Наш блог
blank

Сітчасті контейнери: переваги

Металеві контейнери сітчасті – вироби, призначені для транспортування вантажів на невелику відстань. Також можливе зберігання товарів на складі. Сітчасті палетні системи відрізняються міцністю, надійністю, довговічністю. Металеві конструкції витримують великі навантаження і легко переміщуються по території складу. З їх допомогою забезпечується перевезення різноманітних вантажів. Наприклад, це можуть бути автомобільні запасні частини, продукти харчування, побутова хімія.

У чому особливості сітчастих контейнерів?

Як максимально використовувати площу складського приміщення? Для цього використовуються сітчасті контейнери складські. Такі конструкції бувають стаціонарними і мобільними. У першому випадку наявність коліс не передбачається. Контейнери застосовуються для зберігання певних вантажів на оптовій базі, в складі супермаркету, на території логістичного центру. У інакшому випадку вироби доповнюються колесами. Це прекрасне рішення, якщо важлива маневреність. Контейнери з сітки не стоять на місці, а при необхідності переміщаються по складу. Для виконання такої операції не потрібні особливі зусилля.

Контейнери для складу – затребувана продукція, необхідна великим компаніям і магазинам. Це міцні конструкції, при виготовленні яких використовується три види матеріалів: сітка, профільні труби та металеві листи. В окремих випадках в якості бічної обшивки замість сітки застосовується профільований лист. Такий параметр з’ясовується на етапі проектування конструкцій. Замовники розповідають про те, що їм потрібно. Фахівці беруть до уваги таку інформацію і виготовляють вироби.

Сітчасті контейнери для складу використовуються для економії внутрішнього простору. Їх особливість в тому, що передбачається штабелювання виробів. Це означає, що контейнери без коліс встановлюються один на одного. Таку перевага можна назвати неоціненною. Вона особливо подобається тим, хто орендує склад і платить за це гроші. В даному випадку під час штабелювання сітчастих контейнерів простір для зберігання вантажів використовується максимально ефективно.

 Сітчасті контейнери і їх застосування

Широка сфера застосування контейнерів паллетних сітчастих – важлива перевага, що заслуговує на увагу. Металеві конструкції незамінні в супермаркетах і звичайних магазинах. З їх допомогою продукти харчування перевозяться зі складу в торговий зал. Для зручності експлуатації виробу доповнюються відкидними воротами (кришка або борти). Тоді вивантаження продуктів харчування в торговому залі істотно спрощується.

Де ще незамінні сітчасті контейнери? Вироби з обшивкою з сітки або з профнастилу застосовуються на наступних об’єктах:

 • оптові бази;
 • складські приміщення;
 • торговельні майданчики великих розмірів;
 • виробничі об’єкти;
 • логістичні центри.

Купити сітчастий контейнер – поширений пошуковий запит, що цікавить власників бізнесу. Це обгрунтоване явище, оскільки металеві конструкції підходять для широкого кола споживачів. Вони з однаковим успіхом використовуються в виробничих цехах, сервісних центрах, супермаркетах. Вироби, виготовлені з сітки, профільних труб і металевих листів, витримують навантаження від 200 до 1500 кг. У них з кожного боку передбачений доступ вилочного навантажувача. Тому стаціонарні конструкції легко переміщуються в певне місце.

Якщо необхідний металевий контейнер для складу, потрібно попередньо визначитися з розмірами. У більшості випадків виготовляються конструкції, довжина яких становить 1200 мм, а ширина досягає 800 мм. При цьому висота виробів становить 2000 мм. Це стандартне рішення, широко поширене при облаштуванні супермаркетів, підприємств побутового обслуговування, продуктових магазинів. Якщо у замовника є особливі побажання, вони враховуються при проектуванні сітчастих контейнерів. В такому випадку оформляється замовлення на створення конструкцій за певними розмірами.

Функціональність – важлива перевага сітчастих контейнерів складських

Для зберігання продукції на складі, у виробничому цеху сітчасті контейнери ідеально підходять. Вони відрізняються тривалим терміном служби, практичністю і прийнятною ціною. Але це не всі плюси металевих конструкцій. Ключовою особливістю контейнерів для складу є висока функціональність. Під нею мається на увазі доукомплектація виробів корисними елементами:

 • невеликі колеса, експлуатовані тривалий час. Колісна база виготовляється з надійних матеріалів. Контейнери з колесами плавно переміщаються по території складу. Щоб конструкції не пересувалися самостійно, використовуються стопорні пристрої. Це запорука безпеки;
 • відкидні гратчасті огорожі, завдяки яким полегшується завантаження і вивантаження продукції. Ворота легко відкриваються, забезпечуючи доступ до товару;
 • полки – суцільні або гратчасті вироби. На полицях можна розміщувати будь-які товари. Як варіант, це може бути хліб.

Функціональність металевих контейнерів сітчастих – перевага, на яку власники складів і оптових баз звертають пильну увагу. Вони віддають перевагу мобільним системам, доповненим стопорними пристроями, полками і відкидними гратчастими огорожами. При використанні металевих конструкцій з бічною обшивкою у вигляді сітки забезпечується транспортування і складування різноманітних вантажів. Також раціонально використовується внутрішній простір і поліпшуються показники роботи складу.

Головні переваги сітчастих контейнерів

Без застосування контейнерів для складу, виготовлених із сітки, неможлива правильна організація роботи складських приміщень. Тому металеві конструкції з колесами і без колісної бази широко використовуються при облаштуванні об’єктів. З ними полегшується фізична праця людей, економиться простір, забезпечується транспортування продукції зі складу в супермаркет.

