Наш блог
blank

Дизайн внутрішніх приміщень складу

Стеллажи мезонин на складеПри облаштуванні складів важливо не тільки те, які стелажні системи встановлюються в приміщеннях. Є й інший момент, з яким власники комерційних об’єктів повинні приділяти увагу. Під ним мається на увазі дизайнерське оформлення приміщень. Це робота, спрямована на створення оптимальних умов для праці та для виконання вантажно-розвантажувальних операцій. Коли враховуються всі вимоги, під час здійснення завдань не виникають форс-мажорні ситуації. Співробітники складу якісно виконують усі процеси, починаючи з сортування товарів і закінчуючи штабелювання піддонів.

Оформлення складських приміщень – першорядне питання

Дизайн внутрішніх приміщень складу – то, від чого залежить безпека і ефективність роботи персоналу. Багато хто помилково вважає, що при облаштуванні виробничих приміщень на перший план треба ставити функціональність. Дизайн також має величезне значення. З його допомогою можна підкреслити фірмовий стиль компанії і створити найкращі умови для праці. Для співробітників склад є головним місцем роботи. Тому в виробничих приміщеннях потрібно створювати відповідну обстановку. Коли все зроблено відповідно до вимог, стимулюється виробничий процес. Це означає, що вся робота виконується правильно і вчасно.

Помещение под складские стеллажи

Стелажі складські виконують важливу функцію, але при облаштуванні приміщень потрібні ще й системи інформування. Вони складаються з декількох елементів. Це інтер’єрне оформлення приміщень, розташування і забарвлення конструкцій, підйомного обладнання. При облаштуванні складських приміщень приймається до уваги те, як люди сприймають колір і світло, габаритні розміри стелажів і колористику стін. Щоб співробітники складів добре орієнтувалися в просторі, використовуються контрастні поєднання кольорів. Таким чином в рази покращується виробничий процес і швидкість вирішення поставлених завдань.

Стелажні конструкції для облаштування складів повинні бути надійними і довговічними. Це гарантія того, що металеві вироби будуть експлуатуватися на протязі тривалого часу. Щоб продовжити термін їх служби, застосовується порошкова фарба. Це якісний продукт, при використанні якого матеріал захищається від корозії і від подряпин. Також стелажне обладнання набуває презентабельний вигляд. Воно вдало вписується в навколишній простір і сприяє поліпшенню роботи складу.

к содержанию ↑

Чому потрібно правильно оформляти складські приміщення?

Дизайн внутрішніх приміщень складу ретельно продумується. Це пов’язано з тим, що для співробітників компанії потрібно створювати найкращі умови. Якщо власник комерційного об’єкта не приділяє цьому увагу, продуктивність праці знижується. Естетичне оформлення приміщень ґрунтується на психологічному і фізіологічному сприйнятті рівня освітлення, геометричних форм і розмірів. Якщо освітлення недостатнє, це дратує і швидко стомлює. Від розмірів символів, під якими мається на увазі важлива інформація, теж багато що залежить. Співробітники складу можуть мимовільно сприймати інформацію або їм доводиться на цьому зосереджувати увагу.

к содержанию ↑

Секрети дизайнерського оформлення складів

Торговельне обладнання на складі незамінне. Це зрозуміло. Але важливо й інше: як оформлені приміщення і як себе почувають співробітники складу на роботі. Правильно підібрані кольори і поєднання сприяють поліпшенню освітлення і забезпечення безпеки. Також створюються оптимальні умови для здійснення виробничих процесів. Дизайнерське оформлення складів є комплексним завданням. Щоб все зробити правильно, потрібно знати секрети облаштування приміщень. Ми хочемо дати кілька корисних рекомендацій, які полягають в наступному:

