Наш блог
blank

Небезпека б / у стелажів

Це питання, яким не можна нехтувати. Стелажі палетні призначаються для зберігання продукції в складах і на території виробничих приміщень. Вони повинні відповідати вимогам по міцності, надійності, стійкості. Якщо вимоги не дотримані, виникають ризики для життя людей, які працюють на складі. Також можливе падіння стелажів або окремих секцій, в результаті якого весь вантаж виявляється на підлозі. Це призводить до збитків. Щоб такі ситуації не траплялися, потрібно ретельно все продумувати і звертати увагу на якість металевих конструкцій. Краще один раз витратити гроші на нові стелажі, ніж переживати про наслідки неправильного вибору.
Архивные стеллажи, б/у

Недоліки б / у стелажів

Стелаж – важлива складова складу. Це збірно-розбірна конструкція, що складається з балок, опор і полиць. Вона буває нової і вживаної. Всім зрозуміло, що нові металеві конструкції відрізняються міцністю і надійністю. Вони встановлюються на території логістичних центрів, складів, оптових баз. Коли власник комерційного об’єкта хоче заощадити гроші, він віддає перевагу було у використанні конструкцій. Чи правильно це? Ні, тому що б / у стелажі набагато гірше нових виробів. Багато власників комерційних об’єктів це прекрасно розуміють. Вони звертаються до виробника стелажів і замовляють вироби для облаштування складських приміщень.

В чем заключаются опасности б/у стеллажей? К главным недостаткам металлических конструкций, бывших в употреблении, относятся следующие моменты:

 • втома металу, під якою мається на увазі планомірне руйнування матеріалу під впливом змінних навантажень;
 • ненадійне кріплення – при використанні стелажів, що були у вжитку, з’являються проблеми з кріпленням. Це небезпечний момент, через який виникають ризики обвалення конструкції і псування всього, що знаходилося на полицях;
 • зовнішня непривабливість – при облаштуванні складів окрема увага приділяється створенню затишної обстановки. Стелажі, які експлуатувалися протягом довгого часу, мають непривабливий зовнішній вигляд. На них можуть бути подряпини, вм’ятини від ударів вилковим навантажувачем або штабелером, іржа;
 • зношеність металевих конструкцій – ніхто не може дати гарантії, скільки часу буде експлуатуватися старий стелаж. Зношеність металевої конструкції є серйозним фактором, від якого залежать характеристики і безпеку системи.

Стелажні конструкції виготовляються з урахуванням особливостей приміщення. Якщо власник комерційного об’єкта економить гроші і купує старе складське устаткування, він однозначно програє. Б / у стелажі далеко не завжди відповідають особливостям складу. Тому говорити про ефективне використання навколишнього простору не доводиться. У приміщенні стелажі встановлюються так, як вважатиме за потрібне власник компанії. При цьому кваліфіковані фахівці не проводять заміри і не розробляють системи, що ідеально підходять для складу. Це негативно позначається на розвитку бізнесу, тому що територія використовується неефективно. На складі залишається вільне місце.

З вищесказаного можна зрозуміти, що купити стелаж Львів, створений за індивідуальним проектом, набагато вигідніше. Фахівці проводять необхідні виміри і беруть до уваги особливості зберігання будматеріалів, побутової техніки, автозапчастин збільшується до 80%. Це відмінний показник, завдяки якому можна вивести бізнес на новий рівень і залишити конкурентів позаду себе.
Палетные стеллажи б/у

к содержанию ↑

Переваги б / у стелажів

Стелажі складські є обов’язковими елементами оптових баз, архівів, майстерень, супермаркетів. Тому у власників комерційних об’єктів виникає питання, що краще – нові конструкції або ті, що вже експлуатувалися на складах? Недоліки б / у стелажів ми вже розглянули. Тепер потрібно сказати кілька слів про переваги металевих конструкцій, що були у вжитку. До них відносяться такі моменти:

 • низька ціна – вартість б / у стелажів трохи нижче. Але тут є один важливий нюанс: покупці не можуть бути впевнені в якості складського обладнання. Вони не знають, на протязі якого часу експлуатувалися стелажі, хто їх виготовив і на які навантаження вони розраховані. Тому про раціональної економії грошей не йдеться;
 • оперативне отримання металевих конструкцій – якщо власник складу віддає перевагу б / у стелажах, він не чекає, коли будуть готові конструкції. Це позитивна сторона медалі. Але є і негативна сторона. Під нею мається на увазі те, що б / у стелажі не розробляються під конкретний об’єкт. При їх застосуванні навколишній простір використовується не на 100%. Це важливо, оскільки для розвитку бізнесу потрібні ефективні рішення;
 • можливість модернізації металевих конструкцій – при бажанні можна доопрацювати стелаж, виходячи з особистих запитів. Але на це також потрібні гроші. Більш того, необхідно розуміти, як все робиться. Це трата часу і сил. Набагато краще відразу замовити стелаж з урахуванням особливостей об’єкта і більше ні про що не замислюватися. Фахівці проводять заміри і розробляють проект, в якому враховані всі нюанси.

Як бачите, стелажі палетні, що були у вжитку, не володіють вагомими перевагами. Мінусів більше, ніж раціонально обґрунтованих плюсів. Тому багато власників складів вибирають нові металеві конструкції. Вони звертаються в «Тріометал Сервіс» і розповідають, на якому саме об’єкті будуть встановлюватися стелажі. Після цього за справу беруться професіонали. Вони враховують майбутню навантаження і продумують, як будуть розташовуватися стелажі на складі. Тому після завершення монтажних робіт збільшується ефективність використання приміщень.

