Наш блог
blank

Елементи захисту складських стелажів

Від чого залежить надійність стелажів? Від багатьох моментів, починаючи з матеріалу, який використовується для виготовлення конструкцій, і закінчуючи елементами захисту. Виготовлення складських стелажів – комплексний процес, що складається з розробки проекту, виробничого процесу і монтажних робіт. Ми приділяємо увагу всім аспектам. Тому готові конструкції, посилені елементами захисту, експлуатуються тривалий час і відрізняються стійкістю.

Елементи захисту складський стелаж

Це актуальне питання. Елементи захисту стелажів – невід’ємні атрибути, без яких не обійтися. Особливо це стосується вузькопрохідних конструкцій. Коли між стелажами мало місця, виникає небезпека. Оператор вилочного навантажувача може зробити помилку і пошкодити конструкцію. Ніхто не застрахований від таких ситуацій. Тому при виготовленні систем використовуються додаткові захисні елементи. Вони виготовляються з міцних матеріалів, що володіють високими технічними характеристиками.
Стелажі складські посилені встановлюються на різних об’єктах. З їх допомогою грамотно організовується внутрішній простір. На невеликій території зберігається товар у величезній кількості. Продукція розміщується на полицях з металу або з ДСП. Якщо вага вантажу великий, полки посилюються ребрами жорсткості. На них можна розміщувати коробки з товаром, металеві деталі, шини та багато іншого. Все залежить від того, про який комерційному об’єкті йде мова. Наприклад, про будівельний гіпермаркеті, СТО, оптовій базі.
Комплектуючі для складських стелажів підбираються з урахуванням особливостей об’єкта. У нашому розпорядженні є все необхідне для виготовлення міцних і довговічних конструкцій. На етапі проектування з’ясовуються ключові моменти і визначається подальша робота. Ми використовуємо різноманітні елементи захисту стелажів. Вони виконують кілька важливих функцій:

 • • захист металевих конструкцій (рам і стійок) від випадкового пошкодження вилковим навантажувачем;
  • захист стін, колон від можливих механічних пошкоджень;
  • безпеку під час проведення вантажно-розвантажувальних робіт;
  • збільшення стійкості стелажа;
  • напрямок руху вантажної техніки.

Стелажі складські, інструкція з експлуатації до яких додається, піддаються підвищеного ризику пошкодження. На складі постійно проводяться якісь роботи. Вантажі розміщуються на ярусах і транспортуються на інші об’єкти. В цей час навантажувач пересувається в різних напрямках. Навіть найдосвідченіші професіонали, керуючі технікою, не застраховані від помилок. Тому в ході роботи виникають форс-мажорні ситуації. Під ними маються на увазі удари, що призводять до деформації рам, пошкодження стелажів і до обвалення конструкції. Для мінімізації ризиків використовуються спеціальні захисні елементи. Вони забезпечують безпеку під час проведення робіт на складі.

к содержанию ↑

З яких матеріалів виготовляються елементи захисту стелажів?

Якщо Вам потрібні складські стелажі, установка не займе багато часу. Ми грамотно проведемо монтажні роботи і подбаємо про безпеку. Щоб при роботі вантажної техніки не розривалися металеві конструкції, колони і стіни, застосовуються елементи захисту. Вони кріпляться біля рам за допомогою анкерних болтів. Відбійники для стін встановлюються біля стелажів, в зоні парковки і в інших місцях, де спостерігається інтенсивний рух вантажної техніки. Додаткові заходи захисту ніколи не завадять. Краще один раз зробити все на совість і не переживати, що конструкція може пошкодитися вилковим навантажувачем і деформуватися.
Елементи захисту стелажів виготовляються з двох видів матеріалів: нержавіюча сталь і пластик. При створенні конструкцій ми обговорюємо з замовником усі важливі питання. В ході роботи з’ясовується, на якому об’єкті будуть встановлюватися стелажні системи і скільки вільного місця залишиться для здійснення маневрів вилковими навантажувачами. Виходячи з цих показників, виготовляються надійні металеві стелажі. Для поліпшення технічних характеристик систем застосовуються пластикові та сталеві захисні елементи. Давайте розберемося, в чому полягають їх особливості:

