Наш блог
blank

В’їзні стелажі: переваги

Набивні стелажі – оригінальні конструкції, що виготовляються з металу. Вони призначаються для зберігання вантажів у величезній кількості. Таке обладнання кардинально відрізняється від інших моделей. Головна особливість систем в тому, що навантажувач заїжджає всередину багатоярусної конструкції. З цього можна зробити висновок, що між окремими рядами не потрібно залишати вільні проходи. Таким чином робоча площа складського приміщення використовується повною мірою.

Продумана конструкція набивних стелажів

vyezdnyye-stellazhi-triobudЦе важлива перевага, завдяки якій купити набивні стелажі хочуть багато клієнтів. Вони віддають перевагу перевіреним рішенням і знають, в чому полягають переваги багатоярусних комплексів. Глибинні стелажі виготовляються за проектом, що показав свою ефективність. Їх конструкція продумана до дрібниць. Тому готові системи справляються зі своїми функціями і експлуатуються тривалий час. Вони використовуються для зберігання різноманітних вантажів, розміщених на дерев’яних піддонах.

Стелажі глибинні – складське обладнання, розроблене досвідченими інженерами. При його застосуванні втрата площі на вільні проходи мінімізується. Тому забезпечується максимально ефективна робота складу. Це позитивно позначається на бізнесі. На території комерційного об’єкту зберігається продукція у великій кількості. Товари продаються, відправляються в магазини або безпосередньо до клієнтів. Таким чином бізнес розвивається і розширюється.

Стелажі в’їзні – системи, всередині яких встановлюються дерев’яні піддони з продукцією. Це найкращий варіант для зберігання однотипних вантажів. Металеві конструкції відрізняються жорсткістю і надійністю. Це своєрідний каркас, усередині якого утворюються коридори. У них заїжджають вилочні навантажувачі і відвантажують/розміщують піддони. З яких конкретно елементів складаються багатоярусні комплекси? Стелажі виготовляються з якісного металу. До головних конструктивних елементів багатоярусних систем відноситься:

  • рама – металеві стійки, в яких передбачені отвори. Для надійності і виключення ризику деформації глибинного стелажа використовуються спеціальні перемички. Вони розміщуються горизонтально і по діагоналі;
  • траверси – горизонтальні напрямні, призначені для розміщення дерев’яних піддонів з вантажем. Набивні балки кріпляться безпосередньо до рами. Це несучі елементи, до яких висуваються жорсткі вимоги. Це обумовлюється тим, що основне навантаження лягає саме на траверси, а не на металеву раму;
  • захисні елементи – з їх допомогою конструкція прохідного стелажа захищається від виникнення пошкоджень. При роботі з піддонами можливо зіткнення навантажувачів з конструкціями. При наявності захисних елементів система не пошкоджується;
  • напрямні для складської техніки – щоб робота на складі проводилася в зручному і швидкому режимі, використовуються спеціальні напрямні. Після їх установки навантажувач не зміщується з лінії, а у оператора не виникають складності з завантаженням / вивантаженням піддонів.
к содержанию ↑

Великий термін експлуатації

Це ще один плюс в скарбничку. Стелаж набивний завжди затребуваний. Така конструкція встановлюється в звичайних складах і на території логістичних комплексів. При її використанні забезпечується безперешкодний доступ до піддонів. Навантажувач в’їжджає всередину системи і здійснює необхідну роботу. Складські процеси виконуються швидко і якісно. Це ключовий момент, через який глибинні стелажі незамінні в будівельних гіпермаркетах, на оптових базах, на виробничих підприємствах. З їх допомогою створюються ідеальні умови для зберігання будматеріалів та інших товарів.

к содержанию ↑

Два види глибинних стелажів

При облаштуванні складських приміщень стелажі прохідні виконують важливу функцію. Вони використовуються для раціонального використання простору. Багатоярусні системи відрізняються гарною функціональністю і відповідають поставленим завданням. Вони встановлюються на території складу так, що між окремими блоками не залишаються вільні проходи. Тому вантажна техніка заїжджає всередину конструкції. Залежно від методу обробки вантажів, системи класифікуються на два види:

  1. Drive-in – набивні стелажі, за допомогою яких забезпечується ефективна робота складу. Це продумана система, широко застосовувана на комерційних об’єктах. Вона активно використовується в одному випадку: якщо відсутня необхідність моментального доступу до будь-якого піддона з продукцією. Для системи Drive-in характерний принцип первісного відвантаження дерев’яних піддонів, які були розміщені на стелажі останніми.
  2. Drive Thru – багатоярусні конструкції, в яких реалізований метод відвантаження піддонів, розміщених всередині системи першими. Це раціональна методика, що знайшла своє застосування на складах, на оптових базах, на території логістичних центрів. При її використанні бізнес розвивається, тому що в приміщенні розміщується максимальна кількість вантажу і не залишаються вільні проходи.
к содержанию ↑

Великий термін експлуатації

Чому купити в’їзні стелажі бажають багато бізнесменів? Тому що під покупкою сучасного складського обладнання мається на увазі вигідне вкладення грошей. Багатоярусні конструкції виготовляються зі сталі. Вони витримують значне навантаження і не деформуються. Щоб складське приміщення було використано по максимуму, системи розробляються в індивідуальному порядку. Для цього проводяться виміри, а потім оформляється проектна документація. На її підставі створюються металеві в’їзні системи, що відповідають суворим європейським нормам.

Набивні стелажі, виготовлені зі сталі, експлуатуються тривалий час. Щоб метал не іржавів, використовується порошкова фарба. Це специфічна речовина, за допомогою якої забезпечується захист від вологи. Такий момент важливий для клієнтів. На багатьох комерційних об’єктах не передбачається опалення. Тому в приміщеннях панує підвищена вологість. Для виключення ризику виникнення корозійних процесів і потрібна порошкова фарба. Після обробки металевих деталей істотно продовжується термін служби конструкцій.

