Наш блог
blank

Переваги ножничного підйомника

Яке обладнання підходить для негайного вирішення завдань на складі, на СТО, при монтажі зовнішньої реклами? Це підйомник гідравлічний ножничний з робочою платформою. Такий підйомний пристрій отримав широке поширення в різних сферах діяльності. До його ключових переваг відносяться компактні розміри, стійкість з аутригерами і простота експлуатації. При використанні ножничного підйомника економиться час працівників і оперативно вирішуються поставлені завдання, пов’язані з підняттям та переміщенням вантажів.

Конструкція підйомників ножицевого типу

nozhnichnyy-pod"yemnik-v-stoЕлектричні підйомники ножицевого типу складаються з механізму, зовні схожого на ножиці. Вони приводяться в дію за допомогою гідравлічних циліндрів. Підйомні пристрої використовуються для завантаження/розвантаження вантажів навіть в обмеженому просторі. Для забезпечення безпеки обладнання укомплектовується рамою безпеки. Це важливий елемент, від якого залежить безпека експлуатації системи. Коли під металевою платформою виявляється сторонній предмет, гідравлічний привід моментально припиняє свою роботу.

Електрогідравлічний підйомник – багатофункціональна техніка, яка успішно застосовується в будівельній і виробничої галузі. Її головна особливість полягає в тому, що підйом і спуск металевої робочої платформи виконується у вертикальному напрямку. Для зручності експлуатації система доповнюється пультами управління. На таких пристроях відображаються різні опції. До них відноситься кнопка запуску підйомника, кнопка аварійної зупинки, лічильник мото-годин. Пульти управління встановлюються на шасі і на металевій платформі. З їх допомогою забезпечується повноцінна робота пристрою.

Ножицевий підйомник, ціна якого низька, оснащується гумовими колесами. Це ідеальний варіант для переміщення по нерівній поверхні. Колеса не псують покриття для підлоги і відрізняються довговічністю. Щоб машина не нахилялася в сторону, використовуються висувні бічні опори. Це корисна опція, завдяки якій передбачається робота підйомних пристроїв на похилих площинах з вибоїнами. При відключенні електрики спрацьовує аварійний спуск. Щоб двигун функціонував довго і безперебійно, багато моделей доповнюються датчиком перегріву.

к содержанию ↑

Завдання, які вирішають ножицеві підйомники

Це значуща перевага, завдяки якій купити ножицевий підйомник хочуть багато клієнтів. Це власники СТО, складів та інших комерційних об’єктів. Вони знають, якими перевагами володіє спецтехніка, зовнішнім виглядом нагадує ножиці. Покупцям подобається те, що підйомні пристрої підходять для виконання робіт всередині приміщень та на вулиці. Вони незамінні на невеликій території і в приміщеннях, які відрізняються нетиповим плануванням.

Підйомник ножицевий електрогідравлічний – сучасне обладнання, для якого характерна висока продуктивність і надійність. Воно розраховане на тривалий період служби в будь-яких умовах. Пристрої працюють практично безшумно і не залишають слідів на підлоговому покритті. З їх допомогою швидко і якісно вирішуються різні завдання. До них відносяться такі моменти:

 • установка кондиціонерів;
 • підйом і переміщення вантажів по території складу, на певну висоту;
 • миття вікон на висотних будівлях;
 • монтаж декоративних елементів;
 • підготовка до масових заходів, пов’язаних зі спортом і з культурними подіями;
 • обробка стель і фасадів, капітальний ремонт;
 • монтаж різних рекламних конструкцій.

pod"yemnik-nozhnichnyy-ekspluatatsiyaНожицевий підйомник гідравлічний істотно підвищує продуктивність праці і сприяє розвитку бізнесу. За допомогою такої спецтехніки можна підняти вантаж на висоту (наприклад, між рівнями складу) або перевезти його в інше місце. Підйомники, оснащені гідравлічними циліндрами і системою важелів, корисні при проведенні будівельних робіт на об’єктах, при ремонті автомобілів, при обслуговуванні освітлювальних приладів.

