Наш блог

Ідеальне рішення для зберігання довгомірних вантажів

Де на складі або на оптовій базі розмістити арматуру, рулонні матеріали, дошки? Для цього призначені стелажі консольні промислові. Вони ідеально підходять для зберігання довгомірного вантажу. Чому, запитаєте Ви? Тому що металеві конструкції можуть мати різні розміри. Довжина лінії і висота комплексу визначається на етапі проектування. Також передбачається можливість додавати і прибирати рівні.

У чому користь стелажів консольних промислових?

Сталеві конструкції, що складаються з вертикальних опорних стійок і горизонтальних елементів, незамінні в господарських магазинах, на металобазах, в супермаркетах. Стелажі для довгомірних вантажів виготовляються за індивідуальним вимогам. Вони встановлюються всередині складських приміщень і за їх межами. При використанні на вулиці стелажі не іржавіють. В ході виробництва метал покривається захисною фарбою.

Консольні складські стелажі – найкраще рішення для розміщення довгогабаритних вантажів. Кожна секція витримує велике навантаження. При необхідності можна доповнити систему новими ярусами. Наприклад, якщо розширюється склад або збільшуються обсяги виробництва. У таких випадках не потрібно повністю міняти систему. Можна просто її доукомплектувати. Це практичний варіант, під яким мається на увазі економія коштів.

Металеві консольні стелажі для складу підходять для зберігання вантажів будь-якої довжини. Це ключова перевага, якого немає в інших видів виробів. Сталеві стелажі з горизонтальними консолями використовуються для зберігання таких видів продукції:

 • труби різного діаметру;
 • лінолеум і ковролін;
 • гідроізоляційна плівка в рулонах;
 • арматура;
 • деревно-стружкові плити;
 • дошки і брус;
 • оздоблювальні матеріали.

Це лише частина можливих варіантів. Сфера застосування стелажів для довгомірних вантажів набагато ширше. Тому металеві вироби користуються попитом на різних об’єктах. Вони встановлюються на металобазах, в супермаркетах, на оптових складах. Власники таких об’єктів розуміють, що стелажі консольного типу приносять величезну користь. З їх допомогою в приміщенні або на відкритому повітрі забезпечується зберігання виробів великої довжини.

З яких елементів складаються консольні стелажі?

Якщо потрібно забезпечити зберігання довгомірних вантажів, до потрібного варіанту відносяться консольні стелажі для металопрокату. Це універсальні системи, які можна розбирати і встановлювати в іншому місці. До їх основних елементів відносяться вертикальні стійки і сполучні балки. На консолях розміщуються труби, лінолеум, плінтуса, швелери та інші матеріали.

Металеві стелажі для складу виготовляються з урахуванням того, що вони повинні бути стійкими і надійними. Для цього використовуються діагональні ребра. За допомогою таких елементів забезпечується жорсткість стелажа. Щоб довгомірні вироби не скочувалися вниз, передбачаються обмежувачі. Також можливе розміщення консолей під кутом. Це вже вирішується в ході розробки систем.

При виробництві стелажів консольних промислових враховується те, які вантажі будуть зберігатися на конструкції. При необхідності використовуються полки. Багатоярусність систем є важливою перевагою. На консолях можна розташовувати вантажі, в залежності від номенклатури, довжини і ваги. При використанні систем скорочується час виконання технологічних операцій і забезпечується зручність обробки довгомірних вантажів.

Різновиди металевих конструкцій

Для розміщення всередині складу і на вулиці використовуються стелажі консольні промислові двох видів. Вони встановлюються на території так, щоб забезпечувалося раціональне використання простору. Це може бути один довгий ряд або кілька рядів. Також можливе розташування конструкцій по центру. Чим же відрізняються металеві комплекси? Давайте розглянемо таке питання детальніше:

 1. Односторонні стелажі для довгомірних вантажів – Г-образні стійки, які з’єднані між собою діагональними розкосами. Їх особливість в тому, що консолі є тільки на одній стороні. На них можна зберігати труби, профілі, пиломатеріали. При необхідності може бути укомплектована полками. Консолі з’єднуються зі стійками за допомогою болтів. Тому передбачається зміна структури системи, в залежності від різновиду вантажу.
 2. Двосторонні консольні складські стелажі – Т-образні стійки, пов’язані розкосами. Їх особливість в тому, що консолі розміщуються по обидва боки. Конструкції встановлюються так, щоб між ними були проходи для здійснення завантаження / розвантаження довгомірних вантажів. Структура комплексів також може змінюватися. Це вже вирішується безпосередньо на складі. Якщо потрібно, змінюється висота ярусів або прибираються секції.

