Наш блог
blank

Головні переваги архівних стелажів

Практично всі організації потребують в устаткуванні, призначеному для зберігання документації. Тому архівні стелажі користуються попитом. Це багатофункціональні конструкції, за допомогою яких забезпечується доступ до всіх документів і правильно організовується робочий простір. Вони відрізняються стійкістю до корозії і не вимагають спеціального догляду. При використанні надійних систем в приміщенні підтримується порядок і економиться місце. На полицях стелажів зберігається не тільки документація. До можливих варіантів відносяться канцелярське приладдя, диски, книги, коробки з папером.

Кілька рішень для зберігання книг і документації

blankАрхівні стелажі купити можна без проблем. Для цього потрібно правильно вибрати модель, яка Вам необхідна: стаціонарна або пересувна. Також при замовленні металевих конструкцій визначається висота виробу, навантаження на полицю з ДСП або зі сталі, ширина секції. Коли клієнт визначився і розповів, що його цікавить, майстри виготовляють стелажі. На це йде трохи часу. Тому готові системи незабаром доставляються на об’єкт. Залежно від того, пересуваються вони або залишаються нерухомими, розрізняють два види архівних стелажів:

  1. Мобільні конструкції – рухомі платформи, що переміщуються по рейкових напрямних. Для такої мети використовується електричний привід. Це корисне доповнення, завдяки якому спрощується управління системою. Якщо електричного приводу немає, використовується штурвал. Для зручності експлуатації він укомплектований складною ручкою.
  2. Стаціонарні системи – нерухомі стелажі, що відрізняються стійкістю і надійністю. Це альтернативний варіант для тих, кому не потрібні пересувні системи. Стаціонарні стелажі підходять для зберігання картотеки, офісного приладдя, документації. Вони встановлюються в проектних інститутах, банківських установах, поліклініках.

Виходячи з того, що стелажі металеві архівні представлені кількома видами, можна підібрати оптимальний варіант. Замовники самостійно вирішують, що їм потрібно. Якщо з рішенням такого питання виникають складнощі, завжди можна розраховувати на допомогу. Фахівці компанії-виробника дають консультації. Вони знаходять краще рішення на підставі інформації, наданої клієнтом. Якщо необхідна компактна конструкція, виготовляється стаціонарний архівний стелаж. Коли в приміщенні багато місця і потрібно раціонально використовувати простір, виготовляються пересувні комплекси.

к содержанию ↑

Довговічність архівних стелажів

Це показник, під яким мається на увазі збереження працездатності системи протягом тривалого часу. Стелаж архівний металевий виготовляється зі сталі. Щоб сталь не іржавіла під впливом вологи, виконуються додаткові процеси. Це обробка металу порошковою фарбою або цинком. Що ж краще, запитаєте Ви? В обох випадках конструкції служать довгий час. Вони надійно захищаються від негативних факторів. Тому системи можна встановлювати не тільки в приміщеннях, в яких забезпечуються сприятливі умови. Мається на увазі опалення та провітрювання.

к содержанию ↑

Легкість експлуатації мобільних систем

Пересувні стелажі для архіву – конструкції, за допомогою яких площа для зберігання книг, документація збільшується в два рази. Як це відбувається? Все просто. Коли в приміщенні встановлюються стаціонарні системи, між секціями залишаються проходи. Тому багато місця пропадає даремно. Коли секції встановлюються впритул і висуваються по команді, проходу не передбачається. Таким чином на однаковій площі розміщується різна кількість секцій. У другому випадку в архіві міститься набагато більше документів, книг, паперів.

Архівні пересувні стелажі – обладнання, яке відрізняється складною і продуманою конструкцією. У ньому передбачені спеціальні механізми, завдяки яким забезпечується пересування секцій. Системи встановлюються на рейкові направляючі і на металеву зварену раму. Вони приводяться в дію ручним штурвалом або електричним приводом. Що краще, вирішує замовник. При використанні штурвала потрібно прикладати фізичні зусилля, щоб висунути певну секцію. Коли комплекс оснащений електричним приводом, подібні труднощі не виникають.

Архівні стелажі пересувні абсолютно безпечні і надійні. Тому співробітники банків, бібліотек не переймаються про те, що може виникнути форс-мажорна ситуація. При виготовленні мобільних комплексів все ретельно продумується. Окрема увага приділяється безпеці. Щоб секції пересувалися без команди, використовується стопорний пристрій. Це корисне пристосування, яке забезпечує безпеку експлуатації металевих комплексів.

к содержанию ↑

Надійна конструкція архівних стелажів

Щоб архівні поличні стелажі відповідали суворим стандартам, в ході виробництва використовуються перевірені рішення. Під ними маються на увазі міцні перфоровані стійки і бічні стінки, виготовлені з металевих листів. Щоб полки з ДСП або зі сталі кріпилися на різній висоті, в стійках проробляються отвори. Це важливий момент, оскільки часто виникають ситуації, коли потрібно змінити висоту полиць і розмістити на них інші вироби: друковані видання, папки з документами, офісне приладдя.

