Наш блог
blank

Складський стелаж: перевага «ТріоМетал Сервіс»

Де розміщувати документацію і зберігати різноманітні товари? Для такої мети призначений металевий стелаж. Це конструкція, широко використовувана в торгових і складських приміщеннях. В асортименті компанії «ТріоМетал Сервіс» представлені вироби різних видів і конфігурацій. Тому завжди можна знайти найкращий варіант для зберігання чого-небудь. Наприклад, автомобільних запчастин, книг, побутової хімії, лакофарбових матеріалів. Щоб конструкція не займала багато місця і була функціональною, попередньо проводяться розрахунки. Після цього виготовляється металевий виріб, за допомогою якого оптимізується простір.

Надійні стелажі для складів

Успіх будь-якого підприємства залежить від того, як організована робота. Важливу функцію при цьому виконує склад. Ця споруда, призначене для розміщення і зберігання вантажів. При його облаштуванні використовуються стелажні конструкції. Це вироби, що складаються зі стійок і багатоярусних настилів. При їх застосуванні мінімізується займана площа і забезпечується доступ до збережених товарів. Головною перевагою металевих виробів є їх міцність. Полки ніколи не прогинаються. Вони витримують навантаження, передбачену на початковому етапі виготовлення металевих виробів.

Складской стеллаж

Складський стелаж — перевага «ТріоМетал Сервіс» полягає в тому, що ми створюємо надійні конструкції. Вони відрізняються довговічністю і стійкістю до механічного впливу. Для виготовлення систем використовується сталь. Це матеріал, успішно застосовується в різних сферах діяльності. Експлуатаційні характеристики металу і зовнішній вигляд зберігаються протягом багатьох років. Нержавіюча сталь, покрита спеціальним складом, не боїться корозії. За такої причини металеві конструкції можна встановлювати в приміщеннях, що не опалюються. Від цього їх технічні характеристики не погіршуються.

к содержанию ↑

Стелажні конструкції в широкому асортименті

Якщо Вам потрібні стелажні системи, Ви звернулися за адресою! Ми пропонуємо конструкції різних видів і конфігурацій. Клієнт спочатку розповідає, що йому потрібно. Якщо з цим виникають складності, ми надаємо консультації та підбираємо найбільш підходящі системи. Вибір стелажів залежить від розмірів приміщення і від того, які товари будуть зберігатися на багатоярусних настилах. У нас представлені варіанти на всі випадки. Тому клієнти замовляють саме те, що підходить для облаштування виробничого приміщення, супермаркету, господарського магазину.

Стелажне обладнання — то, за допомогою чого можна заощадити простір і забезпечити зберігання товарів у величезній кількості. Це металеві вироби, які витримують певне навантаження. При проектуванні документації визначається навантаження на рівень і на всю систему. Наприклад, навантаження на палетний стелаж становить 1000-20000 кг. На такій конструкції можна розміщувати важкий вантаж і не турбуватися про те, що полка деформується або обрушиться на підлогу. Інженери проводять необхідні розрахунки і на їх підставі складають проектну документацію. При виготовленні металевих виробів все це враховується. Тому системи повністю виконують свою функцію і експлуатуються тривалий час.

к содержанию ↑

У чому особливості поличних стелажів?

Зробивши замовлення у нас, Ви отримаєте надійні і довговічні конструкції. Складський стелаж – перевага «ТріоМетал Сервіс» полягає в тому, що ми володіємо досвідом і знаннями у своїй сфері діяльності. У нас можна оформити замовлення на виготовлення металевих комплексів для невеликих складів і для гіпермаркетів. У нас є можливості для реалізації будь-яких завдань. Під ними маються на увазі кваліфіковані фахівці, сучасне обладнання та матеріали. Ми беремо на себе всі турботи по виготовленню стелажів. Це створення проектної документації, монтаж виробів та сервісне обслуговування.

