Наш блог
blank

Переваги електричних штабелерів

Для організації вантажно-розвантажувальних робіт необхідна техніка, що відрізняється хорошою продуктивністю і маневреністю. До неї відносяться штабелери електричні самохідні, призначені для експлуатації в будь-яких умовах. Це навантажувальні пристрої, широко використовувані при роботі на складах з високим вантажообігом. У них передбачено механізм, за допомогою якого виконується підйом і штабелювання піддонів на складські стелажі. Техніка відрізняється великою вантажопідйомністю та довговічністю. Вона відповідає стандартам безпеки і вимогам, які висуваються для забезпечення ефективної роботи складів.

Висока продуктивність електричних штабелерів

Власники складів і логістичних комплексів по достоїнству оцінюють можливості штабелерів електричних самохідних. До них відноситься такий показник, як продуктивність. Під ним мається на увазі вантажообіг за робочу зміну. При використанні електричних штабелерів гарантується висока продуктивність, тому що техніка укомплектована електричним приводом. Це важлива перевага, завдяки якому за одну робочу зміну вирішується багато завдань. До них відноситься перевезення дерев’яних піддонів на інше місце і їх укладання в рівні ряди на території складу.

к содержанию ↑

Конструкція транспортувальників піддонів

Електричний штабелер, купити який можна без особливих проблем, виготовляється у відповідності зі стандартами. Це техніка, призначена для роботи в закритих приміщеннях. При цьому температура повітря може становити -15 – + 50 ° C. Щоб навантажувальний пристрій експлуатувався якомога довше, не можна перевищувати гранично допустиме навантаження. Робота повинна проводитися на рівній поверхні. Це запорука високої продуктивності техніки і безпеки. Якщо підлога нерівна, необхідні моделі, в яких передбачений збільшений дорожній просвіт.
Штабелери електричні мають особливу конструкцію. У них передбачено електропривод для підняття вантажів. Бензинові і дизельні двигуни не використовуються, тому що техніка призначена для використання всередині приміщень. До основних елементів електричних штабелерів відноситься:

 • важіль підйому вил – вила можуть підніматися на висоту 1,2-6 метрів. Все залежить від того, яка модель обрана;
 • опорні вила – підвищується стійкість обладнання;
 • гальмівна система – з її допомогою здійснюється гальмування;
 • щогла – важливий елемент, для якого характерна стійкість до розгойдування. Щогла не загороджує огляд оператору, тому всі завдання виконуються швидко;
 • ручка-маніпулятор – важіль, за допомогою якого здійснюється управління транспортувальником піддонів. У оператора не виникають труднощі, оскільки управління зрозуміле і зручне;
 • замок запалювання – ключ вставляється в замок запалювання і повертається за годинниковою стрілкою;
 • акумулятор – перед початком роботи необхідно перевірити заряд акумулятора;
 • поворотні колеса і ролики – важливі елементи, що виготовляються зі зносостійких матеріалів. Вони витримують щоденні навантаження і відрізняються тривалим терміном служби.
к содержанию ↑

Маневреність електроштабелерів

Це одна з головних характеристик, якою володіє штабелер електричний самохідний. Транспортувальник піддонів має компактні розміри і підходить для роботи в обмеженому просторі. З його допомогою опускаються і піднімаються на висоту піддони з вантажем, а також здійснюється їх переміщення та штабелювання в іншому місці. Для роботи навантажувального пристрою не потрібні фізичні зусилля. Техніка, обладнана електродвигуном, відрізняється простотою в експлуатації і хорошою функціональністю. Вона незамінна на складах, оптових базах.
Купити штабелер електричний самохідний – зробити вибір на користь техніки, що відрізняється маневреністю! Це значимий показник, завдяки якому транспортувальники піддонів використовуються на різних об’єктах. Вони можуть працювати у вузьких проходах, в приміщеннях з невисокими стелями, між складськими стелажами. Навантажувальні пристрої продумані таким чином, щоб вони могли експлуатуватися в обмеженому просторі. Тому для здійснення маневрів не потрібно багато місця. При економії складського простору такий параметр вкрай важливий.

к содержанию ↑

Ціна самохідних електричних штабелерів

Якщо Вам потрібні штабелери електричні самохідні, ціна не здасться високою. Вартість транспортувальників піддонів доступна для покупців. Ціна залежить від таких показників, як вантажопідйомність техніки і висота підйому піддонів. Після здійснення покупки надається довгострокова гарантія. Її терміни варіюються від одного року до трьох років. Навантажувальні пристрої експлуатуються тривалий час. Це обумовлюється кількома параметрами:

 • висока якість збірки;
 • використання якісних матеріалів і комплектуючих;
 • надійність;
 • відповідність встановленим стандартам;
 • продумана конструкція.

Штабелер електричний самохідний купити можна через інтернет. Це оптимальний варіант, під яким мається на увазі економія коштів і оперативність. У продажу представлено декілька видів техніки. Тому при здійсненні покупки потрібно звертати увагу на деякі показники. До них відносяться конструктивні особливості транспортувальників палет, їх вантажопідйомність і висота, на яку можуть підніматися піддони з товаром. Вантажопідйомність пристроїв становить 1000-2000 кг. Висота підйому піддонів становить – 1200-6000 мм.

