Наш блог
blank

Палетні стелажі: переваги конструкцій

blankПри облаштуванні логістичних центрів, виробничих цехів, величезних складських комплексів повсюдно використовуються палетні металеві стелажі. Це пов’язано з тим, що конструкції оптимально підходять для організацій з великим обсягом продажів. Після установки стелажів на території складу економиться вільне місце і збільшуються доходи. Це лише мала частина переваг, характерних для такого виду продукції. Ми хочемо ознайомити Вас з ними детальніше.

Проста і надійна конструкція паллетних стелажів

Купивши палетні стелажі, Ви отримаєте повний комплект переваг. До них відноситься проста, але надійна конструкція виробів. Металеві стелажі для розміщення піддонів виготовляються зі сталі. Нерідко системи експлуатуються в неопалюваних приміщеннях. Щоб метал не іржавів і не втрачав початкові властивості, проводиться спеціальна обробка. Вона полягає в використанні порошкової полімерної фарби. Після її на нанесення на поверхні утворюється захисне покриття, якому не страшна волога. Також для захисту від корозії може застосовуватися цинкування. Це ретельне покриття сталі шаром цинку.

Палетні стелажі для складу – прості конструкції, що складаються з наступних елементів:

  • рама – високоміцний виріб, для якого характерна жорсткість і надійність. Під ним маються на увазі стійки, профіль і спеціальні розкоси;
  • настили – можливо кілька варіантів. Наприклад, деревно-стружкові плити або металеві листи;
  • траверси – важливі елементи несучої конструкції, виконані у вигляді перекладин;
  • з’єднувальні деталі – за допомогою таких елементів утворюється цілісна система. Довжина палетного стелажа залежить від розмірів складу;
  • додаткові перемички – елементи, що сприймають навантаження від вище розміщенної конструкції. Металеві перемички встановлюються під настилами. Таким чином вантажопідйомність полиць збільшується.

Доступна ціна палетних металевих стелажів

blankДля облаштування логістичних центрів і виробничих цехів стелажі палетні фронтальні вкрай необхідні. Вони призначені для багатоярусного зберігання товарів. Вартість комплексів зі сталі доступна для покупців. Це обумовлюється тим, що ми самостійно виготовляємо стелажі, а не є посередниками. Це ключовий аспект, від якого залежить ціна продукції. Замовники роблять вибір на користь палетних стелажів для складу і купують вироби за мінімальною ціною. Незабаром вони бачать позитивні результати, тому що ефективність складських приміщень збільшується в рази.

Якщо Вам потрібні палетні стелажі, ціна Вам сподобається. Продукція від львівського виробника якісна і довговічна. Вартість функціональних систем розраховується індивідуально. На такий показник впливають різні чинники. Наприклад, навантаження на палетомісце, висота металевого складського стелажа, довжина ряду. Також при проведенні розрахунків ми уточнюємо у клієнта про те, чи потрібні додаткові комплектуючі. До них відносяться обмежувачі і елементи, що забезпечують захист від механічних ударів.

Оптимізація простору за допомогою палетних стелажів

Успіх виробничого підприємства залежить від того, наскільки грамотно організована робота в складах. Для досягнення позитивних результатів в бізнесі використовуються стелажі складські палетні. Чому? Зараз пояснимо. Склад є важливим елементом логістичного ланцюжка. Це територія, яка використовується для зберігання матеріальних цінностей. Це може бути сировина, готова продукція, сезонні товари. Щоб компанія отримувала дохід, виникає питання оптимізації зберігання вантажу. Товари не можна безсистемно розташовувати на території. Потрібно економити місце і грамотно розміщувати вантаж в приміщенні.

Для такої мети і призначені стелажі для складу палетні. Конструкції встановлюються певним чином на території логістичного комплексу і використовуються для зберігання вантажу. При цьому забезпечується економія простору. Такий показник досягає 70%. Без металевих стелажів для піддонів таких результатів складно домогтися. Тому комплекси, що складаються з міцної рами, балок з прямокутним перетином і полиць, користуються великим попитом. При їх експлуатації оптимізується складський простір і створюються умови для розвитку бізнесу.

Збірно-розбірні системи: переміщення стелажів на інший об’єкт

blankЦе ще одна перевага, характерна для складських стелажів палетних. Металеві вироби складаються з окремих елементів. Конструкції в розібраному вигляді доставляються на об’єкт (виробничий цех, оптова база) і встановлюються на місці. При виконанні монтажних робіт приділяється увага додержанню техніки безпеки. Стелажі розміщуються на території так, як зазначено в проектній документації. Для кріплення систем до підлоги є спеціальні металеві підошви. Як елементи використовуються анкерні болти.

Замовляючи стелаж палетний, клієнти чинять правильно. Вони вибирають збірно-розбірні системи, які при необхідності транспортуються на інший об’єкт. Для вирішення такого завдання конструкції розбираються, погружаються на транспортний засіб і перевозяться туди, куди потрібно. На об’єкті стелажі знову збираються і застосовуються за призначенням. Від того, що вироблялися демонтажні роботи, не погіршуються експлуатаційні властивості конструкцій. Металеві вироби все так же відрізняються надійністю і витримують значні навантаження.