к содержанию ↑

Втома металу – небезпечний момент

Небезпеки б / у стелажів насторожують власників складів. Це не дивно, тому що безпека повинна ставитися на перше місце. При використанні старих конструкцій потрібно знати про таке поняття, як втома металу. Це процес, в ході якого поступово погіршуються властивості матеріалу. Втома металу виникає під впливом зовнішніх факторів і змінних навантажень. Таке явище призводить до сумних наслідків. Під ними мається на увазі деформація конструкцій і обвалення. Це серйозні ризики для життя і здоров’я людей, що працюють на підприємстві. Також падіння стелажів призводить до матеріальних збитків, тому що разом з полками на підлогу падає і товар.

Стелажі складські, що були у вжитку, не можна назвати міцними. Професійною мовою під таким поняттям, як втома металу, маються на увазі його характеристики. В ході експлуатації метал під навантаженням втрачає свої первинні властивості. Особливо це стосується висотних конструкцій, на які виявляється істотне навантаження. Коли показники міцності знижуються, стелажна система або окрема секція руйнується. Тому можна з упевненістю сказати, що при застосуванні б / у стелажів виникає потенційна небезпека для людей. Власники складів повинні розуміти, наскільки це важливо, оскільки дотримання техніки безпеки ніхто не скасовує.

Небезпека б / у стелажів, а саме втома металу, стосується і кріплень конструкцій. В чому це проявляється? Перерахуємо головні аргументи:

 • ненадійність різьбових з’єднань – щоб стелаж відрізнявся стійкістю, все елементи надійно з’єднуються між собою. Коли кріплення кволе, виникає серйозна небезпека;
 • складність проведення демонтажних робіт і установки стелажів на території складу – часто виникають ситуації, через які доводиться витрачати багато фізичних зусиль при складанні / розбиранні конструкцій. При тривалій експлуатації стелажів кріплення можуть прикипіти. Для вирішення проблеми прикипілого кріплення потрібен час і сили;
 • високі ризики – при використанні стелажів, що були у вжитку, не можна гарантувати їх безпеку. У будь-який момент конструкція може деформуватися і обрушитися на підлогу. Також полиці можуть не витримати навантаження і впасти разом з вантажем. Це призводить до фінансових втрат.

Мобильные стеллажи б/у

к содержанию ↑

Важливість специфікації металевих конструкцій

Коли облаштовується виробниче приміщення або логістичний центр, враховуються архітектурні особливості об’єктів. Це стосується тих випадків, коли розробляються нові металеві конструкції. Якщо мова йде про придбання б / у стелажа, оптимізувати простір не вдається. Це головна проб

лема, на яку повинні звертати увагу власники складів. Чи можна її вирішити власними силами? В принципі, такий варіант можливий. Для цього необхідно виконати всі або кілька процесів:

 • придбання відсутніх комплектуючих елементів;
 • перефарбування стелажа в певний колір;
 • зміна конфігурації стелажа.

Це єдиний можливий варіант, для здійснення якого потрібно чимало часу, грошей і сил. Тому стелажі палетні, що були у вжитку, не мають великого попиту. Ніякої вигоди від покупки металевих конструкцій власники складів не отримують. Тому вони не економлять гроші і навіть не розглядають варіант придбання стелажів, які експлуатувалися протягом якогось часу.

к содержанию ↑

Нові стелажі – прекрасна альтернатива б / у конструкціях

Нові стелажні конструкції – найкращий варіант для облаштування оптових баз, логістичних центрів, господарських магазинів. Йому віддають перевагу власники комерційних об’єктів, для яких на першому місці знаходиться безпеку. Це правильно, тому що при облаштуванні складів потрібно дотримуватися всіх вимог. При виборі нових стелажів наші клієнти однозначно виграють. Під виграшем маються на увазі такі позитивні показники:

 • міцність конструкції – стелажі витримують навантаження. Вони не деформуються, тому що навантаження прораховується на етапі проектування документації;
 • довговічність – стелаж експлуатується протягом тривалого часу. Також надається гарантія на складське обладнання;
 • практичність – при облаштуванні складів розробляється ефективне рішення. Щоб використовувалося все простір, стелажні секції комбінуються;
  безпеку експлуатації – при використанні стелажів не виникають ризики для життя обслуговуючого персоналу. Конструкції мають високу міцність і стійкістю. Вони не падають, тому вантаж зберігається на полицях в цілості й схоронності;
 • зовнішня привабливість – металеві деталі фарбуються порошковою фарбою. На стелажах не виникає іржа. Цього не можна сказати про б / у конструкціях;
 • захист від механічних пошкоджень – для такої мети використовуються спеціальні елементи. Вони виконують важливу функцію, тому що при інтенсивній роботі складської техніки виникають механічні пошкодження

Полочные стеллажи б/у

к содержанию ↑

Де купити стелаж у Львові?

Пропонуємо зробити вигідну покупку в «Тріометал Сервіс»! У нас можна купити стелаж у Львові за доступною ціною. Ми виготовляємо якісні конструкції за кілька тижнів. До наших переваг відноситься надання трирічної гарантії на продукцію і безкоштовна доставка стелажів на об’єкт. Якщо Ви хочете використовувати вироби протягом довгого часу, не використовуйте б / у конструкції. Не ризикуйте безпекою людей і подбайте про збереження продукції. Вартість стелажів, що були у вжитку нижче, але економія тут недоречна.

blank
Розрахунок вартості вашого замовлення

Ми відповімо найближчим часом. Це Вас ні до чого не зобов'язує