к содержанию ↑

Доступна ціна набивних стелажів

Це перевага, яка теж подобається власникам торгових об’єктів. Купити глибинні стелажі можна за низькою ціною. Вартість багатоярусної системи варіюється, в залежності від особливостей приміщення. Ціна формується з урахуванням розмірів комплексу, кількості ярусів, використання додаткових елементів. Також береться до уваги конфігурація набивного стелажа. При бажанні можна скористатися допомогою фахівців і замовити безкоштовний розрахунок. Проектувальники розглянуть заявку, уточнять основні деталі і зроблять розрахунки. Це допоможе зрозуміти, скільки грошей потрібно на облаштування оптової бази, гіпермаркету.

к содержанию ↑

Безпека прохідних стелажів

vyezdnyye-stellazhiТакий параметр не можна скидати з рахунків. Стелажі глибинні проектуються з урахуванням встановлених норм. Це стосується всіх процесів, починаючи з розробки систем, їх виготовлення і закінчуючи проведенням монтажних робіт. Щоб багатоярусні конструкції були стійкими, передбачається кріплення рами до підлогового покриття. Додатково використовуються діагональні розпірки. За допомогою таких деталей поліпшується стійкість конструкції.

Купивши в’їзні стелажі від надійного виробника, Ви не помилитеся! Металеві конструкції, всередину яких заїжджає навантажувач, відповідають нормам безпеки. При їх експлуатації не виникають небезпечні ситуації. Для виключення небажаних ситуацій монтажні роботи проводять професіонали. Вони знають, в якому порядку і як саме потрібно встановлювати глибинні стелажі. Тому багатоярусні системи абсолютно безпечні. Вони стійко стоять на поверхні, витримують навантаження і не деформуються.

к содержанию ↑

Зручність експлуатації

Така перевага в’їзних стелажів багатоярусних знаходиться не на останньому місці. Як вже говорилося, ключова особливість систем полягає у відсутності вільних проходів між блоками. Навантажувач заїжджає всередину і проводить вивантаження або завантаження дерев’яних піддонів. Це ефективний спосіб організації роботи на складі, завдяки якому гарантуються відмінні результати. Під ними мається на увазі оперативне виконання необхідних процесів, безперешкодний доступ до вантажу, розміщення великої кількості піддонів на ярусах.

Для поліпшення функціональності набивних стелажів при виготовленні конструкцій використовуються перфоровані стійки. Наявність отворів в стійках – величезна перевага, завдяки якому каркас адаптується до різних видів вантажів. При необхідності можна змінити висоту рівнів і використовувати набивні стелажі в новому вигляді. У деяких ситуаціях це дуже важливо. Тому при проектуванні металевих комплексів такий момент приймається до уваги і реалізується у вигляді перфорованих стійок.

к содержанию ↑

Компактне зберігання палетованої продукції

Стелажі прохідні виготовляються з урахуванням розмірів складського приміщення. Фахівці знаходять ідеальне рішення, за допомогою якого економиться навколишній простір. На ярусах комплексу розміщуються піддони у великій кількості. Вивантаження і завантаження продукції здійснюється по одному з вищеописаних принципів. Перед розробкою проекту вирішується, яка методика роботи буде реалізована. Після цього інженери розробляють документацію, а фахівці здійснюють проект.

к содержанию ↑

Надійність і стійкість системи

Стелажі глибинні – продукція нового покоління, яка завжди буде користуватися попитом. При установці систем відсутні міжстелажні проходи. Тому весь простір використовується з максимальною користю. Щоб металеві конструкції довго експлуатувалися і відповідали стандартам, впроваджуються перевірені рішення. Під ними маються на увазі такі аспекти:

  • якісний матеріал – прохідні стелажі виготовляються зі сталі. Це надійне рішення, перевірене роками;
  • захист від зовнішнього середовища – застосовується полімерна фарба, що володіє цінними властивостями. З її допомогою метал захищається від вологи. Тому конструкції не іржавіють;
  • додаткові елементи – при установці в’їзних систем використовуються спеціальні хрестовини, діагональні розпірки. Щоб рама нахилялася в сторону, передбачається кріплення конструкції анкерними болтами. Це комплексне рішення, завдяки якому стелажі відрізняються надійністю;
  • захист від механічних пошкоджень – це також передбачається. Тому в ході роботи вилочного навантажувача металеві конструкції не ушкоджуються.
к содержанию ↑

Універсальність глибинних стелажів

vyezdnyye-stellazhi-blogЩе одна перевага, про яку необхідно згадати. Стелаж набивний підходить для розміщення різноманітної продукції. Це залежить від того, на якому саме об’єкті облаштовується система. Наприклад, в будівельному гіпермаркеті на піддонах може зберігатися плитка для підлоги, сипучі матеріали, саморізи і шурупи, кладочна суміш, лакофарбові матеріали.

В’їзні стелажі багатоярусні – оптимальне рішення, якщо в складському приміщенні потрібно розмістити максимальну кількість палет. При облаштуванні логістичного центру, оптової бази між рядами не залишаються проходи. Це сприяє тому, що на об’єкті зберігається багато товару і економиться складський простір. За такої причини бізнесмени віддають перевагу саме таким системам. Вони розуміють, що для розвитку бізнесу потрібне функціональне і надійне обладнання. Конструкції, всередину яких заїжджає навантажувач, найкращим чином відповідають суворим критеріям!

blank
Розрахунок вартості вашого замовлення

Ми відповімо найближчим часом. Це Вас ні до чого не зобов'язує