Довговічність складських паллетних стелажів

Це важлива властивість, якою володіють складські палетні стелажі. Під ним мається на увазі збереження працездатності систем протягом тривалого часу. Чим же обумовлюється довговічність металевих комплексів? Розповімо про основні моменти:

  • виготовлення конструкцій зі сталі – ідеальне рішення, завдяки якому гарантується тривалий термін експлуатації стелажів. Сталь володіє високими хімічними і фізичними властивостями;
  • додаткова обробка цинком або порошковою фарбою – щоб сталеві елементи не іржавіли, використовуються спеціальні матеріали. Після проведення обробки поліпшуються технічні показники готових конструкцій;
  • міцність – стелажі палетні фронтальні виготовляються відповідно до стандартів. При їх проектуванні визначається майбутне навантаження. Тому готові вироби витримують навантаження і не деформуються.

Широка сфера застосування конструкцій

blankДе конкретно застосовується палетний стелаж? Збірно-розбірна конструкція незамінна на оптових базах, в виробничих цехах, в складських комплексах. Після її установки з максимальною ефективністю використовується складське приміщення. На металевих або деревно-стружкових настилах розміщується продукція на піддонах. Вона зберігається на складі до тих пір, поки не буде потрібно відвантаження товарів.

Стелажі складські палетні необхідні для облаштування складів, на яких використовується спеціальна техніка. Це вилочні навантажувачі, що переміщують піддони за допомогою вил або іншого навісного обладнання. Наприклад, захоплення для рулонів, захват для шин. Якщо потрібно перемістити піддон нижнього ряду, можливе використання гідравлічного візка. Це транспортувальник піддонів, в якому передбачений гідравлічний домкрат. За допомогою такого пристрою опускаються і піднімаються вила рокли.

Виготовлення стелажів в будь-якому розмірі

blankСтелажі для складу палетні виготовляються в різних розмірах. Перший варіант – стандартні габарити. Другий варіант – виробництво металевих конструкцій з урахуванням особливостей конкретного об’єкта. Друге рішення найвдаліше,. Чому? Тому що при розробці індивідуального проекту найкраще оптимізується складський простір. Системи розробляються так, щоб було використано вільне місце і залишилися проходи для переміщення вилочного навантажувача.

Палетні стелажі для складу – системи, проектовані в індивідуальному порядку. Спеціаліст приїжджає на оптову базу і виконує виміри. На підставі такої інформації розробляється проект. Інженери беруть до уваги особливості об’єкта і створюють системи, завдяки яким на території оптової бази розміщується найбільша кількість товарів. Це позитивно позначається на подальшому розвитку бізнесу. На оптовій базі проводяться операції зі зберігання і продажу продукції великими партіями.

Висока вантажопідйомність палетних стелажів

Така характеристика має першорядне значення при виготовленні паллетних металевих стелажів. Під нею мається на увазі кількість вантажу, який можна розмістити на настилах або на піддонах. Щоб металеві комплекси справлялися з поставленими завданнями, інженери проводять необхідні розрахунки. На їх підставі проектуються палетні стелажі і починається їх виробництво. Вироби виготовляються зі сталі. Сталеві конструкції витримують більше навантаження і експлуатуються протягом десятків років.

Стелажі складські палетні розраховані на зберігання великої кількості піддонів. Додатково системи можуть комплектуватися полками з металу або деревно-стружкових плит. Щоб полки  не деформувались і витримували навантаження, використовуються перемички. Такі деталі виготовляються з металу. Вони застосовуються в якості опор. Полки, посилені металевими перемичками, можуть витримувати 5000 кг вантажу. Це позитивна характеристика, завдяки якій на настилах розміщуються товари у великій кількості.

Безпека конструкцій

Стелажі складські палетні відповідають жорстким вимогам безпеки. Монтаж проводять досвідчені фахівці, яким добре відомі правила установки конструкцій. Тому після завершення робіт не виникають неприємні ситуації. Палетні стелажі стійко стоять на поверхні і не нахиляються в сторону. Для виключення такої ситуації у виробах передбачена спеціальна підошва. Вона фіксується до поверхні за допомогою анкерних болтів.

Зручний доступ до позицій

skladskiye-stellazhi-palletnyyeПро цю перевагу стелажів складських палетних теж потрібно розповісти. Металеві конструкції підходять для розміщення однотипних і комбінованих вантажів. При їх експлуатації не виникають складності. Коли на складі встановлені палетні стелажі, завантаження та відвантаження піддонів з продукцією проходить без проблем. Для даної мети використовується навантажувач. Транспортний засіб ідеально підходить для штабелювання піддонів. Він маневрений і надійний. Навантажувач під’їжджає до стелажу і по черзі забирає піддони. Надалі продукція відвантажується і відправляється в магазин.

Стелаж палетний – відмінний варіант для облаштування звичайного складу і виробничого цеху! При його використанні забезпечується легкий доступ до товару. Він нічим не обмежується. Це важлива характеристика для величезних торгових складів з активним товарообігом. При використанні стелажів палетних фронтальних легко виконується завантаження/відвантаження товарів, а також проводиться ревізія. Таким чином істотно полегшується контроль за вантажем на всіх етапах.

Купити палетні стелажі за вигідною ціною можна у нас. Ми пропонуємо продукцію за низькою вартістю, оскільки самі є компанією-виробником металевих конструкцій. Вартість виробів починається з 300 грн. за п/м. Ціна залежить від декількох показників: висота комплексу, довжина ряду, навантаження на стелаж. Зателефонуйте нам і задайте питання менеджерам! Ми прорахуємо ціну на продукцію в індивідуальному порядку і надамо знижку. Наші вироби прослужать довго, тому що вони виготовляються зі сталі, додатково покритої порошковою фарбою.

 

blank
Розрахунок вартості вашого замовлення

Ми відповімо найближчим часом. Це Вас ні до чого не зобов'язує