Наш блог
blank

Стелажі на замовлення

Складські металеві стелажі від компанії «Тріометал Сервіс» – якісні конструкції, які використовуються при облаштуванні цехів, супермаркетів, оптових баз. Вони виготовляються під замовлення в стислі терміни. При цьому враховуються вимоги до стелажів і майбутня навантаження. До нас звертаються клієнти, яких цікавлять оптимальні рішення. Ми прекрасно виконуємо свою роботу. Тому після проектування, виготовлення і монтажу конструкцій на території складу розміщується найбільша кількість вантажу.

Які стелажі під замовлення ми виготовляємо?

Стелажі під замовлення – пріоритетний напрямок нашої компанії. В ході виробництва ми застосовуємо сучасні матеріали і використовуємо інноваційне обладнання. У нас зменшено видатки на рекламу. Ми працюємо на своїй території, а не на орендованій. За таким двох причин клієнти набувають складське устаткування за доступною ціною. Які конструкції ми виготовляємо під замовлення? Перерахуємо всі варіанти стелажів:

складской стеллаж фото

 • поличні;
 • палетні;
 • архівні;
 • мезонінні;
 • в’їзні;
 • консольні;
 • мобільні.

Складські металеві стелажі – збірно-розбірні конструкції, що складаються з балок і рам. Для надійності використовуються діагональні стяжки. При необхідності стелажі укомплектовуються додатковими елементами: обмежувачі, перемички під полки, захист від механічного пошкодження. Ми маємо великий досвід в проектуванні і виробництві складського обладнання. Тому фахівці вирішують завдання будь-якої складності. Щоб Ви зрозуміли, в чому полягають особливості певного виду стелажів, ми детальніше висвітлимо цей момент.

к содержанию ↑

Поличні стелажі під замовлення

Це затребувана продукція, яка цікавить власників складів, оптових баз, СТО. Поличні стелажі під замовлення виготовляються з урахуванням розмірів приміщення і планованого навантаження. Це надійні металеві конструкції, які використовуються для зберігання товарів. На полицях розміщуються ящики, коробки і штучні вантажі. Все залежить від того, на якому саме об’єкті монтуються стелажі. Якщо мова йде про СТО, на полицях розташовуються запчастини. Коли мається на увазі офіс, на полицях розміщується документація, канцелярське приладдя.

Поличні стелажі мають максимально просту конструкцію. До їх основних елементів відносяться металеві рами, траверси і перемички. Полиці виготовляються з двох видів матеріалів. Це оцинкована сталь і ДСП. Перший варіант актуальний, коли на полицях розміщується важкий вантаж. Другий варіант більше підходить для виготовлення стелажів, призначених для установки в архівах, офісних приміщеннях, бібліотеках. У кожному разі фахівці компанії проводять розрахунки і визначають, з якого матеріалу краще виготовляти полки. Це запорука надійності.

к содержанию ↑

Палетні стелажі

Це найпоширеніший вид складських систем. Палетні стелажі під замовлення виробляються з міцних матеріалів. Вони підходять для складування товару на дерев’яних піддонах, бочок, рулонів. Таке обладнання незамінне в великих логістичних центрах і в складських приміщеннях. При його проектуванні враховуються розміри і особливості об’єкта. Тому після установки металевих конструкцій площа зберігання товарів збільшується до 80%. До таких показників завжди потрібно прагнути. Від них залежить ефективність бізнесу.

Палетні стелажі складаються з рами і горизонтальних балок. Додатково використовуються полки, з’єднувачі рам, посилені перемички. Щоб конструкція відрізнялася стійкістю, її підошва кріпиться до підлоги. Якщо в складському приміщенні нерівні підлоги, додатково застосовуються регулювальні пластини. Ви можете замовити палетні стелажі будь-якої конфігурації. Ми виготовляємо системи, форма яких максимально наближена до складських приміщень. Щоб конструкції експлуатувалися довго і не розривалися вантажною технікою, передбачаються захисні елементи.

