Наш блог
blank

Рокли – гідравлічні візки: переваги

Візки гідравлічні ручні – унікальні пристрої, призначені для переміщення піддонів. Для них характерна функціональність і зручність в експлуатації. Ключова відмінність рокл від класичних візків в тому, що пристрої укомплектовані надійним гідравлічним домкратом. Це механізм, за допомогою якого піднімається вантаж. Принцип дії рокли простий. Коли працівник складу неодноразово опускає ручку вниз, поступово піднімаються вила, на яких розташований піддон. Таким чином вантажі піднімаються і перевозяться на інше місце з мінімальними зусиллями.

Де потрібні гідравлічні візки?

Відповідь на таке питання зрозуміла усім. Гідравлічні візки рокла – обладнання, без якого не обійтися на складі. При його використанні процес транспортування вантажів істотно полегшується. Після скоєння вигідної покупки можна збільшити швидкість проведення складських операцій без застосування дорогої техніки. Це актуальний аспект для власників бізнесу, які віддають перевагу раціональним рішенням.

Візки ручні гідравлічні використовуються в різних сферах діяльності. Вони виготовляються з надійних матеріалів і комплектуючих. При виробництві рокл застосовується сталь. Це матеріал, що відрізняється тривалим терміном служби. Рокли зі сталі покриваються фарбою, стійкою до негативних зовнішніх чинників. Тому вони використовуються у вологих і неопалювальних складах. До головних об’єктів, на яких рокли є незамінним обладнанням, відносяться:

 • торгові комплекси;
 • складські приміщення;
 • торгові підприємства;
 • супермаркети;
 • ринки;
 • магазини;
 • виробничі підсобні приміщення.
к содержанию ↑

Купити гідравлічний візок за прийнятною ціною!

Рохля гідравлічний візок – обладнання, яке використовується для транспортування вантажів. З його допомогою підвищується ефективність роботи на складі. Для управління роклою не потрібні спеціальні навички і професійні вміння. Потрібно тільки кілька разів спробувати перевезти вантаж. Після цього в процесі роботи не будуть виникати складнощі. Це важливий момент, завдяки якому рохлі, оснащені гідравлічним домкратом, користуються великим попитом.

Якщо Вам потрібно купити гідравлічний візок, зробіть вибір на сайті! У продажу представлено надійне складське обладнання, виготовлене у відповідності зі стандартами. В асортименті представлені моделі різних конфігурацій. Вони відрізняються кількома параметрами:

 • навантаження – можна придбати візок вантажний гідравлічний, розрахований на 2000-2500 кг;
 • розміри – оптимальні показники: 560 мм в ширину і 1550 мм у довжину.

Візок, ціна якого становить близько 1200 грн, експлуатується на протязі довгого часу. Вартість складського обладнання формується з урахуванням вантажопідйомності, конфігурації виробу і розмірів. Модельний ряд рокл різноманітний. Тому можна підібрати гідравлічні візки, що ідеально підходять для вирішення конкретних завдань. Потрібно тільки розповісти про свої побажання. Консультанти вислухають Вас і підберуть відповідні моделі.

к содержанию ↑

Проста, але надійна конструкція рохлі

perevaha-rokhlyЗ технічної точки зору візок гідравлічний рохля є простим агрегатом, що складається з декількох елементів. Вантажопідйомну функцію виконує спеціальна система, під якою мається на увазі домкрат. Переміщення вантажів по території здійснюється за допомогою працівника складу. Щоб виконати таку дію, необхідно прикласти деякі фізичні зусилля. В ручному режимі можна транспортувати вантажі, що досягають 2500 кг. Потрібно лише під’їхати до піддону, загнати під нього вила і зробити до 14 хитань ручкою. Вантаж відірветься від підлоги і його можна буде перевезти на інше місце.

