Наш блог
blank

Складська техніка для ефективної роботи на складі

Без спеціальної техніки на складі не обійтися. Для оперативного вирішення завдань використовуються штабелери, гідравлічні візки, підйомники різних видів. За допомогою таких пристосувань навантаження / розвантаження товару виконується в стислі терміни. При цьому фізична праця полегшується. Щоб Ви зрозуміли, навіщо конкретно потрібна спеціальна техніка і якою вона буває, ми підготували цікаву статтю.

Складська техніка – незамінне обладнання

Складська техніка для ефективної роботи складу допомагає правильно організувати важливі процеси на підприємстві. Для таких цілей призначаються маневрені вилочні навантажувачі. Транспортні засоби пересуваються між стелажами і виконують завантаження / розвантаження вантажів. Якщо місця мало, застосовуються візки. Для штабелювання вантажів призначаються штабелери. З їх допомогою товари укладаються на стелажах або на підлозі в кілька ярусів.

электропогрузчик для эфективной работы на складе, тележка грузовой

Складська техніка – пристрої, за допомогою яких виконуються нелегкі процеси. В кожному випадку визначається перелік пристосувань, необхідних для організації роботи на підприємстві. Коли складська техніка підібрана правильно і в достатній кількості, спостерігаються чудові результати:

 • підвищення продуктивності праці;
 • прискорення виконання логістичних операцій;
 • полегшення праці працівників;
 • ефективне використання навколишнього простору за рахунок укладання товарів в кілька рядів;
 • мінімізація простоїв техніки при розвантаженні / завантаженні товару.

Компанія «Тріометал Сервіс» реалізує складську техніку, що відрізняється високою функціональністю. Це запорука покращення ефективності роботи складу. Штабелери, навантажувачі, рокли – відмінний варіант для переміщення важких вантажів на певну відстань або на висоту. З такими пристроями робота складу автоматизується, результативність процесів поліпшується, а товарообіг підвищується. Це обумовлюється швидким виконанням замовлень, оптимізацією вантажно-розвантажувальних робіт і раціональним використанням складських приміщень.

к содержанию ↑

Гідравлічні візки – надійні помічники

Роботу на складі не можна назвати легкою, оскільки мається на увазі переміщення палет з товаром. На це йде багато фізичних сил. З таким завданням неможливо впоратися без спеціальної техніки. Тому на допомогу приходить рокла. Це транспортувальник дерев’яних піддонів, широко використовуваний в магазинах, супермаркетах, логістичних центрах. Від звичайних візків рокла відрізняється тим, що в ній передбачено гідравлічний домкрат. Це корисне пристосування, завдяки якому вила візки піднімаються і опускаються. Для виконання такого процесу не потрібно витрачати багато сил.

Рокли – складське обладнання, призначене для перевезення вантажів вручну. Воно відрізняється легкістю в експлуатації і довговічністю. Візки мають просту конструкцію. Вони складаються з міцної рами, роликів, зручною ручки і гідравлічного вузла. Вартість таких пристроїв доступна – від 1200 грн. У лінійці товарів представлені різні види гідравлічних візків. При виборі відповідних варіантів потрібно звертати увагу на допустиме навантаження, габаритні розміри вироби, на висоту вил від підлогового покриття.

Якщо Вам потрібна складська техніка для ефективної роботи складу, не забудьте про гідравлічних візках. Такі пристосування використовуються для переміщення важкого вантажу. Це обов’язкові атрибути заводів, фабрик, магазинів, оптових баз. При їх застосуванні економиться час при завантаження / розвантаження продукції і витрачається мінімум фізичних зусиль на переміщення великого обсягу вантажів на дерев’яних піддонах. Гідравлічні візки, які можна придбати у нас, відповідають усім стандартам якості. Це пристосування, що володіють вагомими перевагами:

 • мобільність;
 • прогумована ручка для зручності роботи;
 • стійкість до корозії;
 • прийнятна ціна;
 • висока вантажопідйомність (2000-2500 кг).
к содержанию ↑