к содержанию ↑

Мезонинні стелажі під замовлення

Це обладнання, призначене для приміщень з високими стелями. Мезонинні стелажі під замовлення – надійні конструкції, що виготовляються з урахуванням стандартів. До їх основних елементів відносяться міцні стійки, розраховані на велике навантаження, і діагональні розкоси. Для зручності встановлюються сходові поручні і огорожі. Товари розміщуються на полицях і перекриттях. За бажанням замовника облаштовуються ліфти. Тоді виробничий процес спрощується.

Мезонинні металеві стелажі – складні системи, що виготовляються в декількох варіантах: на базі колон або фронтальних рам або комбіновані комплекси. Перед проектуванням систем з’ясовуються побажання замовника і особливості комерційного об’єкта. Після цього проводяться розрахунки і на подальших етапах створюються міцні конструкції. Вони відрізняються безпекою і надійністю. Універсальні системи зберігання вантажів експлуатуються тривалий час. На будь-якому рівні стелажа здійснюється обробка вантажів (із застосуванням вантажної техніки або вручну).

складской стеллаж фото

к содержанию ↑

Архівні стелажі під замовлення

Не потрібно зберігати документацію в громіздких шафах. Найкраще для такої мети підходять архівні стелажі. З їх допомогою забезпечується компактне зберігання документації. Металеві конструкції виготовляються зі сталі. Вони доповнюються полками, регульованими опорами, задніми стінками. У багатьох випадках встановлюється фальшпол і рейки, по яких плавно пересувається конструкція. Якщо замовника цікавлять стелажі з механічним управлінням, встановлюється штурвал. Коли потрібна функціональна система, що відрізняється практичністю, використовуються електродвигуни.

Архівні стелажі під замовлення – відмінне рішення для облаштування бібліотек, банківських установ, офісів. На рівнях можна розміщувати не тільки важливі папери. Ще на полицях зберігаються книги і будь-які товари в картонних коробках. До головних плюсів архівних стелажів, виготовлених нашими силами, є безпека, легке управління, довговічність. При використанні металевих конструкцій економиться місце в приміщенні. Також забезпечується порядок.

к содержанию ↑

В’їзні стелажі під замовлення

Це складські металеві стелажі, призначені для розміщення товарів на піддонах. У них є важлива особливість, завдяки якій конструкції завжди затребувані. Вона полягає в тому, що для завантаження / розвантаження товарів навантажувач заїжджає всередину. Такі види стелажів оптимально підходять для зберігання однотипного вантажу. При їх використанні забезпечується компактне зберігання виробів і збільшується товарообіг. У в’їзних стелажних системах не передбачається проходи. Це вагома перевага, завдяки якому площа зберігання продукції збільшується до 80%.

В’їзні стелажі під замовлення проектуються з урахуванням особливостей об’єкта. Ми є компанією-виробником складського обладнання. Тому у нас клієнти безпосередньо замовляють металеві конструкції і економлять гроші. Ми надаємо комплексні послуги. Під ними мається на увазі підготовка документації на підставі проведених замірів, виробничий процес, доставка і монтаж. Всі етапи виконуються якісно. Тому клієнти, які купили в’їзні стелажі, залишаються всім задоволені. Якщо виникає необхідність (наприклад, в зв’язку з розширенням бізнесу), вони повторно звертаються в компанію «Тріометал Сервіс».

к содержанию ↑

Консольні стелажі

Це функціональні системи, що складаються зі стійок і елементів, які беруть на себе навантаження. Консольні стелажі під замовлення виготовляються за короткий час. Ми спочатку обговорюємо терміни з клієнтом, а потім беремося за роботу. У більшості випадків конструкції виготовляються раніше заявленого терміну. Готові системи відрізняються надійністю і тривалим терміном служби. На них розміщуються різні вантажі. Наприклад, рейки, металеві труби, лінолеум в рулонах. Перед початком виробничого процесу проводяться розрахунки. Тому стелажні системи витримують навантаження і не деформуються.

