Наш блог

Кращі стелажі для складу

Для розміщення товарів необхідні розбірні металеві стелажі, виготовлені з добротних матеріалів. Вони складаються з великої кількості ярусів, які закріплені на стійках. Конструкції, представлені компанією «Тріометал Сервіс», легко збираються і розбираються. Металеві стелажі на замовлення виготовляються в стислі терміни. При цьому беруться до уваги розміри складського приміщення та побажання клієнта. Готові вироби витримують велику вагу і відрізняються міцністю. З їх допомогою мінімізується займана площа і забезпечується доступ до предметів, розміщених на полицях. Ми виготовляємо металоконструкції різних видів. Про це розповімо докладніше.

Фронтальні палетні стелажі: важливі відомості для замовників

Для зберігання товарів безпосередньо на піддонах використовуються фронтальні палетні стелажі. Це системи, завдяки яким забезпечується прямий доступ до ящиків і коробок. Палетні стелажі для складу можуть мати різні розміри. Це залежить від особливостей об’єкта, на якому вони будуть розміщуватися. Ми виготовляємо продукцію за бажанням клієнта. Тому можна придбати конструкції з певною кількістю ярусів і з урахуванням індивідуальних розмірів. Наші палетні стелажі характеристики мають хороші. До головних переваг продукції відноситься:

 • довговічність – вироби виготовляються з високоякісної сталі. Це матеріал, перевірений роками. Він витримує щоденні навантаження і має достатню міцність;
 • надійність – для поліпшення експлуатаційних характеристик сталь покривається порошковою фарбою. Також може використовуватися оцинковане покриття. Після обробки метал набуває поліпшені властивості. Він не боїться негативного впливу вологи та інших зовнішніх факторів;
 • практичність – ми виготовляємо продукцію з урахуванням планованого навантаження на рівень. Такі показники варіюються в межах 300 -5 тисяч кг. У кожному разі клієнт розповідає про свої плани, а ми створюємо конструкції, що відповідають вимогам;
 • універсальність – палетні стелажі використовуються на різних об’єктах. Це склади, торгові підприємства, великі комплекси, виробничі цехи, оптові бази. При застосуванні фронтальних конструкцій забезпечується контроль запасів і доступ до будь-якого піддона. Тому наша продукція завжди необхідна;
 • максимальне використання простору – ми виготовляємо конструкції, оптимально відповідні для конкретного об’єкта. З їх допомогою гарантується ефективне використання приміщення.

Фронтальні палетні стелажі підходять для розміщення однотипних і комбінованих вантажів. При їх застосуванні економиться площа приміщення. Такий показник становить 70%. Палетні стелажі, характеристики яких прекрасні, відрізняються практичністю. Необхідний піддон можна дістати, не проводячи додаткові операції з іншими піддонами. Робота з вантажем здійснюється за допомогою навантажувачів і штабелерів. У нас можна замовити палетні стелажі, розміри яких визначаються індивідуально. Ми виготовляємо конструкції, висота яких досягає 1500-15000 мм, а глибина – 300-2000 мм. Додатково розраховується навантаження на стелаж і на ярус.

Складські палетні стелажі: конструктивні особливості

Складські палетні стелажі – кращий варіант для зберігання товару на піддонах. Великий вибір конфігурацій і розмірів дозволяє підібрати найкраще рішення для приміщення. Стелажі складські є вдосконаленими системами, що складаються з декількох видів елементів. До них відноситься збірно-розбірна рама. Це основна деталь, під якою мається на увазі профіль і дві стійки. Також при виготовленні виробів застосовуються траверси. Це балки, виготовлені з металу прямокутного перетину. Вони кріпляться до рами за допомогою кронштейнів. Стелажі для складу складаються з полиць. Такі елементи виготовляються з ДСП, з якісного металу.

Складські палетні стелажі – вироби, завдяки яким збільшуються обсяги зберігання вантажів. Їх основним призначенням вважається розміщення різноманітної продукції на піддонах. Зручність і легкість монтажу – головні моменти, які цінують власники великих підприємств, гіпермаркетів, оптових баз. Вони замовляють складські стелажі і отримують при цьому вагомі переваги. Під ними мається на увазі збільшення обороту і швидка обробка товару.