электропогрузчик для эфективной работы на складе, тележка грузовой

к содержанию ↑

Штабелери – маневрена складська техніка

Яка ще складська техніка корисна для ефективної роботи складу? Це транспортні засоби, призначені для укладання вантажів в ряди. Вони використовуються для вирішення завдань, в яких на першому місці знаходиться оперативність і безпеку. При застосуванні штабелеров забезпечується висока швидкість обробки вантажів і економиться час на виконанні рутинних процесів. Це позитивно позначається на загальних результатах: товарообіг підвищується, а бізнес розвивається.

Штабелери – компактна складська техніка, за допомогою якої вантажі розміщуються в ряди на підлозі або на високих стелажах. При виконанні такого процесу не виникають складності. Транспортні засоби переміщуються в обмеженому просторі і укладають вантажі. При їх застосуванні полегшуються робочі завдання, пов’язані з навантаженням / розвантаженням товарів. Залежно від конструктивних особливостей, штабелери бувають з опорними консолями і з противагою, з кабіною для працівника складу і з підніжкою, яка забирається при необхідності.

Штабелери – спеціальна техніка, без якої неможливо уявити роботу на оптовій базі, в логістичному центрі. Це маневрені транспортні засоби, укомплектовані пристосуваннями для підйому і укладання вантажів. Вони відрізняються гарною функціональністю і продуктивністю. Для роботи на штабелері не потрібні специфічні знання. Освоїти таку техніку можна в стислі терміни. Для цього необхідно ознайомитися з інструкцією і з правилами безпеки. За короткий час оператор набуває досвід. Він легко справляється з поставленими завданнями, переміщаючи вантажі по складу і виконуючи трудомісткі вантажно-розвантажувальні роботи.

В зависимости от типа грузоподъемного устройства, штабелеры разделяются на два вида:

 • Ручні – затребувана складська техніка, для роботи якої не потрібне паливо і електрику. Ручні штабелери укомплектовуються гідравлічною системою. До їх переваг відноситься мобільність, тривалий термін служби і проста конструкція. Швидкість виконання вантажно-розвантажувальних робіт залежить від фізичної сили і витривалості працівника складу. Це пов’язано з тим, що для підйому вантажу необхідно докласти певних зусиль. Потрібно зробити 70 хитань рукояткою, щоб підняти дерев’яний піддон на висоту.
 • Електричні – сучасні транспортні засоби, за допомогою яких збільшується швидкість, ефективність і безпеку виконання складських операцій. При їх використанні за короткий час розвантажується фура на території магазину або оптової бази. Електричні штабелери відрізняються простотою в управлінні, маневреністю і компактністю. Вони доповнюються кабінами і платформами для операторів. Це найкраще рішення для багаторівневої завантаження піддонів з товарами.
к содержанию ↑

электропогрузчик для эфективной работы на складе, тележка грузовой

к содержанию ↑

Підйомники для складу – спрощення трудомістких процесів

Підйомники – складська техніка для ефективної роботи складу, під якою маються на увазі вантажопідйомні машини для переміщення піддонів з продукцією. Це чудове рішення для оптимізації процесів в складських приміщеннях, супермаркетах, оптових базах. Підйомники відрізняються надійністю і хорошими характеристиками міцності. З їх допомогою безпечно переміщаються вантажі на стелажі і здійснюється завантаження / розвантаження товарів на автомобіль.

