Наш блог
blank

Розстановка стелажів на складі

Ефективна організація системи зберігання – запорука успіху! Тому такого питання, як розстановка стелажів на складі, приділяється пильна увага. Наш фахівець виїжджає на місце і виконує виміри. Потім розробляється оптимальна схема розміщення металевих конструкцій на території складу. На підставі документації монтажники збирають стелажі і розташовують їх у певному порядку. При цьому дотримуються всі вимоги, пов’язані з безпекою експлуатації складського обладнання. Про це ми розповімо докладніше.

Складское оборудование в Украине

Ключові вимоги до металевих конструкцій

Складські стелажі з металу – обладнання, яке використовується для зберігання різноманітних товарів і матеріалів. Це вироби, що складаються з декількох основних елементів. Під ними маються на увазі вертикальні опори і багатоярусні настили. Металеві конструкції виготовляються за конкретними розмірами. Такий показник залежить від того, де саме розташовані стелажі. Якщо складське приміщення не відрізняється великими розмірами, виготовляються компактні конструкції. Коли місця багато, віддається перевага стелажів, висота яких досягає 15000 мм, а глибина – 2000 мм.

Розстановка стелажів на складі здійснюється на підставі заздалегідь підготовленої схеми. План розміщення металевих конструкцій на території складу підписує співробітник, відповідальний за їх експлуатацію. Схема розстановки стелажів розміщується на вході в склад. Тому при необхідності можна ознайомитися з планом. У схемі розстановки стелажних конструкцій вказується важлива інформація. Це не тільки графічне зображення, а й параметри конструкцій. Схема розміщення обладнання є офіційним документом. Вона складається з урахуванням вимог пожежної безпеки.

Стелажі складські для складу виготовляються з дотриманням всіх нормативів. Велика увага приділяється тому, що полки і конструкції повинні витримувати навантаження. Тому для виготовлення металевих комплексів використовується нержавіюча сталь. Такий матеріал відрізняється підвищеною міцністю. Під іншими нормативами, які потрібно дотримуватися, маються на увазі такі моменти:

 • висока якість зварних з’єднань – не повинно бути пір і тріщин. Співробітники нашої компанії відповідально ставляться до роботи. Тому небажані ситуації не виникають;
 • кривизна балок і стійок – даний показник не повинен перевищувати 0,1%. Якщо такий параметр не відповідає нормам, стійкість конструкції знижується;
 • стійкість до корозії – щоб металеві стелажі експлуатувалися довгий час, необхідні спеціальні засоби. Ми обробляємо металеві деталі порошковою фарбою. Це дієвий метод, завдяки якому підвищується термін служби стелажів;
 • відсутність дефектів на металевих деталях, з яких збирається система. Цьому моменту ми приділяємо пильну увагу. Тому на конструктивних елементах немає тріщин і інших дефектів.

Якщо Вас цікавлять стелажі складські в Україні, зверніться до нас! Ми виготовляємо металеві конструкції і виробляємо їх монтаж. При створенні і установці виробів фахівці дотримуються всіх вимог. Тому готові конструкції відрізняються стійкістю і надійністю. Вони використовуються за призначенням тривалий час. Полиці не прогинаються, тому що перед їх виготовленням розраховується допустиме навантаження на один рівень. Також визначається навантаження на всю систему. Це головний аспект, яким не можна нехтувати. Від нього залежить довговічність виробів і безпеку експлуатації.

Стеллаж складской

к содержанию ↑

Як розташовуються стелажі на складі?

Монтаж складських стелажів – робота, яку потрібно довіряти професіоналам. Це гарантія отримання хорошого результату. Монтажні роботи проводяться в кілька етапів. Спочатку здійснюється складання несучих елементів. Після цього послідовно до рами кріпляться полиці. Щоб конструкція була стійкою, вона прикріплюється до підлоги. Для цього ідеально підходять анкерні болти. Вони встановлюються в спеціальні отвори і забезпечують надійне кріплення до поверхні. Також у багатьох випадках металеві конструкції кріпляться до стіни.