Візок ручний гідравлічний – транспортувальник палет, що відрізняється надійністю і простою конструкцією. З його допомогою забезпечується захоплення піддонів в поздовжньому і поперечному напрямку. Складське обладнання виготовляється з урахуванням стандартів якості. З його допомогою піддони з вантажем перевозяться в потрібне місце за короткий час і без надмірних фізичних зусиль. Візок може мати різну конструкцію. До її основних елементів відноситься:

 • рама – важливий елемент, виготовлений з високоміцного матеріалу. Платформа має форму вил. Це ідеальний варіант для перевезення піддонів. Вила відрізняються по довжині і по ширині. Якщо передбачається транспортування великих вантажів, використовується посилена рама;
 • колеса – такі деталі виготовляються з надійних матеріалів. Це може бути алюміній, поліуретан. На гідравлічний візок монтується два рульових колеса. Щоб колеса витримували інтенсивні навантаження і не ламалися, використовуються кулькові підшипники;
 • підвилочні ролики – невеликі колеса, що витримують значне навантаження. У більшості випадків такі елементи виготовляються з поліуретану і сталі. Підвилочні ролики забезпечують м’який хід рокли на будь-якій поверхні;
 • гідравлічний домкрат – головний вузол системи, завдяки якому вила піднімаються разом з вантажем. Коли рукоятка рухається вгору/вниз, в системі збільшується тиск. Таким чином піддон відривається від землі. Коли діє режим спуску, тиск слабшає. У підсумку, вила повільно опускаються вниз;
 • ручка зі спеціальним важелем – елемент, що одночасно виконує кілька функцій. Ручка є рульовим механізмом, за допомогою якого працівник складу направляє візок в потрібне місце. Ще ручка використовується як важіль управління.
к содержанию ↑

Велика вантажопідйомність рокли

Гідравлічні візки купити можна за низькою ціною. Про це ми вже розповідали. Тепер поговоримо про те, в чому полягає користь складського обладнання. Велика вантажопідйомність – один з важливих моментів, завдяки якому рокли широко використовуються на комерційних об’єктах. Вони витримують вантаж від 2 до 2,5 тонн. Такий параметр обмовляється заздалегідь. Замовник розповідає про те, яка вантажопідйомність його влаштовує. Виходячи з цього, підбираються моделі, що відповідають вимогам.

Рокли купити сьогодні не проблема. На сайті представлені різні моделі, що володіють високими технічними характеристиками. Їх вартість низька, а якість відповідає європейським стандартам. Рокли успішно використовуються в невеликих складських приміщеннях і на території величезних логістичних центрів. З їх допомогою полегшується процес транспортування вантажів на коротку відстань.

к содержанию ↑

Функціональність рохля гідравлічного візка

Як Ви вже зрозуміли, гідравлічні візки – обладнання, що володіє високим ступенем надійності. Його маса становить близько 85 кг. Рокли призначені для проведення робіт в приміщеннях і на вулиці. Вони виготовляються з матеріалів, які не іржавіють в умовах високої вологості. Ручні візки, укомплектовані гідравлічним домкратом, відрізняються хорошою прохідністю. Вони оснащуються здвоєними керманичами колесами і додатковими роликами. Тому рокли долають невеликі перешкоди і пересуваються по нерівних ділянках.

perevaha-roklyВізок вантажний гідравлічний – пристрій, що не вимагає спеціального сервісного обслуговування. Щоб система працювала справно і безвідмовно, потрібно періодично змащувати робочі механізми. Справитися з керуванням роклою може людина, у якоъ немає практичних навичок. В цьому немає нічого складного. Управління рохлей здійснюється за допомогою ручки, доповненої важелем.

к содержанию ↑

Міцність і довговічність складського обладнання

Візок гідравлічний рохля – обладнання, без якого робота на складі сповільнюється. Він відрізняється невибагливістю у догляді, великою вантажопідйомністю та ергономічністю. При використанні рокли не потрібне паливо. Це величезний плюс, завдяки якому скорочуються грошові витрати. Гідравлічні візки виготовляються зі сталі. Тому вони міцні та довговічні. При дотриманні правил експлуатації обладнання використовується протягом багатьох років.