У багатьох випадках електрогідравлічний підйомник ножицевого типу застосовується для виконання завантаження/розвантаження вантажних машин. Для цього він розміщується  приямо так, щоб платформа перебувала на рівні підлоги. Коли потрібно розвантажити автомобіль, на платформу заїжджає рокла і витягує піддон з товаром. Після цього підйомник опускається вниз. Процес повторюється, поки вантажний автомобіль не буде розвантажений.

У промислових і складських приміщеннях електрогідравлічні підйомники ножичного типу використовуються ще з однією метою. Мається на увазі застосування спецтехніки в якості вантажопідйомних ліфтів. В такому випадку в приміщенні встановлюються стаціонарні платформи без ходових коліс, але з кабіною і сітчастої огорожі. Вони відрізняються підвищеною міцністю і надійністю. У ліфтах такого типу здійснюється підйом людей чи вантажів на інший поверх виробничого складу або логістичного центру.

к содержанию ↑

Безпека підйомних пристроїв

Цьому напрямку приділяється велика увага. Тому при використанні підйомника ножицевого типу електрогідравлічного не виникають неприємні ситуації. Для забезпечення безпеки система доповнюється корисними опціями. До них відноситься аварійне опускання при виникненні форс-мажорної ситуації, регулювання швидкості пересування платформи, захист двигуна від перегріву. Ще використовуються аутригери. Це виносні опори, призначені для підвищення стійкості конструкції. Вони незамінні при використанні підйомних пристроїв на нерівних поверхнях.

к содержанию ↑

Використання підйомників ножицевого типу

Спецтехніка з підйомними столами затребувана протягом довгого часу. Це пов’язано з тим, що електрогідравлічні підйомники ножицевого типу  оснащені спеціальним механізмом, який опускає і піднімає платформу. Вони використовуються в багаторівневих гаражах, на складських терміналах, на промислових підприємствах і в цехах. Якщо передбачається проведення оздоблювальних робіт, обов’язково використовується огорожа. З його допомогою забезпечується безпека людей.
Якщо Ви хочете купити ножичний підйомник, ознайомтеся з конструктивними особливостями обладнання. У продажу представлені різні види пристроїв, що відрізняються технічними характеристиками і тим, за допомогою чого система приводиться в дію. Залежно від конструкції ходової частини, спецтехніка класифікується на кілька видів:

 • пересувні моделі – затребувана продукція, яка використовується на різних об’єктах. Головною особливістю таких підйомних пристроїв є наявність ходових коліс. З їх допомогою спецтехніка буксирується до певного місця на причепі. Вартість таких моделей нижче, ніж самохідних. При використанні пересувних моделей економляться трудові ресурси і підвищується якість роботи на складі;
 • стаціонарні системи – пристрої, в яких замість коліс передбачається міцна опорна рама. Вони виготовляються з профільних труб, що відрізняються надійністю. Стаціонарні системи помітні легкістю в експлуатації і хорошою функціональністю. У них передбачаються пристрої, за допомогою яких забезпечується захист від перевантажень, і спеціальну огорожу. Стаціонарні підіймальні пристрої корисні в різних випадках: вертикальне переміщення вантажів на другий рівень, переміщення людей;
 • самохідні підіймальні пристрої – підйомники, що відрізняються мобільністю. У більшості випадків вони укомплектовуються електродвигуном, який не виділяє небезпечні елементи в атмосферу. Для забезпечення безпеки передбачається контроль спуску металевої платформи і її плавний підйом. Для самохідних підйомників характерна маневреність, здатність працювати в обмеженому просторі, зручність в експлуатації.