Помещение под складские стеллажи

 • виділення певним кольором елементів підіймально-транспортний обладнання;
 • нанесення сигнальної розмітки;
 • фарбування стелі та верхньої частини стін спеціальною фарбою. Мається на увазі емаль зі світловідбиваючими здібностями;
 • середня частина стіни забарвлюється емаллю, яка має помірної відображає. Таким чином поліпшується освітлення. Співробітники складу добре орієнтуються в просторі та виконують свою роботу;
 • щоб зменшити візуальну масивність торгового обладнання, його фарбують в тон стелі;
 • колірні відмінності торгового обладнання і тари;
 • різкий контраст в торговому ряду, завдяки якому співробітники складу виконують роботу, не напружуючи зір.
к содержанию ↑

Кольорове оформлення приміщень складу

Дизайн внутрішніх приміщень складу розробляється з урахуванням багатьох моментів. Ставка робиться на те, щоб співробітники комфортно себе почували і ніщо не відволікало їх від виконання своїх обов’язків. У більшості випадків віддається перевага універсальної колірній гамі. При цьому контрастними кольорами виділяються окремі елементи приміщення або торгівельне обладнання. Колір для фарбування стелажів підбирається з урахуванням оформлення стін. Добре, коли кольори гармонійно поєднуються між собою. Тоді обстановка в складських приміщеннях сприяє поліпшенню продуктивності праці.

Вибираючи стелаж для облаштування логістичного центру, оптової бази, потрібно розуміти, що важливо не тільки якість обладнання. Щоб співробітники складу із задоволенням приходили на роботу, пильна увага приділяється колірному оформленню приміщень. Кожен колір по-різному впливає на людей. Як саме? Трохи розповімо і про це:

Помещение под складские стеллажи

 • червоний – колір, який символізує енергію й активність;
 • жовтий – колір, який асоціюється з позитивними емоціями;
 • помаранчевий – колір, що стимулює до активної роботи та поліпшує настрій;
 • зелений – колір, який асоціюється зі свіжістю і надає заспокійливу дію на людей;
 • синій – колір, під впливом якого зменшується фізичне напруження;
 • білий – колір, що викликає апатію через холодності;
 • чорний – похмурий колір, що сприяє погіршенню настрою і зниження продуктивності роботи.
к содержанию ↑

Якою має бути фарба?

Щоб дизайн внутрішніх приміщень складу відповідав усім вимогам, вибирається якісна фарба. Для фарбування поверхонь підходять різні матеріали. Під ними маються на увазі епоксидні, акрилові, поліуретанові фарби. Такі матеріали володіють хорошими експлуатаційними властивостями. Вони легко наносяться на поверхню, швидко сохнуть і протягом довгого часу зберігають початковий колір. У фарбах не повинні міститися шкідливі компоненти, що роблять негативний вплив на здоров’я. Також приділяється увага таким моментам, як несприйнятливість до перепадів температур і наявність протипожежної присадки.

Якщо планується використання металевих стелажів у вологих приміщеннях, застосовуються полімерні склади. Це популярні продукти, завдяки яким елементи конструкцій захищаються від появи іржі. Вони відносяться до сучасних декоративно-захисних покриттів, широко використовуваним при фарбуванні металевих деталей. У полімерних фарб є чималі переваги:

 • стійкість до змін температурного режиму на складі;
 • відсутність токсичних речовин, небезпечних для здоров’я співробітників складу;
 • надійний захист стелажів від корозії.
к содержанию ↑

Не забуваємо про сигнальну розмітку

Для облаштування складів використовуються стелажні конструкції різних видів. Наприклад, консольні або мобільні. Також приділяється увага нанесення сигнальної розмітки. Під таким поняттям мається на увазі кольорографічні зображення, яке нанесено на стіни, на загороджувальні бар’єри, на механізми. Щоб сигнальну розмітку співробітники складу бачили здалеку, застосовуються контрастні кольори. Розмітка в виробничих приміщеннях виконує важливу функцію. Кольорові смуги сповіщають про небезпеку і допомагають працівникам складу орієнтуватися в просторі. Вони наносяться на поверхні з метою зниження травматизму і запобігання нещасним випадкам.