к содержанию ↑

Різноманітні моделі ручних гідравлічних візків

З покупкою техніки труднощі не виникають. Ручні гідравлічні візки рохля виготовляються в різних розмірах і конфігураціях. Вдосконалені моделі доповнюються вагами. Їх вартість вище, ніж звичайних моделей. Пристрої з вагами необхідні, коли потрібно одночасно транспортувати вантаж і фіксувати вагу. Залежно від довжини вилочної платформи, складське обладнання класифікується на два види:

 1. Довгомірні гідравлічні візки – відразу можна зрозуміти, що такі системи оснащуються довгими вилами. Їх особливість полягає в зручності транспортування великих вантажів по території складу. Таким чином значно прискорюється і спрощується робочий процес.
 2. Коротковільні рохлі – маневрені системи, укомплектовані короткою вантажопідйомною платформою. Вони незамінні в складських приміщеннях, що мають невеликі розміри. Рокли піднімають піддони і розвертаються в обмеженому просторі (у підсобному приміщенні, в фурі, в проходах невеликого магазину, в вузьких коридорах).

Візки вантажні гідравлічні – безвідмовні «конячки», ефективно працюють в будь-яких умовах. Для продовження терміну служби в них передбачається захист гідравлічного блоку. Тому рокли не ламаються і витримують навантаження. Вироби укомплектовуються ергономічними рукоятками для зручної роботи. Це ще одна перевага, яке подобається працівникам складу, супермаркету, магазину.

к содержанию ↑

Гарантія від виробника

Рокли купити можна у нас. У продажу представлено якісне складське устаткування, призначене для роботи в крупних логістичних центрах і на обмеженій території. Ми впевнені в якості продукції. Тому на рокли надається гарантія від двох років. Це вагома перевага, яку цінують замовники. Вони вибирають гідравлічні візки певної конфігурації і отримують гарантію на складське обладнання. Щоб системи експлуатувалися тривалий час, вони укомплектовуються гідравлічними вузлами підвищеної надійності (безліч циклів підйому/опускання вилочної платформи).

к содержанию ↑

Зручність експлуатації гідравлічних візків

Візки ручні гідравлічні відрізняються продуманою конструкцією. Для їх роботи не потрібна електрика і дороге паливо. Ця перевага, під яким мається на увазі раціональне використання грошей. Потрібно тільки купити візок з гідравлічним домкратом і застосовувати її за призначенням. Освоїти управління роклою можна за короткий час. Для цього не потрібне спеціальне навчання і досвід. Необхідно вміти піднімати платформу за допомогою ручки і опускати її, натиснувши в певний момент на важіль.

к содержанию ↑

Маневреність рокли

Гідравлічні візки практично безшумно пересуваються по приміщенню і витримують вагу вантажу в кілька тонн. Вони укомплектовуються міцними і зносостійкими колесами, які експлуатуються на протязі довгого часу. Ручні рокли відносяться до числа маневрених пристроїв. Вони з однаковим успіхом застосовуються в супермаркетах і в невеликих підсобних приміщеннях. З транспортуванням вантажів у працівників складу не виникають складності. Співробітники підприємств без особливих зусиль переміщають піддони по території, застосовуючи мінімальну силу.

Купити гідравлічний візок можна в онлайн-режимі. Це ще одна перевага, завдяки якій економиться час. Для здійснення покупки потрібно підібрати певну модель самостійно або звернутися за допомогою до консультанта. Спеціаліст з’ясує головні моменти і підкаже, які рокли Вам необхідні. При виборі моделі враховуються габаритні розміри вироби, довжина вил, допустиме навантаження. Це ключові показники, на підставі яких підбирається складське обладнання, що використовується для перевезення піддонів.

blank
Розрахунок вартості вашого замовлення

Ми відповімо найближчим часом. Це Вас ні до чого не зобов'язує