Залежно від типу живлення, підйомники, ціна яких розумна, поділяються на три види. Перший варіант – електрогідравлічні пристрої, що функціонують від електричної мережі. Вони використовуються при проведенні монтажних і вантажопідіймальних робіт (установка металоконструкцій і стельових панелей, обслуговування промислових комунікацій). До другого варіанту відносяться системи, що працюють на акумуляторі. Вони ідеально підходять для обслуговування складів, торгових залів, цехів. Такі системи відрізняються безшумною роботою, автономністю, а також не забруднюють повітря.

Третій вид спецтехніки – дизельний ножичний підйомник, купити який в Україні можна через інтернет. Для нього характерна підвищена потужність, стійкість платформи на бездоріжжі, автономність і стабільна робота. Дизельні підйомники відрізняються невеликими габаритами, гарну маневреність, високою вантажопідйомністю та ефективністю. Така техніка працює при будь-яких погодних умовах. При використанні обладнання в приміщенні потрібно подбати про вентиляцію. За допомогою дизельних підйомників виконується реконструкція будівель, ремонтуються фасади, обслуговуються інженерні комунікації.

к содержанию ↑

Ціна підйомників гідравлічних

Це ще один плюс, завдяки якому запит «ножицевий підйомник купити Україна» завжди популярний. Клієнти віддають перевагу функціональної спецтехніки, підходящої для підйому вантажу на висоту і для переміщення людей. Вони роблять правильний вибір, тому що ціна обладнання доступна. Після скоєння вигідної покупки устаткування використовується за призначенням і сприяє підвищенню продуктивності праці. Це позитивно позначається на роботі складу, оскільки платформа з товаром або з працівниками переміщається швидко і безпечно.

к содержанию ↑

Підвищення функціональності

Ножничные подъемники

Ножничные подъемники компании Триометал Сервис, установленные в складском помещении

Для такої мети електрогідравлічні підйомники ножицевого типу доповнюються корисними опціями. Під ними маються на увазі відкидні борти, огорожі у вигляді сітки для підвищення безпеки при переміщенні людей на другий рівень, кабіною. Також можуть використовуватися прилади світлової індикації, автоматична подача звукових сигналів. При застосуванні додаткових елементів функціональність підйомних пристроїв значно підвищується. Замовник переглядає всі наявні варіанти і потім робить вибір, залежно від особистих запитів.

к содержанию ↑

Головні особливості

Резюмувати вищесказане можна, перерахувавши всі переваги електрогідравлічних підйомників. Позитивних моментів багато, тому ми розповімо про них коротко:

 • управління за допомогою двох пультів, розміщених на шасі і на металевій платформі;
 • стійкість, що забезпечується аутригерами;
 • містка робоча площадка, доповнена огородженням;
 • робота в обмеженому просторі завдяки тому, що вантажі піднімаються в вертикальному напрямку;
 • універсальність – підйомник гідравлічний ножничний незамінний при проведенні різноманітних робіт: внутрішнє оздоблення, монтаж зовнішньої реклами, капітальний ремонт будинків, обслуговування мостів;
 • надійність – конструкції виготовляються з якісних комплектуючих і міцних матеріалів. Тому вони витримують підвищене навантаження і використовуються на протязі довгого часу;
 • компактність – в складеному вигляді підйомник не займає багато місця. При необхідності пересувний пристрій швидко транспортується на об’єкт (самостійно або на причепі).

Підйомники-ножиці(підйомники ножицеві), ціна яких доступна, представлені різними варіантами. Тому при виборі пристроїв потрібно звертати увагу на технічні характеристики. Під ними мається на увазі ширина і висота вантажної платформи, максимальна вантажопідйомність, висота підйому. Також необхідно уточнювати, як працює система. Це може бути ножичний підйомник, що функціонує від електричної мережі, АКБ або обладнаний двигуном внутрішнього згоряння.

blank
Розрахунок вартості вашого замовлення

Ми відповімо найближчим часом. Це Вас ні до чого не зобов'язує