Розстановка стелажів на складі – завдання, з якою складно впоратися самостійно. Щоб навколишній простір було використано з максимальною користю, потрібні певні знання. Тому таке завдання повинні виконувати кваліфіковані співробітники. Фахівці компанії «Тріометал Сервіс» розбираються у всіх питаннях. Вони розуміють, що від того, як розміщені стелажі, багато що залежить. Це ефективність використання складських приміщень та безпеку експлуатації металевих конструкцій.

Стелажі складські габарити можуть мати різні. Наприклад, висота консольних конструкцій досягає 10000 мм, а їх конфігурація буває одно- і двосторонньої. Поличні стелажі виготовляються під замовлення. Їх висота сягає 6000 мм, а ширина однієї секції – 3000 мм. Компанія «Тріометал Сервіс» створює різноманітні системи, виходячи з побажань клієнтів. Ми безкоштовно розробляємо проекти та доставляємо обладнання на об’єкт. Після цього виконуються монтажні роботи. Після їх завершення площа зберігання товарів збільшується на 70%. Це відмінний показник, завдяки якому на складі зберігається товар у великій кількості.

Складські стелажі з металу встановлюються на підставі розроблених вимог. Наші фахівці керуються такими правилами:

 • оптимальна ширина проходу – на складі постійно проводяться якісь роботи. Для завантаження / розвантаження товарів використовуються вилочні навантажувачі. Щоб складська техніка вільно переміщалася по території складу, ширина проходу не повинна бути менше, ніж 80 см. При дотриманні такого правила не виникають складнощі з переміщенням вантажу;
 • секції з висувними осередками – при наявності таких елементів прохід між металевими конструкціями збільшується. Це важливий момент, який не можна ігнорувати;
 • облаштування центрального коридору – коли склад великий і просторий, створюється центральний коридор. Це актуальний аспект, коли ширина приміщення більше, ніж 10 метрів;
 • штабелирование – при укладанні товару в рівні ряди дистанція між огорожами не повинна бути менше, ніж 80 см. Додатково облаштовуються оглядові проходи;
 • відстань від стіни – цей показник не повинен бути менше, ніж 70 см. Цього достатньо для переміщення співробітників по складу. Наприклад, коли потрібно провести інвентаризацію на складі;
 • евакуаційні коридори – при виникненні форс-мажорній ситуації люди повинні безперешкодно покинути приміщення. Тому при розміщенні металевих конструкцій передбачаються евакуаційні коридори. У них не можна зберігати товари. Це основне вимога, пов’язане з пожежною безпекою.

Якщо Вам потрібні складські стелажі, виготовлення не займе багато часу. Ми надаємо повний комплекс послуг. Сюди входять виміри приміщення, розробка проектної документації, виробничий процес і монтажні роботи. Бувають ситуації, коли здійснюється переїзд на інший об’єкт. У таких ситуаціях ми приходимо на допомогу. Наші фахівці розбирають конструкції, перевозять їх на інше місце, а потім знову збирають. Робота виконується грамотно і з дотриманням всіх вимог.

Стеллажи для склада

к содержанию ↑

Монтаж стелажів – важливий етап

Стелажі складські в Україні краще замовляти у нас. Ми виготовляємо надійні конструкції, які експлуатуються десятиліттями. Для створення складських систем використовуються вироби з нержавіючої сталі. Ми виробляємо якісну продукцію і даємо гарантію. Наші співробітники відповідально ставляться до кожного етапу своєї роботи. Тому ми заявляємо, що складське устаткування відповідає всім встановленим нормам. Воно розташовується так, щоб забезпечувалося ефективне використання складських площ. Від цього безпосередньо залежить розвиток бізнесу.

