Наш блог
blank

Переваги та недоліки складських стелажів

Металеві стелажні системи потрібні завжди. Вони використовуються в автомайстерень, виставкових павільйонах, заводських цехах, господарських магазинах. У таких конструкцій є багато плюсів і практично немає мінусів. До головних особливостей виробів відноситься міцність і довговічність. Тому металеві комплекси з численними полками знаходять широке застосування в господарстві і на виробництві. З їх допомогою забезпечується зберігання величезної кількості товарів.

Переваги консольних складських стелажів

Це конструкції, що відрізняються підвищеною міцністю. Такі складські стелажі призначаються для розміщення виробів великої довжини. До них відносяться дошки, лінолеум в рулоні, труби. Системи збираються з окремих елементів. До ключових деталей відносяться стійки і сполучні балки. Також використовуються консолі. Довжина таких елементів варіюється в межах 300-2500 мм. Якщо говорити про конфігурацію виробів, можливо два варіанти: односторонні і двосторонні системи. Яка конструкція підходить для конкретного випадку, вирішується в ході розробки документації. При проектуванні металевих виробів враховуються особливості приміщення.

Складской стеллаж. Преимущества и недостатки

Переваги та недоліки консольних складських стелажів  цікавлять власників комерційних об’єктів. Ми виготовляємо надійні системи, у яких немає мінусів. До плюсів систем відноситься міцність, багатоярусність, стійкість до великих навантажень. Якщо потрібно з якихось причин змінити висоту розташування консолей, такий момент також передбачається. Для цього на металевих стійках є перфорація. А що робити, якщо на складі з’явилося вільне місце і необхідно збільшити розмір конструкції? Подібна задача теж вирішується. Для цього просто додається кілька вертикальних опор. Така робота не займає багато часу.

к содержанию ↑

У чому особливості поличних стелажів?

Для оптимізації простору необхідний стелаж. Як варіант, це може бути конструкція, що складається з безлічі полиць. Вона виготовляється зі сталі. На поличному стелажі розміщується різна продукція. Тому така система затребувана в супермаркетах, бібліотеках, торгових приміщеннях. Стелаж гармонійно вписується в навколишній простір, незалежно від його планування. Термін служби металевого виробу з полками становить кілька десятків років. Це обумовлюється тим, що майстри нашої компанії забарвлюють всі елементи порошковою фарбою. При виконанні такого процесу поліпшуються експлуатаційні властивості виробу.

Якщо Вам потрібен стелаж складський, зателефонуйте нам. Ми виготовимо надійну конструкцію, керуючись правилами і побажаннями. Також обов’язково враховуються особливості приміщення. Фахівці розробляють системи, завдяки яким збільшується площа зберігання товарів в коробках, в картонних ящиках. На полицях надалі розміщуються автомобільні запчастини, лакофарбові матеріали, побутова техніка. Це вже залежить від того, на якому саме об’єкті встановлюються системи.

Переваги та недоліки складських стелажів з полицями всім добре відомі. Плюсів багато, тому що ми використовуємо сталь і розробляємо проекти, враховуючи суворі європейські стандарти. Клієнти знають, що наші майстри відповідально ставляться до справи. При необхідності вони знову дзвонять в наш офіс і розповідають, які металеві вироби їм необхідні. Ми приходимо на допомогу і створюємо конструкції, у яких немає недоліків. Для них характерні важливі переваги:

 • надійність – продумується кожна деталь. Системи складаються із стійок, поздовжніх підсилювачів і полиць;
 • стійкість до навантажень – при недбалому ставленні до справи конструкція може деформуватися. Тому на початковому етапі розробляється проект, в якому враховується майбутнє навантаження;
 • оперативне встановлення стелажів на складі – власнику комерційного об’єкта не потрібно турбуватися про те, скільки часу займають монтажні роботи. Установка виконується швидко, але якісно;
 • зручність – співробітник складу легко знаходить потрібний товар. Це сприяє збільшенню ефективності роботи складу;
 • довговічність – актуальний параметр в тому випадку, коли конструкція розміщується в неопалюваному приміщенні. Щоб метал не іржавів і не втрачав початкові властивості, застосовується порошкова фарба.
к содержанию ↑

Переваги та недоліки архівних стелажів

У будь-якій організації накопичуються документи. Куди їх дівати? Для цього призначаються стелажні конструкції, що складаються з перфорованих профілів, бічних стінок і полиць. У деяких випадках в якості додаткових деталей використовуються задні стінки. Тоді предмети, які зберігаються на полицях, не падають вниз. Якщо передбачається розміщення папок з документами, застосовуються роздільники. Це універсальні аксесуари, що відрізняються практичністю і довговічністю. Після їх установки папки з документами не змішуються між собою.

Переваги складських стелажів

Переваги та недоліки складських архівних стелажів – популярний запит. Його вбивають в пошуковий рядок, щоб більше дізнатися про такий вид металевих конструкцій. Почнемо з того, що недоліків немає. Архівні стелажі виготовляються відповідно до стандартів. Для такої мети використовується сталь. До ключових переваг систем відноситься компактність, тривалий термін служби, міцність. Якість виробів підтверджується трирічною гарантією. Клієнти обирають, полки з якого матеріалу їм більше підходять. Це може бути сталь або ДСП. Щоб опори і полки з металу не іржавіли, вони обробляються фарбою.

к содержанию ↑

Головні особливості мобільних стелажів

Як збільшити місткість складу в два рази? Для цього підходять пересувні стелажні конструкції. Вони не ламаються і витримують значне навантаження. При необхідності системи можна розібрати і перевезти в інше місце. Ми надаємо таку послугу за доступними цінами. Клієнти нею користуються, коли змінюється місце розташування складу. Монтаж стелажів виконується з урахуванням правил. Тому при експлуатації виробів не виникають ситуації, небезпечні для здоров’я.