 • відбійники з нержавіючої сталі – традиційне рішення. Захисні елементи з металу відрізняються підвищеною надійністю і тривалим терміном експлуатації. Вони являють собою щити різної висоти. Додаткові елементи встановлюються біля рами і кріпляться анкерними болтами. Вони прекрасно справляються зі своїми функціями, під якими мається на увазі захист конструкцій від пошкодження вилковим навантажувачем;
  • пластикові відбійники – такі елементи виготовляються з високоміцного матеріалу. Пластикові відбійники кріпляться безпосередньо до рами металевої конструкції. До їх головних переваг відноситься міцність, пружність і довговічність. Під час удару пластикові відбійники виконують важливу функцію. Вони запобігають деформацію рам. Вартість пластикових захисних елементів низька, а якість висока. Захисні елементи відрізняються яскравим кольором. Їх оператор вилочного навантажувача бачить здалеку і правильно виконує маневри.

Елементи захисту складський стелаж

к содержанию ↑

Стелажі складські посилені від компанії «Тріометал Сервіс»

Комплектуючі для складських стелажів підбираються в індивідуальному порядку. Для захисту металевих конструкцій від пошкоджень використовуються різні рішення. В кожному випадку підбирається найкращий варіант для забезпечення безпеки. Наприклад, фронтальна або торцева захист стійок. Щоб Ви краще розібралися в цьому питанні, ми розглянемо його детальніше.

Фронтальний захист стійок

Фронтальні огорожі найчастіше виготовляються з нержавіючої сталі і фарбуються в помаранчевий колір. Це надійні елементи захисту стелажів, що оберігають стійки від механічних ударів. Деталі кріпляться біля рам в проходах. При використанні П-образних виробів вилочні навантажувачі переміщаються по складу і виконують свою роботу. Під час навантаження або вивантаження вантажу металеві стелажі не ушкоджуються.

Кутовий захист стійок

Виготовлення складських стелажів є нашою безпосередньою роботою. Ми створюємо якісні системи і не забуваємо про безпеку. У багатьох випадках використовуються кутові відбійники. Це металеві деталі, які відрізняються підвищеною надійністю. При їх застосуванні виключаються ризики деформації стелажів. Сталеві Г-образні щити приймають на себе механічні удари, що виникають при інтенсивній роботі вантажної техніки. Таким чином продовжується термін служби стелажних систем.

Торцевий захист стійок

Стелажі складські посилені встановлюються на різних комерційних об’єктах. Для забезпечення безпеки використовується торцева захист стійок. Такі металеві відбійники захищають раму від механічних пошкоджень. Вони бувають одинарними і подвійними. Торцева захист стійок – прекрасне рішення, під яким мається на увазі пара кутових стійок, з’єднаних між собою балками. Воно набагато краще попередніх двох варіантів, оскільки фронтальні і кутові відбійники є частиною торцевої захисту. При використанні стійок, з’єднаних балками, що несуть рами зберігають свій початковий вигляд навіть після отримання удару від вилочного навантажувача.

Відбійники для колон

Ми займаємося установкою складських стелажів і додаткових елементів захисту від пошкоджень. При облаштуванні оптових баз і логістичних центрів застосовуються відбійники для колон. Це специфічний вид продукції, за допомогою якої забезпечується цілісність несучих конструкцій. Відбійники для колон виготовляються з металу. Вони можуть мати різну висоту і конфігурацію. У деяких випадках передбачаються додаткові ребра жорсткості. Відбійники для колон легко кріпляться до підлоги. Вони можуть встановлюватися по периметру об’єкта, що захищається або з найбільш вразливою боку.

