Наш блог
blank

Металеві стелажі: сфера застосування функціональних конструкцій

Стелажні системи – конструкції, що знаходять широке застосування при облаштуванні складів, магазинів, виставкових залів, бібліотек. Вони відрізняються розмірами, конфігурацією і функціональними особливостями. Тому покупці вибирають оптимальні варіанти. Це можуть бути поличні стелажі для офісів або пересувні моделі, в яких передбачено управління за допомогою пульта.

Мезонинні стелажі для складу

Поверхові стелажі для складу збільшують місткість приміщення мінімум в два рази. Це багатоярусні конструкції, розроблені для максимального використання висоти складу. З їх допомогою збільшується корисна площа приміщень і передбачається зберігання вантажу у великих обсягах. Також забезпечується професійний підхід до організації роботи і мінімізація витрат на утримання складів.

Багаторівневі стелажні системи виготовляються з товстолистової сталі. Таким чином гарантується довговічність виробу. Як настилу використовуються цілісні листи металу, спресовані решітки, профільовані листи і фанера зі спеціальним покриттям. Для зручності експлуатації металоконструкції укомплектовуються сходами і полками. При використанні функціональної продукції забезпечується доступ до товару на будь-якому рівні. При необхідності працівник складу піднімається по пішохідних рівнях наверх. Що стосується складування вантажів, воно здійснюється за допомогою навантажувачів, штабелерів або вручну.

Стелажі складські металеві – сучасні рішення, завдяки яким забезпечується повне використання потенціалу складу. Це вдосконалені вироби, що володіють значущими перевагами:

Збільшення корисної площі приміщень – передбачається можливість ефективного використання складу по висоті. Висота металоконструкції може досягати 10 метрів. Ширина виробів залежить від особливостей об’єкта і від запитів клієнта.
Високе допустиме навантаження – навантаження на полицю становить 200- 4500 кг. Тому на ярусах можна зберігати важкі вантажі.
Зручність – персонал комфортно себе почуває на верхніх поверхах. Для забезпечення безпеки встановлюються спеціальні поручні. Доступ на поверхи забезпечується за допомогою сходів або ліфта.
Надійність – металоконструкції виготовляються з високоміцних матеріалів. Вони проектуються з урахуванням всіх важливих моментів. Надійність виробів підтверджується відповідною документацією.
Практичність – при необхідності поверхову конструкцію можна розібрати і перемістити в інше місце.

Мезонинні металеві стелажі представлені кількома різновидами. Це можуть бути класичні рішення. Маються на увазі вироби, які складаються з полиць і балок. До більш складних варіантів відносяться суміщені моделі. Вони встановлюються в приміщеннях з високими стелями. На висоті шести метрів в конструкціях передбачаються перекриття. Великий вибір рішень дозволяє вибрати оптимальний варіант для кожного об’єкта. Клієнти цим користуються і замовляють продукцію, виходячи з особистих переваг і з особливостей складу.

Мезонинні стелажні системи використовуються для зберігання товарів в коробках, ящиках і навіть у контейнерах. Вони легко встановлюються всередині приміщень і прекрасно справляються зі своїми завданнями. Максимальна функціональність досягається при використанні трьох / чотирьох ярусів. При проектуванні моделей особлива увага приділяється зручності. Тому при великій кількості ярусів системи оснащуються вантажними ліфтами. За допомогою вантажопідйомних машин забезпечується вертикальне переміщення товарів вгору і вниз.

Поличні стелажі для супермаркетів

Металеві стелажі з полицями ідеально підходять для раціональної організації простору у великих магазинах. Вони виконуються з надійних матеріалів, що відрізняються міцністю і довговічністю. Стійки конструкцій виготовляються з оцинкованої сталі або зі сталі, додатково покритої полімерною фарбою. Для створення полиць використовується сталь і деревно-стружкові плити.

Стелажні системи для супермаркетів є збірно-розбірними конструкціями. Вони складаються зі стійок, траверси і певної кількості полиць. В ході виробництва поличних секцій враховуються побажання замовника. У більшості випадків стійки фарбуються в сірий або синій колір. Також можливі інші колірні рішення. При виготовленні продукції береться до уваги те, яке навантаження буде надаватися на полиці. Щоб на полицях зберігався важкий вантаж, передбачаються спеціальні поздовжні підсилювачі і ребра жорсткості.

Консольні стелажі для магазинів будматеріалів

Металеві стелажі консольного типу – конструкції, призначені для розміщення великогабаритних і довгомірних вантажів. Вони знаходять застосування не тільки в магазинах будівельних матеріалів. Системи успішно використовуються на оптових складах, в майстернях, у виробничих приміщеннях. З їх допомогою забезпечується зберігання і демонстрація ковроліну, лінолеуму, металопрокату, труб, пиломатеріалів.

Що являють собою консольні стелажні системи? Це універсальні металоконструкції, що складаються з перфорованих Г-образних або Т-образних опорних стійок і сполучних балок. Для фіксації до підлоги застосовуються анкерні кріплення, а до стіни – кронштейни. Інші деталі з’єднуються за допомогою болтів. Для виключення ризиків скочування вантажу додатково застосовуються обмежувачі. Для зберігання довгомірних вантажів використовуються одно- і двосторонні моделі, виготовлені зі сталі. Вони відрізняються надійністю і максимальною функціональністю.

