Наш блог
blank

Підготовка стелажів до порошкового фарбування

Стелажні конструкції виготовляються з металу. Це матеріал, який іржавіє під впливом негативних умов навколишнього середовища. Щоб такий процес не виникав, метал обробляється порошковою фарбою. Це найкраще рішення, завдяки якому продовжується період експлуатації стелажів і зберігається привабливий зовнішній вигляд. При виготовленні продукції ми приділяємо величезну увагу такого етапу. Наші металеві конструкції служать протягом довгих років. Вони використовуються для зберігання різноманітних товарів.

У чому суть порошкового фарбування?

Це ефективна технологія, яку ми постійно застосовуємо на практиці. Купуючи стелаж металевий, клієнти впевнені у високій якості нашої продукції. Ми використовуємо сучасні матеріали, завдяки яким поліпшуються експлуатаційні властивості конструкцій. Після завершення роботи забезпечується надійний захист від вологи і від сонячного світла. Тому наші металеві вироби застосовуються за призначенням протягом десятків років.

Стелажні системи – прекрасний варіант для зберігання документів, лісоматеріалів, лінолеуму, автомобільних дисків. Щоб метал не іржавів, проводиться додаткова обробка. Під порошковим фарбуванням мається на увазі метод обробки поверхонь з метою отримання полімерного покриття, що володіє хорошими декоративними і захисними властивостями. Такий спосіб фарбування металевих виробів вперше з’явився в 1950 році. Він активно використовується в різних сферах діяльності до сьогоднішніх днів. Для отримання найкращих результатів застосовуються якісні матеріали та суворо дотримуються правила обробки поверхонь.

к содержанию ↑

Підготовка стелажів до фарбування

Щоб полімерне покриття володіло високими експлуатаційними властивостями, на початковому етапі проводиться важлива робота. Підготовка стелажів до порошкового фарбування полягає в очищенні поверхонь. Цьому етапу приділяється пильна увага. Якщо додаткові заходи не проводяться, про високу якість покриття годі й казати. Підготовка поверхонь складається з різних процесів:

 • очищення і знежирення – перевірена методика, під якою мається на увазі механічний або хімічний спосіб очищення. У першому випадку застосовуються щітки або диски. З їх допомогою з поверхні видаляються всі забруднення. У другому випадку використовуються спеціальні речовини. При цьому металеві деталі піддаються струменевій обробці або занурюються у ванну з розчином. Найбільш ефективною вважається струменева обробка. В такому випадку додатково забезпечується і механічний вплив на поверхню;
 • фосфатування металу – метод, в ході якого на металеві деталі наноситься тонкий шар фосфатів. Після завершення такого процесу підвищуються експлуатаційні властивості виробів. Плівка фосфатів запобігає корозії металу, сприяє поліпшенню адгезії і збільшення терміну експлуатації конструкцій;
 • абразивне очищення – обробка поверхні, яка полягає в очищенні виробів за допомогою абразивних частинок. При цьому використовується сучасне обладнання. При абразивному очищенню металевих деталей віддаляється іржа і інші забруднення. Додатково підвищується адгезія покриття.

Щоб стелаж складський НЕ іржавів, строго дотримуються правила обробки деталей порошковою фарбою. Коли очищення завершене, поверхня ретельно висушується. Після цього проводиться ґрунтування. Для такої мети використовуються два види матеріалів. Під першим варіантом мається на увазі пасивний захист від іржі. Після нанесення антикорозійного ґрунту виходить міцна плівка, що володіє хорошими захисними властивостями. Під другим варіантом мається на увазі активний захист від утворення іржі. Для цього застосовується цинкоутримуючий ґрунт. При використанні такого матеріалу гарантується антикорозійна стійкість в будь-яких умовах: вологість, механічні пошкодження, перепади температур.

к содержанию ↑

Технологія процесу порошкового фарбування

Стелажі складські застосовуються практично скрізь. До популярних об’єктів, на території яких розміщуються металеві конструкції, відносяться супермаркети, оптові бази, господарські магазини. Власники таких об’єктів дзвонять в наш офіс і замовляють вироби з багатоярусними настилами. Щоб металеві комплекси експлуатувалися багато років, використовується перевірена технологія. Це порошкове фарбування, завдяки якій утворюється міцне покриття. Воно забезпечує захист від декількох негативних зовнішніх чинників. До них відноситься ультрафіолетове опромінення, підвищена вологість і механічні пошкодження.

Коли підготовка стелажів до порошкового фарбування завершена, фахівці переходять до наступного етапу. Під ним мається на увазі нанесення фарби. Цей процес виконується методом напилення речовини на поверхню. При виконанні такої роботи частинки фарби заряджаються від зовнішніх джерел. Вони переносяться до металевого виробу, яке піддається фарбуванню. У камері забарвлення залишаються частки, що не осідають на поверхні деталей. Вони уловлюються і використовуються за призначенням іншим разом. Тут слід зазначити, що при застосуванні звичайних видів фарб такий процес неможливий.

Коли процес напилення завершено, металеві деталі поміщаються в камеру полімеризації. Там вони перебувають на протязі 10-15 хвилин. У печі дуже жарко. Під впливом високої температури частинки порошкової фарби плавляться і надійно закріплюються на поверхні. Таким чином утворюється міцне покриття, що володіє чудовими захисними і декоративними властивостями. Після завершення процесу полімеризації деталі охолоджуються. Після цього вони готові до монтажу.

Стелажні конструкції, створені компанією «Тріометал Сервіс», експлуатуються довгі роки. Це пояснюється тим, що в роботі ми використовуємо якісну порошкову фарбу і дотримуємося встановлених правил. Тому готову продукцію володіє високими експлуатаційними властивостями і презентабельним зовнішнім виглядом. Металеві конструкції не іржавіють в неопалюваних складах, захищаються від механічних пошкоджень і зберігають початковий вигляд під впливом сонячних променів.