к содержанию ↑

Коротка інструкція по експлуатації складських систем

Щоб стелажі складські посилені служили довго і не становили небезпеку для оточуючих, потрібно дотримуватися певних вимог. Наприклад, не можна перевищувати навантаження на полиці. Цей параметр розраховується в ході проектування документації. Фахівці передбачають всі аспекти, враховуючи майбутню навантаження на полиці і побажання замовника.

Наші складські стелажі, інструкція до яких додається, відрізняються стійкістю і надійністю. При їх експлуатації не можна перевищувати максимально допустиме навантаження не тільки на полиці, а й на всю конструкцію. Також забороняється вносити зміни в систему без узгодження з виробником. Це призводить до негативних наслідків. При дотриманні вимог, про які ми детально розповідаємо, металеві стелажі служать багато років. При їх експлуатації не виникають ситуації, небезпечні для здоров’я і життя працівників складу.

Елементи захисту складський стелаж

к содержанию ↑

Переваги при використанні захисних елементів

Це питання також потрібно розглянути. Елементи захисту стелажа від пошкоджень істотно підвищують безпеку і надійність використання металевих конструкцій. Від випадкових ударів вилковим навантажувачем ніхто не застрахований. Не можна покладатися на досвід і професіоналізм операторів вантажної техніки. Потрібно спочатку приймати правильні рішення і застосовувати сталеві або пластикові відбійники. Якщо клієнт хоче заощадити гроші, ризики виникнення неприємних ситуацій підвищуються. Наслідки від удару вилковим навантажувачем можуть бути катастрофічними. У кращому випадку рама деформується, а в гіршому – обрушується вся конструкція / окрема секція. Це небезпечно для життя.

Комплектуючі для складських стелажів підбираються ретельно. Ми знаємо, які додаткові елементи потрібні для посилення металевої конструкції, і часто їх використовуємо. Наприклад, це може бути торцева захист стійок або П-подібні відбійники з нержавіючої сталі. Використання елементів захисту стелажів – раціональне рішення, під яким маються на увазі такі переваги:

 1.  Тривалий термін служби виробів – сталь і міцний пластик є хорошими матеріалами. З них виготовляються надійні і довговічні відбійники різних розмірів і конфігурацій. Захисні елементи забезпечують цілісність металоконструкції і збільшують її термін служби.
  2. Збереження вантажу – мінімізуються ризики деформації і обвалення стелажа. Тому краще відразу все правильно продумати, ніж потім підраховувати розмір збитку. Власники комерційних об’єктів це розуміють і замовляють не тільки стелажі, а й металеві відбійники для захисту рам від пошкоджень.
  3. Безпека працівників складу, супермаркету, СТО – основний момент, який не можна скидати з рахунків. Щоб люди спокійно працювали і не переживали про свою безпеку, потрібні елементи захисту стелажів, стін, колон. При використанні відбійників випадковий удар вилочного навантажувача не призводить до серйозних наслідків. Посилена конструкція міцно стоїть на підлозі і не завалюється на бік.

Елементи захисту складський стелаж

к содержанию ↑

Установка стелажних систем

Виготовлення складських стелажів, посилених елементами захисту, – наша специфікація. Компанія «Тріометал Сервіс» надає комплексні послуги. Ми продумуємо всі моменти, пов’язані з безпекою металевих конструкцій, і розробляємо проектну документацію. Виробництво складських систем здійснюється на сучасному обладнанні. Готові конструкції в розібраному вигляді доставляються на об’єкт, а потім збираються. На завершальному етапі стелажі кріпляться до підлоги / к стіні. Окрема увага приділяється встановленню захисних елементів. Для забезпечення безпеки використовуються П- і Г-образні відбійники, а також торцева захист стійок. При бажанні встановлюються напрямні елементи, завдяки яким поліпшується позиціонування навантажувачів.

blank
Розрахунок вартості вашого замовлення

Ми відповімо найближчим часом. Це Вас ні до чого не зобов'язує