Для грамотного використання простору складські палетні стелажі підходять найкращим чином. У них поєднується практичність, стійкість до механічних пошкоджень і простота використання. Стелажі складські представлені кількома різновидами. У кожного виду виробів є свої особливості. Ми виготовляємо наступні конструкції, призначені для зберігання товару на піддонах:

 1. Фронтальні конструкції – системи, за допомогою яких зберігання вантажу здійснюється методом прямого доступу. Вони виготовляються з урахуванням стандартів. Тому в ході виробництва використовується якісна сталь, ребра жорсткості і додаткові міжрамні перемички. Щоб під час експлуатації конструкції не розривалися, застосовуються спеціальні елементи. Вони забезпечують захист від випадкових бічних ударів при пересуванні навантажувачів і штабелерів.
 2. В’їзні стелажі – системи, призначені для розміщення товару з низьким коефіцієнтом оборотності. Вони використовуються в тих випадках, коли швидкий доступ до піддона не є важливим показником. Такі стелажі для складу заповнюють приміщення на 80%. Вони виготовляються з металу холодного прокату. Для поліпшення міцності використовуються ребра жорсткості. Тому конструкції витримують велику вагу і служать довгий час.
 3. Мобільні пересувні системи – вироби, завдяки яким забезпечується компактне зберігання взуття, продуктів харчування, побутових пристроїв, будівельних матеріалів. Конструкції облаштовуються таким чином, щоб залишався прямий доступ до піддонів. Додатково використовуються колеса. Устаткування можна переміщати в певне місце. Мобільні системи мають вагомими перевагами, до яких відноситься економія вільного простору, простота управління і безпеку застосування. Тому вони затребувані в різних областях.

Стелажі поличкові вантажні – надійність і зручність

Стелажі поличкові вантажні – металеві конструкції, виготовлені з оцинкованої сталі. Вони складаються зі стійок і полиць, кількість яких залежить від побажань клієнта. При виготовленні продукції стійки встановлюються у вертикальному напрямку. Після цього до них кріпляться полки. Для такої мети передбачені спеціальні зачепи. Модульні стелажі для складу створюються з урахуванням майбутнього навантаження. Для виготовлення полиць використовується лист металу різної товщини (0,8-1,0 мм). Для збільшення міцності під полицями встановлюється підсилювач. Ви можете замовити стелаж промисловий з полками з деревинно-стружкової плити або зі сталі. У будь-якому випадку гарантується висока якість продукції.

Стелажі поличкові вантажні відносяться до збірно-розбірних система. Вони швидко збираються в єдину конструкцію і встановлюються в приміщенні. При необхідності вироби розбираються і встановлюються в іншому місці. На це йде трохи часу. Стелаж промисловий знаходить застосування в різних сферах. Він використовується при облаштуванні приватних майстерень, гаражів, логістичних центрів, супермаркетів, невеликих магазинів. Модульні стелажі для складу застосовуються для зберігання великих вантажів. Для них характерні значні переваги:

 • оптимізація складського простору – за допомогою універсальних систем економиться вільна площа і забезпечується зберігання великої кількості товарів;
 • різноманітність конфігурацій – вироби виготовляються з урахуванням особливостей конкретного об’єкта. Фахівці розробляють ефективні рішення, а потім впроваджують їх у життя;
 • високі характеристики – на полиці може зберігатися 500 кг вантажу. При цьому одна секція витримує 3500 кг. В кожному випадку визначається навантаження і відповідно до такої інформації проектується надійна система;
 • стійкість до зовнішнього середовища – метал покривається порошковою фарбою. Можна замовити вироби, пофарбовані в сірий і синій колір. При бажанні конструкція забарвлюється в колір, який цікавить клієнта. Вона успішно експлуатується на протязі восьми-десяти років;
 • прийнятна ціна продукції – вартість систем, виготовлених фахівцями компанії «Тріометал Сервіс», доступна. Це пов’язано з кількома моментами: використання сучасного обладнання, виробництво виробів у власних помешканнях, невеликі витрати на маркетинг.

Стелажі універсальні поличкові – зберігання різних вантажів

Стелажі універсальні поличкові застосовуються майже всюди. До головних об’єктів належать супермаркети, архіви, бібліотеки, станції техобслуговування автомобілів, оптові бази. Вони з однаковим успіхом підходять для зберігання документації, будівельних товарів, продуктів харчування. Вантажі розміщуються на полицях насипом або попередньо поміщаються в ящики / коробки. Архівні стелажі застосовуються для довгострокового зберігання документації та невеликих предметів. Вони встановлюються в спеціально підготовлених приміщеннях. Для зручності експлуатації системи доповнюються ергономічним штурвалом з ручкою. За допомогою такого елемента здійснюється механічне управління.

