Наш блог
blank

Виробництво, виготовлення складського стелажа

Стелажні системи — конструкції, до яких висуваються жорсткі вимоги. Щоб вони відповідали встановленим стандартам, приділяється увага кожному процесу і дотримання технічних норм. Це ключовий принцип, завдяки якому металеві вироби довго експлуатуються і витримують більше навантаження. З їх допомогою раціонально облаштовується навколишній простір і забезпечується легкий доступ до товарів. Конструкції є розбірними. При необхідності вони демонтуються і транспортуються до іншого місця призначення.

Який матеріал використовується при виготовленні стелажів?

Для досягнення хороших результатів у роботі потрібен якісний матеріал. Тому виробництво, виготовлення стелажів здійснюється на належному рівні. Для такої мети використовується нержавіюча сталь. Це міцний матеріал, що володіє прекрасними технічними характеристиками. Під ними мається на увазі тривалий експлуатаційний період, стійкість до зовнішніх чинників і легкість в обробці. Нержавіюча сталь поєднується з іншими матеріалами, відрізняється стійкістю до механічних пошкоджень і високими гігієнічними властивостями.

к содержанию ↑

Головні етапи виготовлення складських стелажів

Стелаж металевий збірний — найкращий варіант для облаштування складу. Це металевий виріб, без якого неможлива організація зберігання вантажів. Воно складається з багатоярусних настилів, на яких розміщуються дошки, ящики з продукцією, бочки. При виготовленні стелажів враховуються особливості приміщень: розміри і конфігурація. Також розробляються ефективні рішення, спрямовані на максимальне використання простору і збільшення площі зберігання товарів.

Виробництво, виготовлення складського стелажа — комплексний процес, що складається з декількох етапів. Фахівці нашої компанії покроково виконують роботу і відповідально ставляться до всіх завдань. Тому готові збірні конструкції відповідають суворим стандартам якості. Стелажі застосовуються за призначенням протягом довгого часу. Вони відрізняються безпекою, підвищеною міцністю і надійністю. Після установки конструкцій забезпечується зберігання різноманітних товарів. Це сприяє розвитку підприємства та підвищення прибутку.

Складський стелаж — виріб, що виготовляється з урахуванням технічних норм. Процес створення металевого комплексу складається з наступних етапів:

 • заміри — кваліфікований майстер виїжджає на об’єкт і оглядає приміщення. Він виконує заміри (висота складу, загальна площа) і дивиться, де знаходяться пожежні, інженерні комунікації. Майстер проводить розрахунки по майбутньому навантаженні на полиці і записує всю важливу інформацію. На її підставі створюються металеві конструкції;
 • проєктування — відповідальний етап, від якого великою мірою залежить кінцевий результат. Під ним мається на увазі розробка проєктної документації з урахуванням архітектурних особливостей складу, розмірів приміщення і побажань клієнта. Також береться до уваги те, які товари будуть зберігатися на ярусах. Коли проєкт готовий, проводиться узгодження з клієнтом;
 • підготовка матеріалів — на даному етапі починається виробничий процес. Мається на увазі підготовка всіх необхідних деталей, з яких в подальшому буде збиратися конструкція. Для забезпечення безпеки і захисту складського стелажа від пошкоджень використовуються додаткові елементи. Це відбійники, що встановлюються навколо колон, і пластикові стійки, що захищають від ударів вилковим навантажувачем. Захисні деталі зі сталі та пластику продовжують період експлуатації металевих конструкцій і запобігають їх деформацію;
 • перевірка якості роботи — на завершальному етапі фахівці проводять обов’язкові випробування на відповідність стандартам. Це головне правило, завдяки якому здійснюється перевірка на міцність і на навантаження.

Стелажні конструкції, виготовлені з урахуванням всіх вимог, експлуатуються на протязі декількох десятків років. Для забезпечення безпеки на робочих місцях потрібно регулярне технічне обслуговування конструкцій. Це важливий етап, спрямований на створення сприятливих умов для роботи і на збільшення терміну служби металевих виробів. В ході технічного обслуговування виконуються перевірки на міцність і на знос конструкцій. При цьому здійснюється огляд стелажів, перевіряється цілісність зварних швів або сполук, паралельність опор.

Стеллаж складской

к содержанию ↑

Захист металу від негативних зовнішніх факторів

Це важливий момент, якому обов’язково потрібно приділяти увагу. Суть в тому, що стелажні системи часто встановлюються в неопалюваних приміщеннях. Тому вони піддаються негативному впливу вологи. Для мінімізації такого згубного процесу проводяться додаткові заходи. Під ними мається на увазі забарвлення металевих деталей порошковою фарбою. Такий матеріал прекрасно себе зарекомендував. Після забарвлення період експлуатації конструкцій продовжується. Також надовго зберігається первинний зовнішній вигляд виробів.

к содержанию ↑

З яких елементів складаються збірні стелажі?

Стелажі складські, фото яких представлені в інтернеті, відрізняються розмірами і конфігурацією. Але між ними є і спільне. Це головні елементи, що використовуються при виробництві і виготовленні систем. До них відносяться такі деталі:

 • металеві балки — високоміцні вироби, що витримують більше навантаження. Вони виготовляються з нержавіючої сталі і покриваються полімерною фарбою;
 • вертикальні стійки — елементи, що відрізняються стійкістю до деформацій і до навантажень. Опори встановлюються у вертикальному положенні, а потім скріплюються між собою полками. З їх допомогою декілька рівнів об’єднується в цілісну конструкцію. Для запобігання появи корозії використовується порошкова фарба;
 • полки — те, на чому розміщуються товари. Залежно від особливостей проєкту і побажань клієнта, застосовуються різні матеріали. Стелажні конструкції доповнюються полками, виготовленими з нержавіючої сталі або ДСП. Перший варіант актуальний, коли планується розміщення важких вантажів. Якщо на полицях будуть зберігатися більш легкі товари, можливе застосування деревно-стружкових плит. Це надійний матеріал, що виготовляється методом гарячого пресування деревних частинок. Для нього характерна низька ціна і міцність.