Мобільні стелажні системи бувають двох видів. Для архівів і підсобних приміщень підходять конструкції, доповнені колесами. У великих приміщеннях встановлюються пересувні стелажі на рейках. Це надійні системи, при створенні яких враховуються майбутні навантаження. Фахівці спочатку готують документацію, а потім приступають до виготовлення практичних систем. Надалі на полицях мобільних конструкцій зберігаються книги, папки з документами, різноманітні промислові товари.

У чому полягають переваги та недоліки складських стелажів, що відрізняються мобільністю? Почнемо з недоліків. Мінусів немає, тому що пересувні конструкції виготовляються зі сталі, покритою порошковою фарбою. Це істотний нюанс, завдяки якому метал не іржавіє при високій вологості. Що стосується переваг, перерахуємо головні позитивні моменти:

 • зручність – при необхідності змінюється висота розташування полиць. Для цього передбачаються стійки з перфорацією;
 • висока функціональність – ми знаємо, які системи потрібні клієнтам. Тому складські стелажі доповнюються висувними ящиками, стопорними механізмами;
 • практичність – для переміщення конструкцій не потрібно прикладати багато зусиль. Особливо це стосується систем, розміщених на рейках. В такому випадку передбачається електропривод або штурвал;
 • різноманітність моделей в асортименті – ми виготовляємо конструкції, що ідеально підходять для установки На складі. Спочатку клієнт трохи розповідає про свій бізнес і про те, що бажає отримати в результаті. Потім фахівці виїжджають на місце і визначають, яка саме система підходить для установки на об’єкті;
 • безпека – нещасні випадки виключаються. Коли співробітник знаходиться в проході, блокується переміщення секцій. Мобільні стелажі оснащуються сучасними системами безпеки. Тому ризики для життя людей не виникають.
к содержанию ↑

У чому причина популярності мезонінних стелажів?

Металеві багатоповерхові конструкції відносяться до окремої категорії продукції. Це складські стелажі, для виготовлення яких потрібен метал, фанера, гратчастий настил. При їх застосуванні корисна площа складу значно збільшується. Наша компанія виготовляє конструкції різних видів. Наприклад, можна замовити систему на базі фронтальних рам. На них розміщуються нестандартні вантажі і штучний товар. Також у нас можна замовити комбіновану конструкцію. Це величезний металевий комплекс, в якому вдало поєднуються особливості різних систем.

Складской стеллаж

Вибираючи мезонінний стелаж, наші клієнти приймають правильне рішення. Ми виготовляємо вироби, що відрізняються безпекою і надійністю. Вони витримують більше навантаження, експлуатуються десять і більше років, не деформуються. Щоб стелажі НЕ іржавіли згодом, застосовується спеціальна фарба. Окрема увага приділяється функціональності систем. Для цього використовуються сходи, пішохідні рівні, огорожі, гратчасті настили. В такому питанні ми керуємося запитами клієнтів. Майстри виконують будь-які завдання, тому що у них є досвід.

к содержанию ↑

Переваги та недоліки в’їзних стелажів

У торговельній галузі не обійтися без металевих конструкцій. Для розміщення вантажів на піддонах ми виготовляємо в’їзні складські стелажі. Це ретельно продумані комплекси, які відрізняються підвищеною міцністю, стійкістю, надійністю. Вони призначаються для розміщення однотипної продукції. Це відмінний варіант для облаштування логістичних центрів, гіпермаркетів, оптових баз. Клієнти, які замовляють в’їзні стелажі, залишаються задоволені результатами. Ми виготовляємо безпечні системи, для яких характерний тривалий період служби.

Переваги та недоліки складських стелажів — важливе питання, яке задають собі власники приватних об’єктів. Вони хочуть зрозуміти, в чому полягають особливості металевих конструкцій, призначених для зберігання товару на піддонах. Про недоліки конструкцій нам нема чого сказати. Системи створюються на підставі правил безпеки і з урахуванням майбутніх навантажень. Що стосується переваг, їх достатньо. До головних моментів відноситься стійкість, значний робочий ресурс і доступна вартість. Також потрібно згадати про такий параметр, як функціональність. При бажанні системи доукомплектовуються додатковими елементами.

к содержанию ↑

Чим хороші палетні стелажі?

Стелаж такого типу незамінний на оптових базах. Це надійна конструкція, що складається з рами і горизонтальних балок. Також використовуються настили з металу і ДСП. Щоб під час роботи вилочні навантажувачі не пошкоджували конструкції, застосовуються захисні елементи. З їх допомогою забезпечується захист від механічних пошкоджень. Якщо на полицях будуть зберігатися піддони з важким вантажем, необхідні спеціальні перемички. Це металеві елементи, завдяки яким виключається ризик деформації полиць. Замовляючи стелажі у нас, клієнти не помиляються. Наша продукція має значущі переваги:

Мезонінні стелажі на склад

 

 • тривалий термін служби;
 • безпеку експлуатації;
 • гарантія на 36 місяців;
 • стійкість;
 • низька ціна.
к содержанию ↑

Де можна купити складські стелажі?

Ми розглянули переваги і недоліки складських стелажів і прийшли до висновку, що наші вироби відповідають найвищим вимогам. Вони виготовляються на сучасному обладнанні, розміщеному на нашій власній території. Вартість металевих конструкцій розумна, тому що у нас знижені витрати на рекламу. У компанії працюють досвідчені фахівці. Це ще одна перевага, завдяки якому виготовляються системи, що відрізняються надійністю і тривалим терміном служби!

blank
Розрахунок вартості вашого замовлення

Ми відповімо найближчим часом. Це Вас ні до чого не зобов'язує