Консольні стелажі – прекрасне рішення для облаштування господарських магазинів, оптових складів. Вони виготовляються з металу і покриваються фарбою. Останній момент дуже важливий. Якщо передбачений захист від корозії, конструкції можна розміщувати в неопалюваних приміщеннях. Для багатьох клієнтів такий аспект є основним. Захист від корозії – не єдина перевага нашої продукції. Для консольних стелажів характерні такі плюси:

 • висока міцність – використовується сталь;
 • регулювання по висоті – перфорація на металевих стійках;
 • надійність – системи виготовляються відповідно до стандартів;
 • немає обмежень по довжині – на консолях розміщуються довгомірні вантажі;
 • наявність обмежувачів – виключається можливість падіння труб, рулонів, дощок з консолей.

складской стеллаж фото

к содержанию ↑

Мобільні стелажі під замовлення

Ще один вид продукції, яку ми виготовляємо. Складські металеві стелажі незамінні, коли потрібно розширити площу зберігання товарів. При їх установці між секціями передбачається один прохід. Коли потрібно, секція пересувається в інше місце. Це практичне рішення, на яке звертають увагу власники багатьох комерційних об’єктів. Вони звертаються в нашу компанію і оформляють замовлення на виготовлення складського обладнання. Ми безкоштовно розробляємо проекти та доставляємо продукцію на об’єкти. Монтаж здійснюють кваліфіковані майстри. Вони встановлюють мобільні системи за всіма правилами. Тому в майбутньому не виникають проблеми.
Мобільні стелажі під замовлення – металеві конструкції, доповнені колесами або рейками. При їх використанні місткість архівів та інших приміщень значно збільшується. Для здійснення доступу до будь-якого вантажу, розміщеного на полицях, секція пересувається. Це просто і функціонально. Мобільні стелажні системи відрізняються універсальністю. Вони призначені для зберігання різноманітної продукції: електроінструменти, автозапчастини, одяг в картонних коробках, медичні вироби.

к содержанию ↑

Виробництво стелажів під замовлення

Низькі ціни від виробника, оперативна доставка та професійний монтаж – наші ключові переваги. Якщо Вам потрібні стелажі під замовлення, зверніться до нас. Ми створюємо стелажні системи різної конфігурації. Щоб конструкції довго експлуатувалися, використовуються якісні матеріали. Щоб системи витримували навантаження, обов’язково проводяться розрахунки. Це головний принцип, яким не нехтують наші фахівці. Вони створюють функціональні і надійні конструкції.

Як виготовляються стелажі під замовлення? Для такої мети ми придбали передове обладнання і забезпечили себе всім необхідним. При виготовленні металевих багаторівневих систем використовуються такі високотехнологічні пристрої:

 • прокатное оборудование;
 • гибочное оборудование;
 • лазерное оборудование;
 • сварочное оборудование;
 • покрасочное оборудование.

складской стеллаж фото

к содержанию ↑

У чому особливості наших стелажів?

Складські металеві стелажі покриваються порошковою фарбою. Для даної мети застосовується електростатичний розпилювач. Фарба наноситься на деталі стелажних систем. Після цього деталі розміщуються в термокамері, в якій відбувається полімеризація покриття. Використання порошкової фарби – важливий виробничий процес. Після його проведення утворюється довговічне покриття, завдяки якому метал не іржавіє.

Компанія «Тріометал Сервіс» – лідер у виробництві функціональних систем. Ми виготовляємо стелажі під замовлення за низькою ціною. До нас звертаються клієнти, які хочуть придбати надійні металеві конструкції з полками. Залежно від особливостей об’єкта, виготовляються стелажі, розраховані на певне навантаження. Вони міцні, надійні та стійкі!

blank
Розрахунок вартості вашого замовлення

Ми відповімо найближчим часом. Це Вас ні до чого не зобов'язує