Наш блог
blank

Штабелери ручні: переваги

Гідравлічний ручний штабелер – маневрена техніка для складу, за допомогою якої здійснюється захоплення, підйом і подальше переміщення товарів. Це ідеальний варіант для укладання дерев’яних піддонів в кілька ярусів. Без такої техніки не обійтися в логістичному центрі, на оптовій базі, на території виробничого підприємства. Для неї характерні прекрасні експлуатаційні властивості, низька ціна і довговічність. За допомогою штабелерів ручних ефективно організовується робота складу. Тому сучасна техніка знаходить широке застосування і користується попитом!

Проста конструкція техніки для складу

ruchnoy_shtabeler_kupit_v_triobudЦе перша перевага, про яку потрібно розповісти. Гідравлічні штабелери вважаються найпростішими серед інших видів складського обладнання. Це надійні пристрої, оснащені висувними вантажопідйомниками. Вони використовуються для переміщення вантажів в межах складського приміщення і при здійсненні вантажно-розвантажувальних робіт. Штабелери відрізняються вантажопідйомністю і висотою підйому вантажів. Це важливі показники, на які звертають увагу покупці. Вони підбирають моделі, які підходять за всіма параметрами.

Перш ніж купити ручний штабелер, потрібно детальніше ознайомитися з конструктивними особливостями складської техніки. У продажу представлено два види обладнання. Перший варіант – гідравлічні системи з ручним приводом. Це добротні пристрої, за допомогою яких успішно вирішуються складські завдання. Вони відрізняються надійністю і хорошою функціональністю. Другий варіант – штабелери з ножним приводом. Ключовою особливістю таких моделей вважається висока продуктивність і збільшення швидкості підйому дерев’яних палет з вантажем на висоту.

Штабелер, ціна якого доступна, відрізняється не тільки способом управління. Таке обладнання виготовляється з якісних комплектуючих і відповідно до стандартів. При його використанні не виникають складності в експлуатації та ремонті. Співробітникам складу не потрібно заряджати акумулятор і витрачати на це час. Гідравлічні штабелери завжди готові до роботи. Вони піднімають вантаж на висоту до трьох метрів і застосовуються для переміщення піддонів з території складу.

Штабелер механічний – надійний і простий пристрій, що складається з таких основних елементів:

 • сталева рама – міцний виріб, що відрізняється високими експлуатаційними показниками. Це база для робочих вил, що виготовляється з високоякісної сталі. Рама витримує навантаження і не втрачає початкові властивості;
 • привід підйому вил гідравлічного штабелера – як уже було сказано, у продажу представлені пристрої з ручним і ножним приводом. Замовники вибирають, який варіант їм найбільше підходить;
 • міцні колеса – такі деталі виготовляються із сучасних матеріалів. Під ними мається на увазі нейлон, поліуретан, поліамід. Зносостійкі колеса експлуатуються протягом тривалого часу і виконують свої функції. Вони обертаються на підшипниках і легко повертаються в напрямку руху штабелера;
 • ланцюговий привід – важливий елемент, за допомогою якого приводяться в рух вила. Щоб вантаж піднявся на максимальну висоту, потрібно виконати певну кількість хитань важеля (близько 70). За одне хитання дерев’яний піддон з вантажем піднімається на 25 мм;
 • скидний клапан – ще одна деталь, без якої не обійтися. Скидний клапан з ручним регулюванням полегшує і спрощує роботу. Його головна функція полягає в плавному опусканні вил з вантажем на підлогу.
к содержанию ↑

Легкість експлуатації ручних штабелерів

ruchnoy-shtabeler-gidravlicheskiyЗ управлінням техніки не виникає складності. Тому купити штабелер  Україна бажають багато клієнтів. Вони віддають перевагу гідравлічним пристроям, що відрізняються легкістю в експлуатації і тривалим терміном служби. Щоб освоїти таку техніку, не потрібно багато часу. Працівники складу легко справляються з таким завданням і починають застосовувати штабелери за призначенням. За допомогою сучасної техніки вони переміщують вантажі по території складу або виконують супутню роботу. В обох випадках пристрої приносять користь. Вони спрощують роботу співробітників і підвищують продуктивність праці.

