Наш блог
blank

Ідея організації складу в 2020 році

Оптовики і дистриб’ютори мають багато речей на руках. Крім щоденними вимогами бізнесу та забезпечення впорядкованого переміщення замовлень в рамках вашого робочого процесу, вам необхідно займатися проектуванням, організацією і обслуговуванням майна, яке, ймовірно, є другим за важливістю для вашого власного будинку – вашого складу.

Ваш склад – остання зупинка перед кінцевою милею для ваших клієнтів. Звертайтеся з цим правильно, і ви будете насолоджуватися більш плавним робочим процесом і значно поліпшити якість обслуговування клієнтів.

Ідея організації складу

Це все здоровий глузд – стався до свого складу так само, як до свого дому. Ми не будемо обіцяти миттєву економію коштів або негайний стрибок прибутку. Але ми дуже впевнені, що ви помітите більше посмішок, кращий моральний дух ваших співробітників складу.

1. Перегляньте план свого складу

Коли ви переглядаєте будинок в перший раз, план поверху дуже важливий, незалежно від того, купуєте ви його або орендуєте. Чи має сенс розміщення кімнат? Чи підходять їх розміри за призначенням? Скільки там природного світла? Ви довіряєте своїм внутрішнім відчуттям, коли ви йдете по цьому місцю.

Та ж сама критична логіка в домашньому пошуку застосовна до планування складу. Полки, інструменти, обладнання, робочі столи і столи повинні бути розташовані логічно і в межах досяжності персоналу складу. Вони повинні працювати разом, щоб забезпечити плавний і безпечний робочий процес.

Ідеальне планування складу

В ідеалі склад прагне досягти наступного:

• Максимізуйте обсяг пам’яті, доступний
• Мінімізувати обробку товарів
• Забезпечити легкий доступ до товарів
• Дозволити гнучкість зберігання
• Створити багато робочого простору

Отже, уважно подивіться на поточний план поверху вашого складу. Кожен склад індивідуальний і унікальний для кожного бізнесу. Було б здорово, якщо у вас є існуючий план або масштабний проект.

Далі, вирушайте на склад в тихий день або вихідні і поставте себе на місце працівників вашого складу. Погуляй і пограй. Потім оцініть ефективність вашого складського приміщення, глянувши на дві речі: фізичні робочі області та робочі процеси співробітників.

Подивіться уважно на робочі зони

Як мінімум, на вашому складі повинні бути наступні робочі зони:
1. Офіс
2. Одержує
3. Місце зберігання
4. Упаковка
5. Перевезення

Чітко визначені робочі зони сприяють створенню більш безпечної робочого середовища. Наприклад, зони виробництва, прийому і упаковки повинні бути відокремлені один від одного.

Спробуйте виконати робочі завдання

Після визначення областей задайте собі питання: скільки кроків потрібно для виконання таких складських завдань?
• Отримати товар
• Оглянути товар
• Додати товар в інвентар
• Магазин товарів
• Готуємо замовлення
• Відвантаження замовлень

Нарешті, поговоріть з персоналом вашого складу! Запитайте їх про неприємності в їх щоденному робочому процесі. Ми впевнені, що їм буде чим поділитися. Які області можуть бути поліпшені? Як все може бути зроблено по-іншому? Пряма зворотний зв’язок від ваших співробітників допоможе вам наблизитися до ідеальної плануванні складу для вашого бізнесу.

2. Встановіть складські стелажі

Отже, ви тільки що переїхали в новий будинок. Прийшов час трохи збільшити обсяги складських площ, так як у вас є багато речей, які потрібно зберігати.

Так само, як при виборі одиниць зберігання для різних кімнат у вашому будинку, ви встановлюєте одиниці зберігання, які підходять для вашого складу. Характер вашого бізнесу буде визначати тип, розмір і розташування ваших складських стелажів і сітчастий контейнер. Примусьте склад працювати для вас, а не навпаки.

Підберіть одиниці зберігання для вашого бізнесу

3. Організуйте свій складський інвентар

Після установки нових полиць в вашому домі, наступне завдання – вирішити, як організувати і зберігати ваші речі. Для комори, ваші часто використовувані інгредієнти зберігаються на рівні очей і під рукою.

Те ж саме стосується вашого складу. Це непродуктивно, якщо вам потрібно йти по звивистому маршруту, щоб вибрати найбільш швидко рухомі товари або найбільш часто використовувані деталі. Точно так само немає сенсу виставляти мертвий запас на загальний огляд. Так, як ми вирішуємо, який запас йде куди?