Виробництво, виготовлення складського стелажа — процес, в ході якого не можна забувати про захист конструкцій від можливих пошкоджень. Тому при облаштуванні систем використовуються додаткові елементи. Вони виготовляються з якісного пластику і сталі. Для запобігання небажаних ситуацій застосовуються фронтальні огорожі, кутові відбійники і торцевий захист стійок. Такі деталі незамінні, тому що при роботі вилочного навантажувача часто виникають механічні пошкодження. Вони призводять до деформацій металевих конструкцій і до зменшення їх терміну служби. Тому захисні елементи обов’язково використовуються при монтажі стелажів.

к содержанию ↑

Виробництво металевих стелажів — відповідальний процес

Розгляньте складські стелажі, фото яких представлено на сайті, і переконайтеся в тому, що ми виготовляємо різноманітні конструкції. При облаштуванні систем фахівці приділяють увагу всім аспектам. До них відноситься безпека, відповідність проєктної документації, правильність складання і випробування на міцність. Співробітники «Тріометал Сервіс» відповідально ставляться до кожного процесу, пов’язаного з виробництвом і монтажем металевих виробів. Тому результат спільної роботи радує клієнтів. Збірні конструкції довго експлуатуються і відрізняються високою функціональністю. З ними забезпечується зберігання максимальної кількості товарів на складі.

к содержанию ↑

Які стелажі виготовляє компанія «Тріометал Сервіс»?

Виробництво, виготовлення складського стелажа — робота, якою ми займаємося протягом багатьох років. Для оперативного і якісного вирішення завдань у нас є все необхідне. Мається на увазі інноваційне обладнання, кваліфіковані майстри, міцні матеріали і надійні комплектуючі. Це головні складові успіху і розвитку нашої компанії!

Консольный стеллаж на складе

Стелажні системи — металеві вироби, які відрізняються між собою конфігурацією і розмірами. У нас можна замовити просту або складну конструкцію. Вибір варіантів великий:

 • консольні системи — актуальне рішення для зберігання лінолеуму, лісопильних матеріалів. Кількість консолей визначається в індивідуальному порядку. Вартість металевого комплексу залежить від його висоти і довжини. Додатково використовуються захисні елементи та обмежувачі. При облаштуванні будівельних супермаркетів, господарських магазинів встановлюються стелажі з двома видами стійок: Т- або Г-подібні. Це залежить від архітектурних особливостей приміщення і вимог клієнта;
 • архівні системи — складські стелажі, фото яких можна побачити в інтернеті. Це металеві вироби, призначені для зберігання документації. До їх переваг відноситься вигідна ціна, місткість і довговічність. Архівні системи сприяють ергономічної організації простору. На полицях можна зберігати документи і швидко знаходити те, що потрібно в конкретний момент;
 • в’їзні комплекси – раціональне рішення для розміщення однотипної продукції. З ними економиться вільне місце і забезпечується розвиток бізнесу. В’їзні системи складні, але функціональні. Вони розробляються ретельно і грамотно. Особливість збірних стелажів в тому, що між секціями відсутні проходи. Це дозволяє максимально використовувати простір для розміщення товарів. Власники комерційних об’єктів високо оцінюють таку особливість в’їзних систем. Вони оформляють замовлення і запрошують нас до себе. Майстри дізнаються необхідну інформацію і розробляють ефективні в’їзні системи;

Паллетный стеллаж

 • вироби з полками — стелажні конструкції, що ідеально підходять для розміщення дрібно габаритних вантажів. Ми розробляємо системи, розраховані на різні навантаження. Від такого показника залежить вартість готових виробів. Поличні системи забарвлюються полімерною фарбою і захищаються від зовнішнього механічного впливу. Для них характерна компактність і місткість, надійність і міцність. Конструкції монтуються в стислі терміни. Спочатку встановлюються вертикальні опори і балки. Після цього на балках розміщуються полиці з ДСП або сталі. Стелажі скручуються болтами і кріпляться до підлоги;
 • мобільні конструкції – з їх допомогою створюється ідеальна система зберігання вантажів, в якій проходи перетворюються в корисний простір. Мобільні системи функціональні і надійні. Їх особливістю є можливість пересування. Для такої мети застосовуються колеса або рейки. Обидва варіанти гарні, оскільки заощаджується вільне місце і збільшується кількість товарів, які можна розмістити на ярусах.
к содержанию ↑

Вимоги до збірних стелажів для складу

Виробництво, виготовлення складського стелажа – то, чому наші майстри приділяють пильну увагу. Тому готові конструкції відповідають встановленим стандартам. Вони відрізняються міцністю, надійністю і безпекою. Це ключові аспекти, від яких залежить довговічність виробів і створення безпечних умов для співробітників супермаркетів, будівельних гіпермаркетів, оптових баз.

к содержанию ↑

Виробництво стелажів: наші переваги

Замовивши стелаж металевий збірний у нас, Ви однозначно виграєте! До наших переваг відноситься оперативність, дотримання технологічних норм, рішення задач будь-якої складності. Ми не тільки виготовляємо функціональні системи. До наших обов’язків ставиться монтаж стелажів і їх технічне обслуговування. З усіма процесами фахівці справляються якнайкраще!

blank
Розрахунок вартості вашого замовлення

Ми відповімо найближчим часом. Це Вас ні до чого не зобов'язує