Купити штабелер ручний гідравлічний сьогодні не проблема. Здійснити хорошу покупку можна в інтернеті. Для цього необхідно визначитися з максимальною вантажопідйомністю і з іншими важливими параметрами. Після цього можна здійснювати покупку і потім використовувати гідравлічні штабелери в складських приміщеннях. Управління ручним навантажувачем нескладне. Тому додаткове навчання оператора не передбачається. Для ознайомлення з принципом роботи складської техніки потрібно мінімум часу і не потрібні специфічні знання, вміння.

к содержанию ↑

Маневреність гідравлічних штабелерів

Ця перевага високо цінується. Штабелер купити хочуть клієнти, які віддають перевагу сучасним рішенням. Вони набувають складську техніку, що відрізняється маневреністю. Після скоєння вигідної покупки значно спрощується робота персоналу. Співробітники складу оперативно переміщують дерев’яні піддони з товаром по території або проводять вантажно-розвантажувальні роботи. У них не виникають труднощі з виконанням необхідних процесів.

Гідравлічні штабелери надійні і маневрені. Вони успішно використовуються навіть в невеликих складських приміщеннях і можуть розгортатися в проходах. Це найбільш актуально, якщо передбачається робота в магазині. Складська механічна техніка прекрасно справляється зі своїми завданнями. Потрібно лише докласти трохи сил і підняти вантаж методом гойдання рукоятки. За допомогою домкрата і висувних вил піддони піднімаються на висоту, а потім переміщаються в певне місце. Таким чином проводяться всі необхідні роботи.

к содержанию ↑

Доступна ціна ручних штабелерів

Це не менш важливий момент. Штабелер купити Україна можна за прийнятною ціною. У продажу представлені моделі з ручним і ножним приводом. Вибір залежить від того, що саме потрібно замовнику. Клієнт самостійно вирішує, що йому підходить, або користується допомогою кваліфікованих фахівців. Експерти розповідають про переваги двох видів складської техніки і допомагають зробити правильний вибір. Тому власники торгових об’єктів залишаються задоволені покупками!

к содержанию ↑

Хороші технічні характеристики штабелеров

shtabeler-gidravlicheskiy-triometal-servisГідравлічний ручний штабелер – пристрій, який незамінний на складі. Він компактний і легкий. Для роботи техніки не потрібні енергоносії. Маються на увазі акумулятори та паливо. Гідравлічні системи укомплектовуються ножними або ручними приводами. Щоб піддон з вантажем м’яко опускався на підлогу, передбачається спеціальний клапан. Це скидає пристрій, призначений для плавного опускання вантажу вниз. Ефективність роботи складу залежить від фізичної сили оператора. Чим більше фізичних сил у працівника складу, тим швидше виконуються всі процеси (переміщення вантажу, штабелювання піддонів).

Як купити штабелер ручний гідравлічний? Для цього потрібно ознайомитися зі стандартними технічними характеристиками і зробити вибір, виходячи з особистих запитів. До головних параметрів відноситься:

 • висота підйому вил – такий показник досягає трьох метрів;
 • вантажопідйомність – у продажу є моделі, вантажопідйомність яких варіюється в межах 500-1000 кг;
 • швидкість підйому вил, на яких розміщений піддон з вантажем, – за одне хитання вантаж піднімається на 25 мм. Щоб дерев’яний піддон піднявся на максимальну висоту, потрібно зробити близько 70 хитань;
 • довжина вил гідравлічного штабелера – 1,1 метр.
к содержанию ↑

Надійність штабелера механічного

Купити штабелер Україна – популярний запит, який часто вбивається в пошуковий рядок. Він цікавить власників торгових об’єктів, які бажають придбати надійну і якісну техніку для складу. Таке завдання легко вирішується, тому що в продажу представлені вироби, виготовлені з довговічних і зносостійких матеріалів. Штабелери механічні експлуатуються тривалий час і використовуються для вирішення різноманітних завдань. Вони набагато краще, ніж звичайні гідравлічні візки. Тому така продукція завжди користується попитом!