к содержанию ↑

Види електричних штабелерів

Штабелер електричний купити в Україні можна, перебуваючи в своєму офісі. Сьогодні продажі через інтернет значно зросли. Клієнти ознайомлюються з асортиментом обладнання на сайті виробника і оформляють замовлення, керуючись своїми запитами. Для виконання завдань з переміщення піддонів і по штабелюванню використовується кілька видів транспортувальників піддонів. Чим же вони відрізняються між собою? Головна відмінність в тому, як здійснюється взаємодія оператора з навантажувачем. Розповімо про таку важливу відміну докладніше.
До першого варіанту відносяться штабелери електричні з кабіною. Це складська техніка, що користується великим попитом. У ній передбачається кабіна для оператора. В кабіні працівник складу може стояти або сидіти. Це залежить від моделі вантажного пристрою. Електричні штабелери з кабіною відрізняються високою швидкістю пересування і укладання дерев’яних піддонів. При наявності кабіни оператор краще виконує свою роботу. Він менше втомлюється і концентрує увагу на вирішенні поставлених завдань. В кабіні все облаштовано так, щоб оператор себе комфортно почував і контролював все навколо.
До другого варіанту належить самохідний електричний штабелер, в якому передбачена платформа для оператора. Це універсальна техніка, корисна на складах і оптових базах. Навантажувальний пристрій з відкидною платформою оптимально підходить для роботи на великій території. Під час виконання завдань у оператора не виникають дискомфортні відчуття. Для забезпечення безпеки платформа огороджена спеціальними поручнями. Тому випадкове падіння з підніжки виключається. Якщо потрібно, платформа забирається. Це актуально, коли необхідно використовувати техніку у вузькому проході.
Самохідні ведені штабелери – третій вид техніки, яка використовується на складах. Під нею маються на увазі транспортувальники піддонів, якими управляє піший оператор. Працівникові складу не потрібно самостійно пересувати навантажувальний пристрій і прикладати для цього багато фізичних зусиль. Ведені штабелери пересуваються приблизно зі швидкістю в 6 км за годину. Швидкість руху транспортного засобу контролюється за допомогою рукоятки (підняти або опустити). Коли рукоятка повертається в бік, здійснюється поворот рульових коліс.
До окремої категорії штабелерів електричних самохідних, ціна яких нижча, відноситься вузькопрохідна техніка. Це транспортні засоби, призначені для роботи в міжстелажних проходах. Вони оснащуються щоглою, яка повертається на 180 градусів. Це дозволяє забирати піддони з обох сторін. У такій техніці передбачається управління в напівавтоматичному режимі і рух по міжстелажних проходах в прямому напрямку.

к содержанию ↑

Cфера застосування навантажувальних пристроїв

Штабелер самохідний електричний – робочий інструмент, без якого не обійтися на складі. Це сучасна техніка, що володіє хорошими технічними характеристиками. У ній поєднується маневреність, зручність в експлуатації і компактні розміри. При використанні транспортувальників піддонів економиться складська площа. Вільне місце використовується для зберігання вантажів. Це важливий момент, оскільки для розвитку бізнесу потрібні ефективні рішення.
Самохідний електричний штабелер вирішує поставлені завдання навіть в обмеженому просторі. Тому навантажувальний пристрій завжди затребуваний. Воно призначене для інтенсивної роботи в будь-яких умовах. При використанні електричного штабелера розвантаження / завантаження піддонів проводиться максимально швидко. Оператор легко управляє технікою і не докладає фізичні зусилля для переміщення вантажів. Для зручності експлуатації в пристрої передбачений спеціальний важіль. Щоб здійснити підйом вил, потрібно його нахилити від себе, а щоб перемістити вила – потягнути важіль на себе.
Штабелери електричні – транспортні засоби, що ідеально підходять для переміщення вантажів, виконання вантажно-розвантажувальних робіт. З їх допомогою автоматизуються робочі процеси і поліпшується ефективність торгівлі. Тому сфера застосування транспортувальників піддонів висока. До головних об’єктів, на яких корисні електричні штабелери, відносяться:

 • складські приміщення;
 • оптові бази;
 • магазини;
 • логістичні центри.

 

Це частина об’єктів, на яких штабелери електричні незамінні. Для них характерна проста система управління, компактність і низький рівень шуму при роботі. Ще вантажні пристрої можуть працювати в несприятливих умовах (наприклад, знижена температура). З їх допомогою забезпечується плавний підйом дерев’яних піддонів з вантажем і виконується штабелювання у вузьких проходах. У порівнянні з гідравлічним устаткуванням, електричні штабелери однозначно виграють. Для переміщення вантажів не потрібно прикладати фізичні зусилля. Це сприяє збільшенню продуктивності праці.

к содержанию ↑

Особливості самохідних електричних штабелерів

Ми багато розповіли про плюси штабелерів електричних самохідних. Щоб підсумувати все сказане, хочемо коротко описати переваги транспортувальників піддонів, призначених для роботи на складах і в цехах виробничих підприємств:

 • велика вантажопідйомність – в модельному ряді присутні моделі, розраховані на вирішення завдань різної складності;
 • безпеку – при дотриманні правил, зазначених в інструкції, не виникають небажані ситуації;
 • надійність – штабелери електричні успішно використовуються для переміщення, укладання вантажів;
 • робота в обмеженому просторі – техніка відрізняється маневреністю;
 • просте управління – воно здійснюється за допомогою рукоятки;
 • стійкість конструкції – передбачені опорні консолі.

Можна з упевненістю стверджувати, що штабелер електричний купили в Україні багато клієнтів. Вони знають, що транспортувальники піддонів володіють високими технічними характеристиками і служать довгий час. З їх допомогою вирішуються різноманітні завдання на складах і в логістичних центрах. Це транспортування вантажів на інше місце і укладання дерев’яних піддонів в ряди. Такі процеси виконуються швидко і з максимальною продуктивністю.

blank
Розрахунок вартості вашого замовлення

Ми відповімо найближчим часом. Це Вас ні до чого не зобов'язує