Поличні складські стелажі — універсальний варіант, під яким мається на увазі використання металевих конструкцій, доповнених полками. Такі системи незамінні на СТО, на базах гуртової торгівлі, в супермаркетах. На полицях розміщуються товари, які не розміщені на піддонах. Такі стелажі не обслуговується за допомогою навантажувачів. Вони обслуговуються вручну. У цьому полягає ключова відмінність систем від інших варіантів. Якими ж перевагами володіють поличні стелажі? До особливостей металевих виробів відноситься:

 • проста, але надійна конструкція;
 • жорсткість і стійкість стелажів;
 • низька ціна від виробника;
 • зовнішня привабливість;
 • захист від іржі;
 • висока вантажопідйомність.
к содержанию ↑

Переваги консольних стелажів від «ТріоМетал Сервіс»

Яке обладнання ідеально підходить для зберігання довгомірних вантажів? Для цього призначені консольні складські стелажі. Такі конструкції відрізняються міцністю і тривалим терміном експлуатації. Вони виготовляються зі сталі і покриваються порошковою полімерною фарбою. Тому металеві вироби не іржавіють і підходять для установки в неопалюваних приміщеннях. Їх зовнішній вигляд і експлуатаційні характеристики не міняються. Власники складів це цінують. При необхідності вони звертаються до нас і замовляють металеві конструкції для облаштування господарських магазинів, гіпермаркетів будівельних матеріалів, логістичних центрів.

Складской стеллаж

Консольні стелажні системи — вироби, незамінні в тому випадку, коли виникає питання про зберігання довгомірних вантажів. Це металеві комплекси, які збираються з окремих елементів. Вони складаються з вертикальних стійок і консолей. Також до важливих компонентів відносяться сполучні балки і підстави, за допомогою яких готові системи кріпляться до підлоги. Якщо планується зберігання важких довгомірних вантажів, використовуються діагональні ребра. Це опори, завдяки яким збільшується жорсткість конструкції і продовжується термін її служби.

Якщо Вам потрібен консольний стелаж, зверніться до компанії «ТріоМетал Сервіс» ! Ми в стислі терміни виконаємо замовлення, керуючись Вашими побажаннями. При виготовленні системи фахівці візьмуть до уваги важливі моменти. Це розмір приміщення і то, яким буде навантаження на ярус і на всю конструкцію. Консольний стелаж ідеально підходить для зберігання довгомірних вантажів. До них відносяться лісопильні матеріали, металеві труби, лінолеум. Залежно від особливостей складського приміщення, виготовляється два види конструкцій. У першому випадку труби розміщуються з одного боку. У другому випадку матеріали розташовуються по обидва боки.

к содержанию ↑

Переваги мезонінних стелажів

Які конструкції підходять для приміщень з високими стелями? В такому випадку незамінні мезонінні складські стелажі. Це багатоярусні системи, що складаються з декількох поверхів. Для облаштування настилів застосовуються різні матеріали. Це гратчасті металеві листи, фанера, деревостружкові плити. Вибір матеріалів залежить від того, який вантаж буде розміщуватися на ярусах. Наші фахівці проводять розрахунки і тільки потім приступають до виготовлення конструкцій. Тому після установки мезонінних стелажів не виникають непередбачені ситуації. Системи відрізняються стійкістю і витримують навантаження.

Складской стеллаж

Складський стелаж – перевага «ТріоМетал Сервіс» полягає в тому, що у нас прекрасно налагоджено виробництво виробів. Для досягнення високих результатів в роботі використовується інноваційне обладнання та якісні матеріали, комплектуючі. Щоб продукція відповідала жорстким стандартам, в компанії працюють досвідчені фахівці. Вони розробляють проектну документацію і виготовляють міцні мезонінні стелажі. Готові конструкції відрізняються високою якістю. Для них характерні такі важливі особливості:

 • гарантія 36 місяців – ми впевнені в надійності і довговічності стелажів;
 • прийнятна ціна, обумовлюється тим, що ми є виробником стелажного обладнання;
 • практичність – при використанні мезонінних стелажів площа зберігання товарів збільшується до 80%;
 • вибір матеріалу для облаштування настилів – використовуються міцні гратчасті металеві настили і плити OSB;
 • безпека – для забезпечення такого параметра застосовуються огорожі. Тому працівники складу спокійно переміщаються по поверхах.
к содержанию ↑

Переваги палетних стелажів від львівського виробника

Палетні стелажні конструкції – прекрасний варіант для виробничих приміщень, великих магазинів, оптових баз. Їх можна збирати і розбирати при необхідності. Це зручно, коли потрібно перевезти устаткування в інше місце. Така ситуація виникає нечасто, але все ж трапляється. Палетні стелажі виготовляються зі сталі і покриваються полімерною порошковою фарбою. Це правильне рішення, тому що сталь відрізняється довговічністю, а спеціальне покриття забезпечує захист від іржі. Металеві вироби служать не один рік. Клієнти набувають якісні конструкції і залишаються задоволені тим, що термін їх служби складає багато років.

Складской стеллаж

Палетні складські стелажі відрізняються тим, що на ярусах зберігаються товари на піддонах. Конструкції розміщуються на території складу так, щоб простір використовувався максимально ефективно. Наприклад, можна розмістити металеві вироби в одну або в кілька ліній. Ми знаємо, як потрібно встановлювати стелажі на складі. Цією інформацією ми ділимося з замовниками. Наші майстри відповідально ставляться до виконання такої роботи, як монтаж стелажів. При цьому дотримуються всі норми. Це запорука того, що палетні стелажі будуть відрізнятися стійкістю і прослужать довгі роки.

к содержанию ↑

Особливості мобільних стелажів

Як заощадити простір на невеликому складі? Для такої мети призначаються мобільні стелажні конструкції. На них ми даємо гарантію на 36 місяців. Вартість продукції прийнятна, тому що ми не є посередником. Ми надаємо комплексні послуги, до яких відноситься проектування стелажів, виготовлення металевих комплексів і монтаж. Всі процеси виконуються грамотно. В обов’язковому порядку розраховується навантаження на ярус.

Якщо Вам потрібно стелажне обладнання, не шукайте інші пропозиції в інтернеті. У нас можна замовити мобільні стелажі для розміщення в державних установах, на СТО, в бібліотеках. Ми давно виконуємо свою роботу. Це говорить про наш професіоналізм. Мобільні стелажі від львівського виробника відрізняються надійністю, тривалим терміном служби, практичністю. Залежно від бажань замовника, виготовляються системи на колесах або на рейках. Це вирішується перед початком співпраці і перед розробкою проектної документації.

к содержанию ↑

Переваги співпраці з «ТріоМетал Сервіс»

Наша компанія виготовляє якісну продукцію. Будь-стелаж, створений нашими силами, відрізняється міцністю і стійкістю до корозії. Ми надаємо гарантію на продукцію і здійснюємо сервісне обслуговування. Наші клієнти співпрацюють з нами з кількох причин:

 • Професіоналізм – в компанії працюють досвідчені фахівці. Вони грамотно виконують всі завдання.
 • Розумні ціни – при співпраці з виробником економляться гроші.
 • Безкоштовний проект – замовляючи стелажні конструкції у нас, клієнти отримують приємні бонуси.

Складський стелаж – перевага «ТріоМетал Сервіс» очевидна. Ми протягом 11 років виготовляємо металеві конструкції. У нашому арсеналі більше 800 успішних проектів. У більшості випадків замовники звертаються до нас повторно і рекомендують компанію партнерам по бізнесу. Ми цінуємо довіру клієнтів та виготовляємо міцні, довговічні і стійкі металеві конструкції. При цьому створюються системи будь-якої конфігурації і рівня складності!

blank
Розрахунок вартості вашого замовлення

Ми відповімо найближчим часом. Це Вас ні до чого не зобов'язує