Наш блог
blank

Сервісне ТО для складської техніки?

Щоб вилочні навантажувачі і штабелери, а також стелажні системи, використовувалися за призначенням протягом довгого часу, потрібно стежити за їх технічним станом. Інтенсивна експлуатація негативно позначається на роботі вантажної техніки. Якщо періодично не проводиться технічне обслуговування, пристрої швидко зношуються. Коли з ладу виходять головні вузли штабелеров і навантажувачів, потрібний ремонт. На його проведення необхідні грошові кошти. Якщо поломка серйозна, ремонт обходиться занадто дорого. Його ціна відповідає покупці нової складської техніки. Тому потрібно приділяти належну увагу ТО і довіряти таку роботу фахівцям.

ТО складської техніки – обов’язковий процес

Власники комерційних об’єктів часто задають питання про те, коли потрібно сервісне ТО для складської техніки. Це значимий процес, спрямований на підтримку працездатності штабелеров і навантажувачів. Його потрібно обов’язково проводити, оскільки складська техніка виконує важливі функції. Коли виникають неполадки, робота складу сповільнюється або припиняється. Це негативно позначається на бізнесі, тому що складські операції повинні виконуватися оперативно і без перебоїв. Коли технічне обслуговування проводиться регулярно, форс-мажорні ситуації не виникають. На складах і оптових базах робота виконується в звичному режимі.

Работник склада, чинит стеллажное оборудование

Стелажні конструкції також потребують технічного обслуговування, оскільки вони піддаються статичним і ударним навантаженням, що призводить до пошкодження основних елементів. Щоб металеві вироби служили протягом багатьох років, періодично проводяться перевірки на міцність і на безпеку. Виявлені проблеми оперативно усуваються. Таким чином продовжується термін служби металевих конструкцій. Стелажі виконують свої функції і не становлять небезпеки для оточуючих.

к содержанию ↑

Які роботи проводяться?

На питання, коли потрібно сервісне ТО для складської техніки, існує одна відповідь. Він полягає в тому, що технічне обслуговування повинно виконуватися на регулярній основі. Тільки так можна продовжити термін служби штабелеров і навантажувачів, а також забезпечити їх безперебійну роботу і справність. Технічне обслуговування складської техніки є комплексним процесом. Всі роботи, які повинні проводитися, вказуються в документах. Покупець отримує технічну документацію разом з електричними штабелерами, телескопічними підйомниками, вилковими навантажувачами. На підставі інформації, зазначеної виробником, і проводиться технічне обслуговування.

Робота складів неможлива без таких двох компонентів, як стелажне обладнання та техніка. Щоб гроші не викидалися на вітер, потрібно приділяти пильну увагу проведенню ТО і співпраці з кваліфікованими майстрами. Технічне обслуговування складської техніки виконується в суворій відповідності до встановлених правил. Передбачаються різні варіанти проведення робіт:

 

 • сменное ТО – комплекс мероприятий, осуществляемых квалифицированными работниками склада, логистического центра. Работа проводится ежедневно;
 • плановое ТО – процесс, выполняемый на основании требований технической и эксплуатационной документации. Даже если устройства работают нормально, без проверки не обойтись. Плановое техобслуживание проводится по утвержденному графику. Периодичность выполнения работ определяет производитель, который изготавливает вилочные погрузчики, телескопические подъемники;
 • сезонное ТО – проверка работоспособности складской техники проводится дважды в год. Под таким мероприятием подразумевается подготовка устройств к работе в холодное или в теплое время года.

Це не всі роботи, які проводяться з метою забезпечення працездатності складської техніки. Ще виконується поточний і капітальний ремонт. Коли потрібно замінити робочі рідини або гумові ущільнювачі, проводиться поточний ремонт. Він не займає багато часу. Тому незабаром вилочні навантажувачі, штабелери використовуються за призначенням. Коли виникає серйозна поломка, проводиться капітальний ремонт. Це комплекс заходів, в які входить заміна механізмів або вузлів, що вийшли з ладу. Таку роботу повинні виконувати професіонали. Після завершення капітального ремонту технічний стан навантажувачів, штабелерів, підйомників істотно поліпшується.

Ремонтник складского стеллажа

Техніка, як і складські стелажі, експлуатується на протязі багатьох років. Коли при проведенні перевірки визначаються проблеми, вони оперативно усуваються. Такий процес не можна затягувати, тому що в складах, логістичних центрах постійно виконуються вантажно-розвантажувальні роботи. Щоб не було затримок з відправлення вантажів, система повинна працювати стабільно і безперебійно. Усунення несправностей проводиться на місці або в сервісному центрі. У першому випадку фахівці виїжджають на об’єкт і ремонтують складську техніку. Коли ситуація складна, ремонт виконується на спеціальному майданчику. Навантажувачі, підйомники доставляються в сервісний центр. Там проводяться необхідні роботи.

к содержанию ↑

ТО складської техніки: головні етапи

Коли потрібно сервісне ТО для складської техніки? Це залежить від конкретної ситуації і від технічного стану пристроїв. Самостійно усунути несправність або продовжити термін служби штабелеров складно. Цю роботу повинні виконувати кваліфіковані фахівці. Їм відомо, які поломки виникають і що потрібно для їх усунення. Самостійні маніпуляції призводять до сумних наслідків. Під ними мається на увазі те, що припиняється термін дії гарантії. Також ще більше ускладнюється ситуація, оскільки через самостійного втручання поломка посилюється. Щоб її усунути, потрібні кошти.