Використовуйте аналіз ABS для розміщення акцій

Можливо, ви застосовували ABS до свого інвентарю в минулому. Він заснований на принципі Парето, що 80% вашого руху інвентарю походить від 20% вашого запасу. Таким чином, він класифікує ваш запас на 3 категорії:

A – Найбільш прибуткові або найбільш використовувані предмети, на які припадає 80% від загального руху або 20% від загального запасу.
B – другосортні товари, на які припадає 15% від загального руху або 30% від загального запасу.
S – Менш важливі позиції для решти 5% або 50% від загального запасу.

Отже, склад категорії А повинен бути розміщений для швидкого і легкого доступу персоналу складу. Категорія B слід далі. Склад категорії S може бути розміщений на верхніх полицях в глибині складу.

4. Відзначте всі на своєму складі

Тепер, коли ваша кухонні комора акуратно заповнена банками і пляшками, ви хочете переконатися, що ваші інгредієнти чітко марковані. Через деякий час всі ваші мелені спеції починають виглядати однаково. Отже, ви приступаєте до роботи з етикетувальної машиною.

Для ефективності, зв’язку та безпеки ви також повинні маркувати всі на своєму складі. І ми не маємо на увазі тільки товари. Все повинно бути марковано: робочі зони, загрози безпеки, проходи, стійки і предмети. Знаки безпеки, зокрема, важливі для навантажувачів, висоти дорожнього просвіту і попереджень про вантажопідйомність.

5. Пришвидшіть процес збору

З вашої кухонної коморі, акуратно розміченій і організованою, ви готові прийняти будь-яку підготовку або випічку. Таким чином, ви друкуєте рецепти з Інтернету і йдете в комору, щоб скласти список інгредієнтів. Галочки відзначені для тих інгредієнтів, які у вас є, а хрестики зроблені для тих приправ, які вам потрібно купити.

Збір замовлень на вашому складі працює аналогічним чином. На жаль, це найбільш трудомістка робота на складі, найбільш схильна до помилок і, отже, потенційно найдорожча. Крім того, точність ваших процесів вибору безпосередньо впливає на рівень задоволеності клієнтів.

Як ви можете прискорити процес комплектації без шкоди для точності? Якщо ви працювали з нашим контрольним списком, ви вже зробили велику частину роботи.
• Реорганізувати макет складу, щоб мінімізувати час у дорозі.
• Помістіть ваші найвищий показник продажів товари ближче до місця упаковки.
• Використовуйте технологію вибору замовлень.

6. Отримувати товари ефективно

Ви добре оселилися в своєму новому будинку, але проблема залишається. Ви захоплений онлайн-покупець, але злодії в пакетах – це проблема. Щоб забезпечити безпеку доставки, коли ви знаходитесь в офісі, ви встановлюєте в двері дистанційний двосторонній дверний дзвінок і односторонній жолоб, який підходить для самих громіздких пакетів.

Точно так же ваші операції прийому на склад є важливою частиною вашого робочого процесу. Персонал повинен перевірити, що правильний товар отримано в потрібній кількості і з прийнятною якістю. На жаль, отримання інвентарю займає важливе місце в процесі вибору замовлень. Перешкодьте процесу отримання, і в результаті постраждає весь робочий процес вашого складу.

Отже, якими способами ви можете ефективно отримувати інвентар?
• Виділіть багато місця для працівників, щоб сортувати і зберігати входить інвентар.
• Використовуйте постійну систему інвентаризації, переважно з системою управління запасами, яка її підтримує, щоб ви могли отримувати інформацію в реальному часі про рівні запасів і їх кількості.
• Швидко і безпечно розвантажуйте інвентар, автоматизуючи його за допомогою навантажувачів, домкратів для піддонів і конвеєрних стрічок.
• Забезпечення контролю якості шляхом виявлення і маркування будь-яких пошкоджень на місці.

7. Перегляньте свою складську організацію

Час летить. Ви жили в своєму будинку в протягом декількох років. Ви знаєте кожен вимикач, закуток в будинку. Тим не менш, деякі предмети меблів можуть бути переставлені або навіть видалені. І ви могли б зробити з великою кількістю світильників по всьому будинку. Прийшов час для іншого перетворення.

Те ж саме стосується вашого складу. Після кожної реорганізації, ви повинні постійно переглянути свої складські операції на регулярній основі. Запитайте своїх співробітників, що працює, а що ні? Ви максимізуєте своє загальне складське простір? Ваші робочі насолоджуються підвищенням продуктивності? Перевірка не повинна проводитися дуже часто, так як для адаптації до різних робочих процесів і формування думок потрібен час. Для більшості підприємств щорічний огляд буде ідеальним в більш спокійні місяці.

blank
Розрахунок вартості вашого замовлення

Ми відповімо найближчим часом. Це Вас ні до чого не зобов'язує