Дизайн внутрішніх приміщень складу продумується в індивідуальному порядку. У більшості випадків сигнальна розмітка виконується білою фарбою. Для цього на поверхні наносяться суцільні та пунктирні лінії. За допомогою таких кольорографічних зображень позначаються шляху переміщення техніки та стоянки. При нанесенні сигнальної розмітки фахівці керуються встановленими правилами. Наприклад, ширина ліній розмітки повинна складати 100 мм. При цьому довжина кожного штриха не повинна бути менше ніж 500 мм, а відстань між штрихами – не менш 250 мм. Такі правила є обов’язковими до виконання.

Торговельне обладнання також оформляється належним чином. Під цим мається на увазі фарбування частин пристроїв в сигнальні кольори. Там, де є інженерні комунікації, теж використовується розмітка, що попереджає співробітників складу про небезпеку. Це далеко не всі правила. При дизайнерському оформленні приміщень важливі й інші моменти:

Помещение под складские стеллажи

 • торцева частина дерев’яних палет забарвлюється в помаранчевий колір. Це сприяє тому, що оператор електронавантажувача краще орієнтується в просторі і швидше виконує роботу;
 • відкидні поверхні забарвлюються в жовтий колір. Таким чином відображається рухливість частин конструкції;
 • спецтехніка також забарвлюється спеціальними фарбами. Вибираються кольору, які кардинально відрізняються від інших колірних рішень.
к содержанию ↑

Вибираємо надійні стелажі

Щоб стелажні системи експлуатувалися довго, вони повинні бути надійними. Це комплексне поняття, під яким мається на увазі стійкість, тривалий термін служби, захист від іржі. Металеві конструкції, що відповідають всім вимогам, продаються на нашому сайті. Вони виготовляються зі сталі та покриваються полімерною фарбою. При розробці стелажів враховується майбутнє навантаження. Від того, наскільки вірно зроблені розрахунки, залежить тривалість експлуатації систем. Якщо все зроблено правильно, стелажі витримують навантаження. Тому у власників складів не виникають складності.

Який стелаж можна замовити на офіційному сайті компанії? Для облаштування приміщень використовуються різні конструкції. На окрему увагу заслуговують консольні стелажі. Це системи, на яких можна зберігати алюмінієвий профіль, дерев’яні рейки, брус. Залежно від особливостей об’єкта, стелажі розміщуються в одну лінію або кріпляться до стіни. Для збільшення міцності і для надійності конструкції скріплюються між собою.

Дизайн внутрішніх приміщень складу продумується заздалегідь. Також приділяється увага економії простору. Для цього на багатьох комерційних об’єктах встановлюються мобільні системи. З ними легко вирішується проблема нестачі місця на складі. При використанні мобільних металевих конструкцій площа зберігання товарів збільшується в кілька разів. Такий показник досягає 80%. Мобільні стелажі відносяться до універсальних систем. Вони однаково корисні в державних установах, в бібліотеках, на СТО. Вони займають менше місця, але при цьому використовуються для зберігання величезної кількості товарів.

к содержанию ↑

Торговельне обладнання від «Тріометал Сервіс»!

Обладнання для бізнесу – то, що у нас представлено в широкому асортименті. Вартість продукції у нас низька, тому що ми є виробником стелажів різних видів. Щоб готові конструкції експлуатувалися довгий час, використовується порошкова фарба, що забезпечує захист від корозії. Нею покриваються металеві елементи. При виробництві стелажів застосовується сталь і полки з ДСП. Готові конструкції мають привабливий зовнішній вигляд. Тому вони органічно вписуються в обстановку і не псують дизайн, розроблений відповідно до правил з облаштування складських приміщень.

blank
Розрахунок вартості вашого замовлення

Ми відповімо найближчим часом. Це Вас ні до чого не зобов'язує