Потужні і зручні консольні стелажі для металопрокату, пиломатеріалів користуються великим попитом. З ними продуктивність складських операцій в рази збільшується. У більшості випадків завантаження довгомірних товарів виконується вилковим навантажувачем. Такий транспортний засіб незамінний на оптовій базі, в магазині будматеріалів. Воно оснащене вилами, за допомогою яких вантаж розміщується або знімається з консолей.

Консольні стелажі для металопрокату

На металобазах зберігається продукція у великій кількості. Тому власники таких об’єктів замовляють консольний стелаж для металопрокату і використовують за прямим призначенням. З його допомогою збільшується місткість складу і забезпечується зручність проведення завантаження / розвантаження продукції. На консолях розташовується необхідний товар. Коли потрібно, до стелажів під’їжджає навантажувач і виконуються необхідні операції.

Які саме довгомірні вантажі розміщуються на консольних стелажах для металопрокату? Це вироби, які отримують методом гарячої або холодної прокатки. Для такої мети застосовується спеціальне обладнання. До поширених варіантів металевих виробів відносяться:

 • швелера, що нагадують в перерізі букву «П»;
 • арматура, призначена для армування залізобетонних виробів;
 • двотаврові балки, широко використовувані в будівництві;
 • залізничні та трамвайні рейки;
 • труби з різним перерізом, що використовуються при облаштуванні інженерних мереж і в будівництві.

Це лише частина довгомірних вантажів, які можуть розміщуватися на консольних стелажах для металопрокату. До них відносяться металеві смуги, профільні труби, сталеві куточки. Така продукція розміщується на консолях і залишається там до певного часу. При наявності багатоярусних конструкцій на металобазі забезпечується порядок і зберігання продукції у великій кількості. Також надається доступ до вантажу.

Консольні складські стелажі для складу

Склад – територія, безпосередньо призначена для зберігання продукції. Щоб в приміщенні можна було розмістити довгомірні вантажі, необхідні металеві консольні стелажі для складу. Це функціональні системи, що виготовляються під конкретний об’єкт. При їх проектуванні вимірюється висота, довжина і ширина складу. На підставі цієї інформації інженери розробляють проект.

Консольні складські стелажі – конструкції, на яких можна розміщувати товари з однієї або з двох сторін. Замовник вирішує, які системи йому потрібні. Для складських приміщень однаково добре підходять Г- і Т-образні конструкції. На них розташовуються різні довгомірні вантажі. Наприклад, профільні труби квадратного перетину, сталеві куточки, оцинкована сітка рабиця, азбестоцементні труби.

Одно- і двосторонні консольні складські стелажі надійно кріпляться до поверхні. Це головна вимога, від якого залежить безпека. Вироби з Г-подібними стійками фіксуються впритул до стіни. Вони експлуатуються тривалий час навіть в неопалюваних складах. В процесі виробництва матеріал покривається спеціальною речовиною. Тому метал не іржавіє і не втрачає свої властивості.

Т-образні стелажі для довгомірних вантажів кріпляться до підлоги за допомогою анкерів. Вони відрізняються стійкістю, тому що навантаження розподіляється на дві сторони. Багатоярусні конструкції розміщуються по центру складу або в кілька рядів (якщо приміщення просторе). На консолях розташовуються необхідні товари. Наприклад, в складах і на охоронюваних майданчиках часто зберігається арматура, труби різного діаметру, двотаврові балки.

Стелажі консольного типу для зберігання пиломатеріалів

Де зберігати продукцію з деревини? Для такої мети можна використовувати стелажі консольні промислові. Це універсальні системи, що виготовляються з урахуванням майбутніх навантажень. З ними забезпечується оптимальне використання складу, на якому зберігаються пиломатеріали. Під відкритим небом встановлюються звичайні конструкції або стелажі, доповнені навісами. Усередині приміщень розміщуються одно- і двосторонні системи.

Пиломатеріали – натуральна продукція з деревини, яку виготовляють з колод. На консольних складських стелажах зберігаються обрізні і не обрізні дошки, клеєний брус, вагонка. Також на ярусах можна розміщувати плінтуса, штапики, наличники для дверей. На консолях пиломатеріали зберігаються до тих пір, поки вони не знадобляться для відвантаження на об’єкт. Вивантаження товарів здійснюється за допомогою вилочного навантажувача.