Підйомники – складська техніка, завдяки якій економиться час розвантаження товарів, полегшується праця людей і забезпечується безпечна робота. Ми пропонуємо клієнтам обладнання в широкому асортименті. Залежно від конструктивних особливостей, металеві підйомники поділяються на кілька видів:

 • ножничні підйомники – механізовані пристосування, які використовуються для переміщення продукції. Вони складаються з платформи, важелів і гідравлічних циліндрів. Така складська техніка відрізняється компактністю і простотою застосування. Підйомники-ножиці доповнюються рамою безпеки. Коли під платформу потрапляють сторонні предмети, робота пристрою припиняється;
 • телескопічні підйомники – різновид техніки, за допомогою якої на висоту піднімаються люди, подаються будматеріали, проводяться монтажні роботи. Телескопічні підйомники складаються з двох головних елементів: стріла і пересувна основа. Для зручності експлуатації передбачається пульт управління технікою. Для забезпечення безпеки пристрої оснащуються захисними огородженнями, обмежувачами виїзду платформи;
 • шахтні підйомники – складська техніка, виконана у вигляді металевої конструкції. Її особливість в тому, що підйом людей і вантажів здійснюється на певну висоту. Даний показник залежить від довжини шахти. Підйомники такого типу знаходять широке застосування в складах і на будівельних майданчиках. Це пристосування, для яких характерна безпеку експлуатації і велика вантажопідйомність;
 • консольні підйомники – добротна техніка, незамінна на промислових підприємствах, в складських приміщеннях. Це високоміцні конструкції, що складаються з консолей, силових блоків і платформ з огорожами. За характером переміщуваного вантажу вони бувають вантажними і вантажопасажирськими. Для забезпечення безпеки техніка доповнюється обмежувачами ваги, уловлювачами і пристроями блокування дверей.
к содержанию ↑

электропогрузчик для эфективной работы на складе, тележка грузовой

к содержанию ↑

Візки складські для перевезення вантажів

Візки – складська техніка для ефективної роботи складу, призначена для перевезення вантажів. До її ключових елементів відноситься рама, ергономічні ручки і зносостійкі колеса. До поширеного виду виробів відносяться платформні візки. Це відмінне рішення для облаштування складів, цехів на заводах, магазинів. Головною частиною такої конструкції є платформа. Вона виготовляється з різних матеріалів: наприклад, фанера або метал. Перший варіант поганий. Фанера не витримує велике навантаження і піддається зовнішньому впливу. Другий варіант найкращий. Конструкції з металевою платформою відрізняються довговічністю і витримують значну навантаження.

Якщо Вам потрібна візок складська, зверніть увагу на двоколісний виріб. Це просте пристосування, призначене для ручної перевезення вантажів. Воно широко використовується в побутових цілях і на складах. Ручний візок відрізняється невеликими розмірами і практичністю. Це виріб, виготовлений з міцних матеріалів. З його допомогою можна переміщати вантажі на відстані, докладаючи фізичні зусилля. Ручний візок допомагає впоратися з великим обсягом роботи. На неї навантажуються товари або продукція в ящиках, а потім вантаж транспортується в потрібне місце.

к содержанию ↑

Стелаж складський від «Тріометал Сервіс»

Складська техніка для ефективної роботи складу незамінна, але при облаштуванні приміщень не обійтися без металевих стелажів. Це обладнання, спеціально призначене для зберігання предметів. Воно складається з міцних опор і настилів. У нас можна придбати стелажі різного виду. Наприклад, для приміщень з високими стелями оптимально підходять мезоніни. Для довгомірних вантажів Вам знадобляться консольні стелажі, що відрізняються надійністю і великою вантажопідйомністю. Якщо ж потрібно заощадити місце на складі, віддайте перевагу мобільних конструкцій. Вони встановлюються так, що між рядами залишається один прохід. Так оптимізується простір.

Виберіть у нас стелаж складський і техніку, за допомогою якої спрощується рішення складних завдань. У нас представлені товари в широкому асортименті. Ми впевнені в якості продукції і надаємо гарантії. Співпрацюючи з «Тріометал Сервіс», Ви зможете поліпшити бізнес. Ми допоможемо грамотно організувати навколишній простір і підкажемо, як налагодити ефективну роботу на складі. У цій сфері діяльності у нас є значний досвід. Зателефонуйте нам і скажіть, з якою метою Ви хочете домогтися!

blank
Розрахунок вартості вашого замовлення

Ми відповімо найближчим часом. Це Вас ні до чого не зобов'язує