Монтаж складських стелажів – комплексна задача, при рішенні якої помилки неприйнятні. Наші фахівці облаштовують системи зберігання будь-якого рівня складності. У них є допуски на виконання таких робіт. Це гарантія того, що будуть дотримані всі технічні вимоги. Нам клієнти довіряють будь-які завдання. Під ними мається на увазі первинна установка складського обладнання в приміщенні і переїзд на новий об’єкт. Також бувають випадки, коли змінюється схема розташування стелажів. Тоді конструкції розбираються і розміщуються за новою схемою.

Розстановка стелажів на складі виконується поетапно. На об’єкт конструкції доставляються в розібраному вигляді. Вони складаються з окремих деталей. При облаштуванні систем використовуються кріплення і комплектуючі. До них відносяться куточки, болти, підсилювачі, шайби, швелери. Монтаж металевих конструкцій проводиться на підставі розроблених креслень. Майстри поетапно збирають стелажі, беручи до уваги вимоги безпеки. Вони фіксують рами до підлоги і до стіни. Таким чином забезпечується стійкість конструкції. В обов’язковому порядку перевіряється якість збірки системи.

Консольные стеллажи купить в Украине

Стелажі складські для складу – міцні конструкції, що витримують гранично допустиме навантаження. Вони використовуються для зберігання різноманітних товарів. Стелажі виготовляються на сучасному обладнанні. Коли роботи завершені, замовник отримує паспорт і проектну документацію. У кресленнях вказуються розміри металевих конструкцій і інша важлива інформація. Також надається гарантія на продукцію.

Монтаж складських стелажів виконується на підставі схеми розташування конструкцій на території складу. Наші співробітники допомагають підібрати оптимальний варіант розміщення виробів. Коли стелажі встановлені, проводяться випробування. Під ними мається на увазі перевірка на міцність. Для цього створюється штучне зусилля на полицю, яке перевищує заплановану навантаження. Якщо полку не прогинається і не деформується, все нормально. Таку перевірку потрібно проводити не тільки після завершення монтажних робіт. Діагностика технічного стану стелажів повинна виконуватися раз на рік. Таким чином вчасно виявляються і усуваються проблеми.

к содержанию ↑

Розстановка стелажів: кілька прикладів

Розстановка стелажів на складі здійснюється різними способами. Все залежить від розмірів приміщення і від того, який вантаж буде зберігатися на полицях. Приклади розміщення металевих конструкцій можна знайти в інтернеті. У кожному разі розробляється індивідуальний проект, на підставі якого в подальшому виготовляється система і виконується її монтаж. Залежно від того, яке саме обладнання використовується, можливі різні варіанти його розміщення:

 • односторонні консольні стелажі – такі системи встановлюються біля стіни;
 • двосторонні консольні конструкції – їх можна розмістити посередині приміщення. Тоді до них навантажувач під’їжджає з обох сторін;
 • пересувні системи – між секціями не передбачається проходи. Таким чином збільшується корисний простір;
 • в’їзні стелажі – між ними відсутні проходи. Це ефективні системи, які відрізняються місткістю;
 • мезонінні стелажі – при їх розміщенні важливий один момент: до товару на будь-якому рівні забезпечується безперешкодний доступ.

Складские стеллажи для склада

к содержанию ↑

Послуги компанії «Тріометал Сервіс»

Розстановка стелажів на складі – робота, з якою ми прекрасно справляємося. Довірте нам проектування і виготовлення металевих конструкцій! Ми створимо якісні системи і виконаємо їх монтаж. Стелажі будуть розміщені з урахуванням всіх ключових моментів. Це безпека експлуатації устаткування, пожежна безпека, міцність і стійкість конструкцій. У цій сфері діяльності у нас є великий досвід. Тому гарантуються прекрасні результати!

 

 

 

blank
Розрахунок вартості вашого замовлення

Ми відповімо найближчим часом. Це Вас ні до чого не зобов'язує