Як клієнти вибирають стелажі універсальні поличкові? Все залежить від особливостей об’єкта. Для використання в супермаркетах, на оптових базах підходять системи, що складаються зі стійок і полиць. При облаштуванні архівів актуальні пересувні системи. Вони оснащуються колесами і при бажанні доповнюються висувними ящиками, міжполичним перекриттям, замками для закриття доступу. У нас є необхідні комплектуючі для металевих стелажів. Це дозволяє створювати системи будь-яких конфігурацій, виходячи з вимог до системи зберігання різносортних або однотипних товарів.

Поличкові складські стелажі: як ми працюємо з клієнтами?

Компанія «Тріометал Сервіс» виготовляє якісні і недорогі поличкові складські стелажі. У нас є обладнання для вирішення будь-яких логістичних завдань. В процесі виробництва систем здійснюється строгий контроль якості. Тому в продаж надходять металоконструкції, відповідні жорстким міжнародним стандартам. Купити стелажі (Київ) досить просто. Потрібно звернутися до наших співробітників і розповісти про свої побажання. Вони будуть прийняті до уваги і реалізовані у встановлені терміни. У нашій компанії працюють досвідчені фахівці. У них є знання і практичні вміння, необхідні для виготовлення в’їзних, мобільних, вантажних металевих конструкцій.

Поличкові складські стелажі від нашої компанії підходять для організації зберігання товарів на величезних майданчиках і в невеликих приміщеннях. У нас розроблена чітка схема співпраці із замовниками. Це запорука отримання хороших результатів. У чому суть схеми, по якій Ви можете купити стелажі в Києві? Висвітлимо ключові аспекти:

 1. Підготовка – початковий етап, в ході якого фахівець виїжджає на місце майбутнього розміщення металоконструкції і ознайомлюється з об’єктом. Він бере до уваги такі нюанси: площа і висота приміщення, розташування інженерних мереж, різновид підлогового покриття.
 2. Проектування – на підставі отриманої інформації проводяться технічні розрахунки. Від правильності виконання такої роботи залежить довговічність системи і те, як вона буде справлятися з навантаженнями. Стелаж вантажний проектується з урахуванням навантаження на одну полицю і на всю конструкцію. Додатково визначається розмір проходів між рядами. В ході проектування фахівці пропонують замовнику можливі варіанти розміщення виробів в приміщенні і його габарити. Коли проект затверджений, інженери приступають до наступного етапу.
 3. Доставка – конструкції доставляються в розібраному вигляді. В кожному випадку підбирається оптимальний варіант. Це може бути використання власних транспортних засобів або доставка за допомогою компанії «Делівері».
 4. Монтаж – комплекс робіт, які виконуються на високому рівні. Монтаж проводиться в суворій відповідності до встановлених правил. Від цього безпосередньо залежить надійність і довговічність конструкції. Наші фахівці оперативно справляються з поставленими завданнями. Вони встановлюють металоконструкції по раніше розробленою схемою розміщення. Для забезпечення стійкості ряди систем з’єднуються між собою. Це важлива умова, від якої залежить безпека експлуатації.
 5. Сервісне обслуговування – наші системи служать тривалий час, але вони потребують технічного обслуговування. Під ним мається на увазі візуальний огляд пошкоджень, випробування навантаженням і перевірка того, наскільки добре затягнуті болтові з’єднання. При необхідності проводиться плановий і терміновий ремонт. У першому випадку проводиться заміна пошкоджених комплектуючих на нові деталі. У другому випадку неполадки усуваються в мінімальні терміни. Сервісним обслуговуванням не можна нехтувати. При своєчасно наданій допомозі усуваються ризики простою обладнання і грошових втрат.

Розбірні металеві стелажі від надійного виробника!

Якщо Вам потрібні розбірні металеві стелажі, ознайомтеся з асортиментом. Досвідчені фахівці компанії «Тріометал Сервіс» виготовляють системи різних конфігурацій. У нас можна придбати стелаж металевий збірно-розбірний, створений за індивідуальним проектом. Для цього потрібно викликати нашого співробітника на об’єкт і ознайомити його з ним. Металеві стелажі на замовлення виготовляють кваліфіковані фахівці. Для отримання ідеального результату вони використовують якісні комплектуючі. В процесі установки системи забезпечується кріплення до стіни і до підлоги. На завершальному етапі перевіряється якість монтажних робіт і надається гарантія.

Розрахунок вартості вашого замовлення

Ми відповімо найближчим часом. Це Вас ні до чого не зобов'язує