Стелажі складські металеві складаються з окремих елементів. Вони збираються в єдину конструкцію будь-якої довжини і з різною кількістю секцій. Односторонні моделі монтуються впритул до стіни. Вони встановлюються в будівельних супермаркетах і в магазинах, в яких продаються килими, лінолеум, багети. Двосторонні консольні моделі встановлюються на оптових складах, на металобазах. Вони обслуговуються з двох сторін. Для таких систем характерна підвищена стійкість. Це обумовлюється тим, що навантаження однаково розподіляється на дві сторони.

Консольні металеві стелажі – прекрасний варіант для вирішення питання зберігання довгомірних вантажів. У них є важливі переваги:

модульність – під нею мається на увазі можливість виготовлення металоконструкцій будь-якої довжини. Тому практично відсутні обмеження по довжині вантажів;
економія корисного простору – це досягається за рахунок використання висоти будівельного магазину, складу;
практичність – можна придбати одно- і двосторонню конструкцію. У першому випадку система встановлюється уздовж стіни. У другому випадку передбачається можливість монтажу в будь-якому місці;
надійність – вироби виготовляються зі сталі, покритої полімерною або порошковою фарбою. Таким чином сталь захищається від негативних зовнішніх факторів і експлуатується на протязі багатьох років;
стійкість – такий показник забезпечується за допомогою якісного з’єднання елементів між собою і кріплення до підлоги, до стіни.

Стелажі для зберігання документації

Для вирішення проблеми зберігання величезного обсягу документації використовуються пересувні металеві стелажі. Вони широко застосовуються при облаштуванні бібліотек, банківських установ, проектних організацій, архівів. Також пересувні системи підходять для розміщення малогабаритних вантажів в підсобних приміщеннях і в складах. Вони економлять вільний простір і відрізняються зручністю в експлуатації.

Мобільні металеві стелажі – простий і надійний варіант для зберігання документації. З їх допомогою економиться 70% корисної площі. Для розміщення паперів, документації і невеликих предметів призначені поличні пересувні системи. При необхідності вони доукомплектовуються висувними ящиками, замками, внутрішніми перегородками. Залежно від конструктивних особливостей, мобільні системи бувають двох видів:

З механічним керуванням – в такому випадку управління здійснюється за допомогою ергономічного штурвала з ручкою. Це досить зручно. Коли потрібно, користувач може перемістити систему і зафіксувати її в певному положенні. При переміщенні навантаженого стелажа не виникають складності. Для забезпечення безпеки в конструкції передбачається захист від перекидання і від нахилу.
З автоматичним управлінням – замість штурвала використовується компактний електропривод. Він відрізняється високою функціональністю і зручністю в застосуванні. Металеві вироби з автоматичним управлінням відповідають вимогам безпеки, оскільки при знаходженні в проході виключаються ризики отримання травм.
Стелажі складські металеві – двосторонні конструкції, при виготовленні яких використовуються стійки з перфорацією. Для забезпечення мобільності системи укомплектовуються колесами або встановлюються на рейки. За допомогою таких елементів металоконструкції легко переміщуються, забезпечуючи доступ до місця зберігання документації. Для блокування доступу до архіву передбачається використання замків. Пересувні моделі виготовляються з урахуванням розмірів приміщення. Таким чином гарантується економія і доцільне використання навколишнього простору.

Палетні стелажі для оптових баз

Для зберігання вантажу на піддонах підходять палетні металеві стелажі. З їх допомогою надається прямий доступ до вантажу. Палетні системи виготовляються за індивідуальними проектами. Вони відрізняються конфігурацією і габаритами. Вироби для оптових баз складаються з декількох елементів. До них відносяться збірно-розбірні рами. Це основа всієї конструкції, створена з якісного матеріалу. При виготовленні продукції застосовуються траверси, полки з металевих листів і з плит ДСП, перемички. Додатково використовуються елементи, за допомогою яких забезпечується захист від бічних ударів.

Стелажі складські металеві, призначені для розміщення вантажів на піддонах, бувають двох видів:

Фронтальні – просте рішення для складу. Системи розміщуються на території оптової бази в одну або в кілька ліній. При цьому кількість ярусів може бути будь-яким. Для надійності вироби кріпляться до підлоги болтами. Продукція створюється з урахуванням особливостей об’єкта. З її допомогою заощаджується вільна площа приміщень і полегшується процес обробки вантажів.
В’їзні – їх ключова особливість полягає в тому, що вантажні машини можуть в’їжджати вглиб. Таким чином істотно полегшується навантаження / вивантаження товарів. Глибинні системи виготовляються з високоміцних матеріалів. Вони складаються з посиленого каркаса, що направляють балок, захисту стійок. При необхідності конструкції можна доукомплектувати. Наприклад, якщо розширилася площа оптової бази.
Палетні стелажі для складу експлуатуються довгі роки. Вони виготовляються з якісної сталі, що відрізняється міцністю, стійкістю до корозії, довговічністю. Для поліпшення експлуатаційних характеристик використовуються надійні кріплення, посилені конструкції і ребра жорсткості. Для стійкості вироби кріпляться до стіни або до підлоги. Так гарантується безпека.

Металеві стелажі – затребувана продукція, яка використовується на різноманітних об’єктах. Маються на увазі господарські магазини, лісозаготівельні підприємства, автомобільні сервісні центри, супермаркети. У кожному разі замовники добирають потрібні рішення, завдяки яким заощаджується вільний простір і забезпечується зручне зберігання великого обсягу товарів.

 

blank
Розрахунок вартості вашого замовлення

Ми відповімо найближчим часом. Це Вас ні до чого не зобов'язує