Чому стелажі консольні промислові ідеально підходять для зберігання пиломатеріалів? Розглянемо основні причини, завдяки яким металеві конструкції користуються величезним попитом. Маються на увазі такі позитивні моменти:

 • Універсальність – на численних ярусах можна розміщувати будь-які пиломатеріали: дошки, дерев’яна вагонка, фанера, обрізний і струганий брус.
 • Практичність – відсутнє обмеження по довжині виробів, що розміщується на консолях. При необхідності висоту ярусів можна змінювати. Особливі знання для цього не потрібні.
 • Надійність – металеві комплекси витримують величезні навантаження. На них розміщуються пиломатеріали в великій кількості. Таким чином складський простір використовується по максимуму.
 • Зручність – на ярусах можна розміщувати різні види довгомірних вантажів. Наприклад, на одному рівні зберігаються обрізні дошки, на другому – євровагонка, на третьому – струганий брус.
 • Стійкість – стелажі кріпляться до підлоги або до стіни. При цьому враховуються норми безпеки. Тому після завершення монтажних робіт не виникають небажані ситуації. Конструкції стійко стоять на поверхні і не нахиляються в сторону.

При застосуванні стелажів консольних промислових забезпечується раціональне використання складських площ. На базах пиломатеріалів зберігається різноманітна продукція. Це не тільки звичайні дошки і бруски. До пиломатеріалів відноситься блок-хаус, ламінована та шліфована фанера, терасна і палубна дошка. Такі вироби розташовуються на консолях і при необхідності відвантажуються в магазин.

Чому консольні стелажі затребувані на різних об’єктах?

Стелажі для довгомірних вантажів – потужні конструкції, що витримують значне навантаження. Такий показник досягає 5000 кг. Навантаження на конструкцію визначається, в залежності від виду товару. Наприклад, якщо на рівнях буде зберігатися металопрокат, потрібні міцні конструкції. Коли на консолях розміщуються пиломатеріали, виявляється менше навантаження на систему. Це логічно, тому що дошки і бруски легше, ніж балки і труби.

Раціональне використання металевих консольних стелажів для складу підтверджується не тільки відгуками власників комерційних і торговельних об’єктів. Одно- і двосторонні конструкції мають важливі переваги, про які потрібно розповісти окремо:

 • зберігання будь-яких довгомірних вантажів – на консолях розташовуються різноманітні вироби. До поширених варіантів відносяться рулонні матеріали, труби різного розміру і діаметру, дошки та інші пиломатеріали. Ще на ярусах можна розміщувати арматуру, швелери, будівельні стінові панелі, профільовані листи, деревно-стружкові плити;
 • зручність в експлуатації – в стелажах консольних промислових відсутні передні стійки. За такої причини довгомірні вантажі легко завантажуються і вивантажуються. Для виконання таких дій використовується різна для складу. У більшості випадків по території переміщаються вилочні навантажувачі. Коли мається на увазі завантаження / розвантаження великовагових вантажів, застосовується потужна техніка;
 • ретельно продумана конструкція – металеві комплекси виготовляються за раніше розробленим проектом. Вони складаються з вертикальних стійок, сполучних балок, діагональних ребер. Для надійності використовуються спеціальні обмежувачі. З такими елементами можна не турбуватися про те, що вантаж впаде на підлогу;
 • довговічність – стелажі для довгомірних вантажів використовуються за призначенням не один рік. Вони виготовляються зі сталі, покритої полімерною фарбою. Це основний момент, завдяки якому метал не іржавіє під впливом вологи. Стелажі консольного типу встановлюються всередині приміщень, під відкритим небом. Тому сфера їх застосування велика;
 • зміна конфігурації – при необхідності змінюється висота ярусів. Також можна додавати / прибирати секції. Це актуально при перевезенні виробів на інший об’єкт або при збільшенні території складу. Монтажні роботи проводяться без специфічних інструментів, тому що окремі деталі з’єднуються між собою болтами;
 • надійність – консольні стелажі для довгомірних вантажів відрізняються стійкістю до механічних пошкоджень. Вони витримують навантаження, які були розраховані на етапі проектування системи. При виготовленні конструкцій використовуються жорсткі зв’язки. Таким чином забезпечується опір деформацій і продовжується термін служби виробів.

Консольні складські стелажі – кращі рішення для розміщення довгомірних вантажів! Вони підходять для зберігання різноманітної продукції, починаючи з дерев’яних брусків і закінчуючи азбестоцементними трубами. Металеві конструкції завантажуються з одного або з двох сторін. У них немає фронтальних стійок, тому забезпечується зручні навантаження / вивантаження довгомірних вантажів.

Розрахунок вартості вашого замовлення

Ми відповімо найближчим часом. Це Вас ні до чого не зобов'язує