Стелажі архівні складаються не тільки з стійок і бічних стінок. До основних елементів комплексу відноситься:

  • фальшпол – підлогова конструкція, яка складається з несучого каркаса і знімнних панелей. З її допомогою забезпечується привабливість архівних стелажів. При використанні фальшпола утворюється цілісна робоча поверхня, що нагадує покриття для підлоги. По ній можуть ходити люди і пересуватися візки, призначені для переміщення документації;
  • рейки – металеві вироби, що відрізняються міцністю. За ним плавно переміщаються стелажі. Для здійснення такої дії використовується штурвал або електропривод;
  • регульовані опори – елементи, за допомогою яких регулюється положення металевого комплексу на нерівній підлозі. Вони виконують важливу задачу і забезпечують стійкість конструкції.
к содержанию ↑

Низька ціна архівних металевих стелажів

blankЦе вагома перевага, завдяки якому архівні металеві стелажі клієнти замовляють постійно. Вони вибирають відповідні моделі і озвучують побажання, які стосуються доукомплектації виробів. Вартість комплексів, призначених для бібліотек і архівів, починається з 480 грн. за п / м. Ціна змінюється, в залежності від кількості секцій, висоти конструкції, функціональності стелажа. Як бонус проект розробляється безкоштовно. Це приємний сюрприз для всіх клієнтів, які оформляють замовлення на виготовлення якісної багатоярусної системи.

к содержанию ↑

Безпека пересувних стелажів для архіву

Такий показник ставиться на перше місце. При використанні архівних металевих стелажів потрібно бути впевненим в тому, що не виникне небажаної ситуації. Для цього виготовлення систем слід довіряти надійному виробникові. Тоді в ході експлуатації конструкцій не виникатимуть неприємності. Мається на увазі ризик для життя та здоров’я працівників архівів, бібліотек. Як же забезпечується безпека? Для цього використовуються антперекидні механізми і стопорні пристрої. У першому випадку гарантується те, що секції не впадуть на підлогу. У другому випадку секції мобільних конструкцій автоматично блокуються.

к содержанию ↑

Можливість доукомплектації стелажів архівних

Металеві стелажі для архіву виготовляються в індивідуальному порядку. Їх комплектація залежить від бажань клієнта. У стандартній моделі передбачаються перфоровані профілі, бічні стінки з листової сталі, регульовані опори.

  • роздільники полиць – деталі, завдяки яким полиці поділяються на більш дрібні відділення. На них можна розміщувати різноманітну документацію, друковані видання;
  • таблички-ідентифікатори – інформаційні таблички, за допомогою яких полегшується пошук необхідних документів. На них вказується інформація про те, які саме папери зберігаються на полиці. Це зручне рішення;
  • замикаючі пристрої – елементи, призначені для захисту інформації від несанкціонованого доступу. Це спеціальні замки, при використанні яких можна отримати доступ до папок з документами;
  • металеві підп’ятники – деталі, за допомогою яких стелажі кріпляться до підлоги. Таким чином забезпечується їх стійкість.

Зі сказаного видно, що для архівних поличних стелажів характерна висока функціональність. До додаткових елементів, якими комплектуються системи, відносяться не тільки перераховані вище компоненти. Ще це можуть бути хрестові стяжки і ребра жорсткості. У деяких випадках стаціонарні системи доповнюються задніми стінками. Тоді виключається доступ до документації з тильного боку.

к содержанию ↑

Естетичний зовнішній вигляд

blankМеталеві стелажі для архіву органічно вписуються в будь-яке приміщення. Це може бути підсобне приміщення і офіс компанії. Для поліпшення естетичних властивостей використовуються декоративні панелі. Вони виготовляються з акрилу, пластику, ламінованих деревостружкових плит. Вибір декоративних панелей залежить від особливостей оформлення приміщення. Віддається перевага виробам, які поєднуються з обробкою приміщення. Тоді в офісі, в сховищі, в музеї створюється гармонійний простір, в якому приємно знаходитися.

к содержанию ↑

Захист від несанкціонованого доступу

Це ще один значимий аспект. Ним не можна нехтувати. Архівні стелажі, ціна яких доступна, оснащуються додатковими елементами. Під ними маються на увазі спеціальні замки. При їх використанні сторонні особи не можуть побачити документи, що зберігаються на полицях. Таким чином забезпечується захист інформації від несанкціонованого доступу. Це важливий момент, який цікавить власників банківських установ, комерційних організацій.

При замовленні архівних пересувних стелажів клієнти озвучують свої бажання. До них відноситься можливість установки спеціальних замків. Щоб замовники залишилися задоволені якістю, враховуються всі запити. Тоді готові конструкції повністю відповідають своєму призначенню і встановлюються в проектних інститутах, лікарнях, бібліотеках, офісах підприємств. Вони відрізняються високою несучою здатністю, стійкістю, збільшеною жорсткістю.

к содержанию ↑

Гарантія від виробника

Стелажі металеві архівні виготовляються грамотно і з усією відповідальністю. Тому на готові конструкції надається тривала гарантія (від двох років). Металеві вироби експлуатуються мінімум десять років. Вони збираються в лінію і встановлюються так, щоб простір було використано з максимальною користю. Полки кріпляться на будь-якій висоті, тому що в стійках передбачені отвори. Вони витримують навантаження і не деформуються. Загалом, все продумується зі знанням справи. Тому конструкції відповідають вимогам.

Купивши стелаж архівний металевий, Ви зможете грамотно організувати навколишній простір. При використанні стаціонарної або пересувної конструкції з полками забезпечується зберігання книг, папок з документами, дисків. Якщо в приміщенні підвищена вологість, можна не переживати. Металеві системи відрізняються стійкістю до корозії. Вони покриваються полімерним покриттям або цинком. Стелажі витримують навантаження, передбачену в проекті. Для них характерна довговічність і безпека в експлуатації. Це ключові плюси, завдяки яким продукція затребувана в музеях, архівах, офісах!

blank
Розрахунок вартості вашого замовлення

Ми відповімо найближчим часом. Це Вас ні до чого не зобов'язує