Складская техника на скдладе

Стелаж для складу техніка – обов’язкові атрибути оптових баз, логістичних центрів, гіпермаркетів. Коли з’являються перші ознаки неполадок навантажувачів або підйомників, потрібно негайно звертатися до фахівців. Співробітники сервісних центрів швидко справляються зі своїми завданнями, тому працездатність техніки відновлюється. Це важливо, тому що робота складу не зупиняється надовго. У розпорядженні кваліфікованих майстрів є все необхідне. Вони виявляють неполадки і усувають їх в стислі терміни.

Якщо виникає несправність навантажувача або штабелера, на об’єкт приїжджає бригада фахівців. В її розпорядженні є інструменти і запасні частини. Щоб проблема була вирішена якомога швидше, слід детально розповісти майстрам про виниклу ситуацію. Наприклад, потрібно описати ознаки несправності та вказати іншу важливу інформацію. Якщо поломку можна усунути на території клієнта, майстра приймаються за роботу. Таким чином економиться час на доставку спецтехніки в сервісний центр. Як саме виконується технічне обслуговування техніки? Робота проводиться за налагодженою схемою:

 • огляд штабелеров, підйомників, навантажувачів;
 • діагностичні заходи – фахівці визначають проблему;
 • усунення несправності – для такої мети використовуються спеціальні інструменти. Якщо потрібно, проводиться заміна механізмів або комплектуючих;
 • якщо поломка складна, техніка доставляється в сервісний центр. Там проводяться роботи, спрямовані на усунення проблеми;
 • на завершальному етапі підписується акт про виконані роботи.

 

Якщо потрібен капітальний ремонт, співробітники компанії ознайомлюють клієнта з розцінками і встановлюють терміни завершення всіх робіт. Для обліку надається повний комплекс документів. Також співробітники сервісного центру дають гарантії на запчастини і на роботи, які вони виконали. Якщо власник комерційного об’єкта націлений на довгострокову співпрацю, укладається договір. Це раціональне рішення, під яким мається на увазі економія коштів. Коли потрібно провести поточний або капітальний ремонт складської техніки, компанія надає гарні знижки. При виникненні неполадок команда кваліфікованих майстрів оперативно виїжджає на об’єкт і усуває проблему.

к содержанию ↑

Особливості ТО підйомників, штабелерів

Власникам оптових баз і логістичних центрів прекрасно відомо то, коли потрібно сервісне ТО для складської техніки. Щоб навантажувачі, підйомники експлуатувалися довго, необхідно своєчасно проводити профілактичні заходи і ремонтні роботи. Від цього залежить функціонування складських комплексів і швидкість виконання завдань. Обслуговування складської техніки потрібно довіряти перевіреної компанії. Усувати неполадки повинні кваліфіковані майстри, які мають досвід. У документах, які покупець отримує при покупці складської техніки, вказуються адреси сервісних центрів. Потрібно зв’язатися з фахівцями, описати проблему і трохи почекати, поки проблема буде усунена.

Ремонт складской техники

Стелажне обладнання та техніка використовуються для оперативного вирішення складських завдань. Якщо виникають непередбачені ситуації, функціонування складу припиняється. Щоб вантажно-розвантажувальні роботи виконувалися вчасно, потрібно регулярно проводити ТО. При цьому необхідно пам’ятати, що огляд дорогої техніки повинен виконуватися частіше. Від цього безпосередньо залежить термін її служби. Коли власник складу, оптової бази відповідально ставиться до роботи, йому не доводиться витрачати багато грошей на усунення неполадок. При регулярному проведенні профілактичних заходів не виникають серйозні несправності. Дорога складська техніка працює, як годинник, і не виходить з ладу.

Які несправності виникають в ході інтенсивної експлуатації підйомників, електричних штабелерів, навантажувачів? До частих поломок відноситься:

 • выход из строя подъемного механизма;
 • неполадки в тормозной системе;
 • утечка охлаждающей жидкости;
 • перегрев двигателя;
 • загрязнение фильтрующих элементов, приводящее к серьезным последствиям.

Технічне обслуговування складської техніки – заходи, якими не можна нехтувати. Навантажувачі, штабелери, телескопічні підйомники виконують складні завдання. З їх допомогою прискорюється завантаження / вивантаження товарів, виконується штабелирование вантажів, забезпечується переміщення дерев’яних піддонів всередині складу. Техніка не завжди витримує інтенсивні навантаження. Тому виникає багато проблем, через які призупиняється робота складу. Для мінімізації ризиків потрібно регулярно проводити профілактичні заходи, завдяки яким набагато рідше виникають несправності.

к содержанию ↑

Не забуваємо про технічне обслуговування стелажів

Стелажні конструкції також піддаються навантаженням. Тому потрібно приділяти увагу не тільки вилковим навантаженням і підйомників. Щоб металеві стелажі служили довго і відповідали вимогам безпеки, проводяться спеціальні заходи. Під ними мається на увазі перевірка на міцність і підтримку систем в працездатному стані. Стелажі постійно піддаються навантаженням і механічним ударам, що призводить до пошкодження основних елементів. Якщо технічне обслуговування не проводиться, в один прекрасний момент конструкція може обвалитися. Це величезна небезпека для працівників компанії.

к содержанию ↑

Своєчасне ТО – запорука довговічності складської техніки

Складские стеллажи и техника – то, без чего не обойтись на оптовой базе, в гипермаркете, на складе. Чтобы металлические конструкции, штабелеры, погрузчики эксплуатировались долго, нельзя забывать о техническом обслуживании. Это важный процесс, благодаря которому продлевается срок службы стеллажей и техники. Когда своевременно проводятся профилактические мероприятия и выявляются неполадки, работа не останавливается. Складские задачи выполняются оперативно и в соответствии с намеченным планом.

blank
Розрахунок вартості вашого замовлення

Ми відповімо найближчим часом. Це Вас ні до чого не зобов'язує