к содержанию ↑

Яке обладнання застосовується при порошковому фарбуванні виробів?

Щоб стелаж відрізнявся міцністю і не іржавів, дотримуються всі тонкощі технологічного процесу. При обробці поверхонь порошковою фарбою використовується передове обладнання. До нього відноситься установка електростатичного розпилення. Це обладнання, яке відрізняється високою продуктивністю і надійністю. З його допомогою порошкова фарба рівномірно наноситься на поверхню металевого виробу. При застосуванні установок електростатичного розпилення прискорюється процес фарбування деталей і забезпечуються високі результати роботи.

Стелаж складський, створений нашою компанією, відрізняється довговічністю. Для створення міцного покриття використовуються печі полімеризації. Це головна ланка фарбувальної лінії. Піч полімеризації являє собою закриту камеру, в якій підтримується висока температура. Металеві вироби поміщаються в піч полімеризації. Усередині камери відбувається полімеризація порошкового покриття. Це складний процес, в ході якого утворюється високомолекулярна речовина.

к содержанию ↑

Переваги порошкового фарбування стелажів

Для досягнення найкращих результатів в роботі ми впроваджуємо перевірені технології. До них відноситься підготовка стелажів до порошкового фарбування, напилення матеріалу на поверхню і полімеризація в печі. Це ефективні методики, під якими маються на увазі значимі переваги:

 • міцність – полімерне покриття відрізняється прекрасними декоративними і експлуатаційними показниками. Воно не втрачає свої властивості протягом багатьох років;
 • екологічна безпека – в порошковій фарбі відсутні речовини, небезпечні для здоров’я і для природи. Тому при обробці поверхонь не надається негативний вплив на людей;
 • довговічність – після проведення необхідних процедур термін експлуатації металевих стелажів істотно зростає. Клієнти це цінують. Вони набувають конструкції, оброблені порошковою фарбою, і залишаються задоволені якістю продукції;
 • декоративність – наші вироби відрізняються привабливим зовнішнім виглядом. Порошкова фарба представлена ​​широкою гамою кольорів. Тому можна вибрати підходящий варіант з каталогу RAL і зробити замовлення у нас. Наприклад, до популярних варіантів відноситься фарбування металевих деталей в синій, чорний, коричневий колір;
 • практичність – втрати матеріалу в ході фарбування виробів мінімізуються. Неосевшіе частки уловлюються в камері забарвлення. Вони використовуються при повторному покритті фарби на поверхню;
 • надійність – полімерне покриття забезпечує захист від появи іржі. Тому наші складські стелажі підходять для використання в жорстких умовах експлуатації. Наприклад, в приміщеннях, де переважає підвищена вологість.
к содержанию ↑

Які стелажі ми виготовляємо?

Компанія «Тріометал Сервіс» виготовляє різноманітну продукцію. У нас можна придбати стелажні системи різної конфігурації. Порошкове фарбування металевих деталей для нас є обов’язковим процесом. Ми знаємо, що конструкції повинні експлуатуватися на протязі десятків років. Щоб вироби не іржавіли, проводиться ряд важливих заходів. До них відноситься попередня підготовка, напилення порошкової фарби й полімеризація. Всі етапи виконуються зі знанням справи. Тому кінцевий результат радує клієнтів. Термін служби металевих стелажів перевищує десять років. Вироби довго використовуються за призначенням і не втрачають початкові характеристики.

Якщо Ви хочете замовити стелаж, оброблений порошковою фарбою, зверніться до нас! Ми виготовляємо різні конструкції. Великим попитом користуються поличні стелажі. Це прекрасний варіант для СТО, торгових приміщень, супермаркетів. Такі конструкції відрізняються надійністю, високою вантажопідйомністю і стійкістю до деформації. Ще у нас часто замовляють металеві мобільні стелажі. Це практичні конструкції, що виготовляються зі сталі. Вони розміщуються на рейках або на колісній базі. Цей момент з’ясовується при розробці проектної документації.

к содержанию ↑

У чому наші переваги?

Стелажні системи від «Тріометал Сервіс» – найкраще рішення, яким віддають перевагу багато клієнтів. Ми є експертом з фарбування металу порошковою фарбою і по виготовленню надійних конструкцій. До наших переваг відноситься:

 • Оперативність – всі процеси виконуються в стислі терміни. На якість обробки поверхонь, виготовлення і монтажу стелажів це не впливає.
 • Вигода – у нас низькі ціни на послуги. Це обумовлюється кількома факторами: зниження витрат на рекламу, робота на своїй території, виконання все процесів за налагодженою схемою.
 • Висока якість – підготовка до порошкового фарбування проводиться з дотриманням встановлених правил. Надалі проводиться напилення матеріалів на поверхню і полімеризація фарби в печі.

Підготовка стелажів до порошкового фарбування – то, чого ми приділяємо пильну увагу. Щоб покриття забезпечувало захист від негативних зовнішніх факторів, строго дотримуються всі правила. Це запорука того, що готові металеві конструкції будуть відрізнятися довговічністю і стійкістю до корозії. Наші стелажні системи відповідають високим стандартам якості. Вони використовуються в різних сферах діяльності: супермаркети, архіви, оптові бази. Якщо потрібно, щоб виріб гармонійно вписалося в обстановку, клієнт вибирає колір порошкової фарби в каталозі RAL. Ми реалізуємо всі побажання!

blank
Розрахунок вартості вашого замовлення

Ми відповімо найближчим часом. Це Вас ні до чого не зобов'язує