Металевий контейнер для складу – прекрасний варіант для облаштування торгових залів, промислових об’єктів, логістичних центрів. Це міцний продукт, для якого характерні такі переваги:

 1. Міцність – при виготовленні контейнера палетного сітчастого застосовуються сучасні матеріали. Під ними мається на увазі металева сітка, профільні труби, металеві листи для підстави конструкції. У деяких випадках замість сітки використовується профлист. Це хороший матеріал, що володіє високими експлуатаційними властивостями.
 2. Довговічність – таким параметром при виготовленні контейнерів для складу приділяється особлива увага. Щоб матеріали не іржавіли, проводиться обробка матеріалів за допомогою спеціальної фарби. Після завершення такого процесу збільшується термін служби конструкцій. При розміщенні сітчастих контейнерів у вологих і неопалювальних приміщеннях не виникають корозійні процеси.
 3. Практичність – сітчасті огорожі для палет незамінні в невеликих складах. Вони розташовуються на території складу максимально компактно. У складеному вигляді вироби не займають багато місця. Якщо потрібно, використовуються ефективні схеми штабелювання контейнерів.
 4. Наявність природної вентиляції – при виготовленні конструкцій застосовується сітка. Це матеріал, в якому є наскрізні отвори певного розміру. Через отвори забезпечується хороший повітрообмін. Для зберігання певного вантажу це є важливим параметром.
 5. Висока вантажопідйомність – сітчасті контейнери витримують до 1500 кг вантажу. Такий показник визначається на початковому етапі. При доукомплектації виробів колісною базою використовуються міцні колеса. Вони невеликі за розмірами, але довговічні. Тому мобільні сітчасті контейнери складські виконують свої функції протягом довгого часу.

Низька ціна – значуща перевага

Якщо Вам потрібен сітчастий контейнер, зробіть замовлення в нашій компанії. Важливою перевагою металевих конструкцій з сіткою є доступна ціна. Вартість виробів визначається після з’ясування головних моментів: розміри, планові навантаження, матеріали. На готову продукцію надається гарантія на 36 місяців. Контейнери з бічною обшивкою у вигляді сітки відповідають стандартам. Вони використовуються за призначенням на різних приватних, промислових і виробничих об’єктах.

У чому вигода використання сітчастих контейнерів?

Вигода величезна, тому що сітчасті контейнери для складу мають вдалу конструкцію. З їх допомогою забезпечується зберігання товарів в упаковках і розсипом. Наприклад, мішки з картоплею, дитячі іграшки в коробках, взуття, продукти харчування. Контейнери з вантажем переміщаються по складу двома способами. По-перше, вони транспортуються вручну. Такий варіант актуальний при наявності колісної бази. Коли коліс немає, переміщення здійснюється за допомогою навантажувачів. На кожній стороні конструкції для такої мети передбачено доступ.

Використання металевого контейнера для складу – вигідне рішення, яке полягає в наступному:

 • зручність, під яким мається на увазі видимість товарів через сітку. Це важливо, якщо контейнери з полками розміщуються в торгових залах або проводиться ревізія;
 • легке завантаження/розвантаження товарів при наявності відкидної гратчастої огорожі;
 • стійкість до механічних пошкоджень – сітчасті контейнери служать довгий час. Вони не потребують постійного догляду і в проведенні ремонтних робіт. Металеві конструкції не деформуються і не пошкоджуються при випадкових механічних ударах;
 • універсальність, обумовлюється можливістю доукомлектаціі конструкцій полками. В такому випадку товар розміщується не в палетах, а на суцільних або ґратчастих полицях;
 • доповнення колісної бази стопорними пристроями, завдяки яким забезпечується безпека експлуатації виробів;
 • стійкість до корозії – метал покривається порошковою фарбою. Це позитивний момент, завдяки якому металеві елементи не іржавіють при експлуатації у вологих складах і в неопалюваних приміщеннях.

Металеві контейнери сітчасті зі знімними полицями і відкидною кришкою користуються великим попитом. Це чудові помічники, з якими істотно спрощується і прискорюється робота з різними вантажами. Ціна виробів залежить від майбутньої вантажопідйомності, розмірів, наявності додаткових комплектуючих. Вартість конструкцій формується в індивідуальному порядку.

Як вибрати сітчастий контейнер?

Це питання, що виникає у власників бізнесу. При покупці металевих контейнерів для складу враховуються такі аспекти:

 1. Габарити – в більшості випадків виготовляються конструкції зі стандартними розмірами. Але цим асортимент не обмежується. Можливе створення сітчастих контейнерів в інших розмірах.
 2. Конструктивні особливості виробів – під ними мається на увазі поліпшення функціональності систем. Це колісна платформа для переміщення контейнерів вручну і комплектація полицями. В останньому випадку контейнер перетворюється в стелаж з полицями.
 3. Наявність відкидних воріт – ще один параметр, на який звертається увага. Можливо виготовлення конструкцій з декількома гратчастими огорожами, які відкриваються. Це кришки і борти.

Якщо Вам потрібен контейнер паллетний сітчастий, зробіть вигідну покупку у нас! Компанія «Тріометал Сервіс» виготовляє конструкції стандартних розмірів і під індивідуальне замовлення. При виготовленні виробів застосовуються міцні матеріали: профільні труби для каркаса, сітка для бічної обшивки і металевий лист в якості підстави. При бажанні може бути укомплектована конструкція невеликими колесами. Тоді сітчасті контейнери легко переміщуються по складу і відрізняються маневреністю!

blank
Розрахунок вартості вашого замовлення

Ми відповімо найближчим часом. Це Вас ні до чого не зобов'язує