к содержанию ↑

Висока функціональність гідравлічного штабелера

Ручні навантажувачі відрізняються компактними розмірами, тому з їх допомогою вантажі переміщаються навіть в умовах обмеженого простору. Вартість гідравлічних штабелерів низька, а їх вантажопідйомні і експлуатаційні характеристики високі. Така складська техніка використовується для переміщення піддонів, коробів і ящиків з вантажем. Звичайний візок не справляється з подібними завданнями. Тому можна з упевненістю сказати, що механічні пристрої з висувними вилами і ручним домкратом відрізняються гарною функціональністю і ідеально підходять для магазинів, оптових баз, логістичних центрів.

к содержанию ↑

Кілька рішень для облаштування складів

Який можна купити ручний штабелер? Складська техніка відрізняється технічними характеристиками і конструктивними особливостями. Під другим пунктом мається на увазі класифікація пристроїв на кілька категорій:

 • стандартні моделі – універсальні пристрої, що знаходять широке застосування на торговельних об’єктах. Вони підходять для роботи в магазинах і складських приміщеннях з невисоким і середнім вантажопотоком. Для стандартних моделей характерна простота в експлуатації і невимогливість до частого технічного обслуговування;
 • моделі з розсувними вилами – вдосконалені конструкції, розроблені для перевезення вантажів різних розмірів. Їх особливість в тому, що вила розсуваються до певних розмірів. Це актуально, якщо потрібно перевозити штучні вантажі і дерев’яні піддони різних видів;
 • спеціальні моделі – штабелери механічні, призначені для переміщення нестандартних вантажів. Наприклад, це можуть бути бочки або інші предмети. Така складська техніка комплектується високоміцними колесами і пристроями, за допомогою яких вантаж плавно опускається на підлогу.
к содержанию ↑

Довговічність і безпеку гідравлічних штабелерів

Це головні моменти, якими не можна нехтувати. Гідравлічні штабелери відповідають жорстким стандартам якості. Вони спеціально розробляються для проведення внутрішніх складських робіт і укладання вантажів у штабелі. Механічні штабелери є безпечними пристроями, що відрізняються мобільністю і надійністю. Вони укомплектовуються надійними гідровузлами, захисними решітками, стоянковим гальмом. Щоб техніка експлуатувалася тривалий час, використовуються зносостійкі колеса з поліаміду, нейлону, поліуретану.

к содержанию ↑

Широка сфера застосування гідравлічних штабелерів

shtabeler-gidravlicheskiy-ruchnoy-dlya-skladaЦе ще одна перевага, про яку обов’язково потрібно розповісти. Штабелери механічні використовуються на різноманітних комерційних об’єктах. До них відносяться дрібно гуртові склади, магазини, складські приміщення. Техніка застосовується скрізь, де проводиться робота з вантажем. Вона прекрасно себе зарекомендувала на ринку і придбала популярність. Власники комерційних об’єктів вибирають гідравлічні штабелери і з їх допомогою організовують ефективну роботу складу. Вони купують сучасні пристрої для переміщення вантажів і не шкодують про свої рішення.

Штабелер ручний, ціна якого низька, оптимально підходить для виконання робіт по переміщенню піддонів з вантажем. Також техніка використовується при укладанні палет в кілька ярусів. Це головні аспекти, завдяки яким гідравлічні штабелери незамінні в складах і на інших об’єктах. Купити таку техніку можна у нас. Для цього необхідно ознайомитися з технічними характеристиками моделей і зробити вибір. Перед здійсненням покупки потрібно враховувати допустиму вантажопідйомність, довжину вил, висоту підйому вантажу. Це основні критерії, на яких слід акцентувати увагу!

blank
Розрахунок вартості вашого замовлення

Ми відповімо найближчим часом. Це Вас ні до чого не зобов'язує